Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:22 15.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Върти ми се една идея в главата..нови  
Автор Mercedes driver (Хубав човек)
Публикувано14.04.05 14:29



Бая време мина от Първия Мерсосбор, та може да е време да погледнем в календарите напред.
Колегата Blond Nigger даде първоначален тласък, да вземем да помислим.То има за какво де:
BadDog - какво става с repair manua - искам един диск за мен, да не ме забравиш;
Само Дизел - да вземем да го съгласуваме с твое идване - на мен ще ми е много драго да се запознаем наживо;
аз имам едно дискче, което може да е интересно някому - ще направя няколко копия;
да видим що така става - форума на Дир-а и мерцедес-бг.нет;
да пием по една сода, ама на маса;
да направим една хубава лакардия (с повечко снимки)...

абе въобще - върти ми се една идея в главата...

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Re: Върти ми се една идея в главата..нови [re: Mercedes driver]  
АвторVladi (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 14:45



Е, аз го познавам на живо Само Дизел :) Струва си да се познава такъв човек, повярвай ми! :) То и аз ще идвам лятото, ама по кое време... абе преди Август няма да е! Дай Боже дотогава да съм станал един от вас, сиреч не само фен, ами и притежател на четириколка с пет колелца (петото - с триъгълна звездичка вътре). Лошото е, че и да стана, и да не стана, пак ще ги мина 1800-те километра до България с ромбчето. Че онова с кръгчето май не е много като за татковината :(



Тема Дам...нови [re: Mercedes driver]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано14.04.05 14:52



Относно първото:
Blond Nigger - така е, аз и ти явно се присъединяваме към него
Bad Dog - вината за диска е моя, но утре е делото ми, всичко ще свърши и ще му звънна да се разберем, и е готова книгата за ден-два макс...
Само Дизел - ебати пича, наистина искам и аз да се видя...е, но все си мисля, че ще гледате смешно на мен, щото май съм по-малък от повечето от вас :(
За дискчето - ще се радвам да го споделиш :)
За форумите - ами не знам, мен тук ми харесва, защото съм свикнал, но май напоследък се пише по-малко
За масата - супер, но за мен без алкохол



Тема Re: Върти ми се една идея в главата..нови [re: Vladi]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано14.04.05 14:56



Защо да не е за България мечо бе...напротив, няма друга кола която да издържа така стоически дупки и кофти пътища



Тема Re: Дам...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Bobi_BENZ (ПИЧ)
Публикувано14.04.05 15:54



Колеги. Я дайте да си направим един събор като посрещнем ДЖУЛАЯ МОРНИНГ някъде край морето. Може и на някой язовир някъде в БГ. Има места където можем да отидем и да си вземе ядене и пиене и да си изкараме добре. Колкото до Vlado_BENZ, съм готов веднага да мина и да го взема, ако няма книжка. Идеята ми е да си направим събор с добра подготовка, който да се запомни. Какво ще кажете.



Тема С 2 ръце ЗА!!!!!!нови [re: Bobi_BENZ]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано14.04.05 16:01



Трябва братле, да ги ударим БМВ сбирките в земята!
Мерси за предложението, ако стане така да нямам книжка, и да се съберем, ще се възползвам, мерси отново!
Абе има доста да си говорим, то тук не е като на живо, да хапнем, може някъде даже на риболов като каза езеро, като истински мъже (е, по-истинските ловят дивеч, но аз съм жалостив, грях ми е на сърцето, обожавам животните) на по бира, цаца и т.н....кво ще кажете?



Тема Re: Върти ми се една идея в главата..нови [re: Mercedes driver]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано14.04.05 16:19



Колеги, аз също искам да се видим, но в България съм само един или два пъти годишно и няма смисъл да се съобразявате с мен. Събирайте се по-често, пък аз все ще успея да се вместя накрая

Само Дизел


Тема Ееее, ти пак често си в БГ...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано14.04.05 16:26



...аз в Германия не ходя толкова често
Не бе, ще се видим, много ясно, и искам да видя този подобен на Чучоне Комби звяр как върви



Тема Re: Върти ми се една идея в главата..нови [re: Vladi]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано14.04.05 16:26



А пък Влади колко е сладкодумен, няма да ви казвам.
Като знам как може и за Рендето да изкара, че е кола, да го слушаш после за SL-а, ще е направо песен за нашите уши

Само Дизел


Тема Re: Върти ми се една идея в главата..нови [re: Mercedes driver]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано14.04.05 17:12



Айде народеее!
Да се организираме вече!
Хубави идеи видях тук - за пикник, за рибка. С тези коли какво са по 100-200 км в едната посока, па дори да трябва да се връщаме вечерта за да си спим у дома. Аз съм много за - и без това щерките ми врънкат на главата да ги изведа малко на зелено, а и времето се оправя (ако не се развали).
Почваме да събираме идеи - кой какво и къде е видял , да му прилича на хубаво местенце с место за повечко коли и естествено да има кръчме някакво - ако няма да пием , кой е казал, че няма да ядем :о))

АЗ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ - ПРОСТО СЪМ НИСЪК !
Guns don't kill people, people do !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.