Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:43 16.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Разработки фирма Schulzнови  
АвторHeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано21.04.05 13:18



Това са някои от многото разработки на фирма Шулц, които между другото първи вграждат 5 литров мотор във 190- ka.






Тема Абе ти си върха....нови [re: Heпoзнaт]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.04.05 13:29



...откъде ги намираш тези неща бе брато?



Тема Re: Абе ти си върха....нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторHeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано21.04.05 13:55



Ами знаеш ли колко фенове на марката има, които не искат да пишат в клуба, но са посветили живота си на марката...(как прозвуча това само)
И аз имам честта да ги познавам!

Пък и между другото, в ebay е пълно със стари списания, които вървят по 3 - 4 евро. В страницата на Autobild, Auto, Motor und Sport и други можеш да си закупиш статии за по 1,50 евро. Пък ако си и абониран (аз съм) получаваш много преференции.

Ти явно си фен на старото поколение, затова специално за теб статия BMW M3, Ford Sierra Cothworth, Mercedes 190E 2.5-16 und Audi 90 Quattro 20V един срещу друг!












Тема Йоооооооооооонови [re: Heпoзнaт]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.04.05 14:07



ти си страшееееееееееен, мерси много брато...имаш мнооого голяма почерпка от мен, трябва да се видим



Тема Re: Йоооооооооооонови [re: Vlado-BENZ]  
АвторHeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано21.04.05 14:16



Почерпка няма да откажа, но ще трябва да е към края на август, че до тогава няма да имам възможност.
Но ще ти напомня, да знаеш...



Тема Re: Абе ти си върха....нови [re: Heпoзнaт]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано21.04.05 14:28



Баси готината статия. Абе те едно време и статии са писали по-добре бе. В днешно време вече едно сравнение не могат да направят като хората.

Сега, когато за тези модели се знае всичко, статията си остава 100% вярна и безпристрастна.
Ауди 20v - големи претенции без покритие
Форд Косуърт - убийствен двигател (но все пак е турбо и е малко нечестно), но иначе Форд
М3 - The ultimate driving machine
Ноо, Мерцедеса си остава най-доброто съчетание от качества

Само Дизел


Тема Re: Абе ти си върха.... [re: Caмo Дизeл]  
АвторHeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано21.04.05 14:40



Прав си!!
Има тук едно списание Alles Auto (пълна помия) и да ме извиняват, но тест драйверите са им 80% жени. Не искам да обидя женския пол, но аз червило не би х тествал... Но и с Автобилд е същата работа, като гледам броевете от началото на 90- те, сегашните редактори са гола вода в сравнение със "старите кокали". Верно, че вече и дизайна е от голямо значение, ама да ми предпочетеш грозотията Рено Велсатис пред А - класата, е тва вече е пор.о!!!



Тема Даааа, правиииииииии!нови [re: Heпoзнaт]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.04.05 15:02



И не говорим за период от 10-15 години, аз да ви призная и преди 6 години бяха по-добри Ауто Билд...а иначе статията е УНИКАЛНА!
Тази 190-ка нали си ми е в сърцето....а нещо за пурички нямаш ли...как се плаща, за да мога примерно и аз да си купувам такива статийки?



Тема Re: Даааа, правиииииииии!нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторHeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано21.04.05 15:17



Само за пури нямам, но виж това, мисля, че ще ти е интересно:











Тема Оскар!нови [re: Heпoзнaт]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.04.05 15:59



Аз те номинирам теб за Оскар...защо не се регнеш бе пич?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.