Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 22.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нов закон?нови  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано20.04.05 09:21



Абе пичове, с моя гаден късмет...вярно ли приеха закона за конфискуване на колата, за шофиране пиян? Май са отнели вече една в Пловдив? Защото моето дело е чак на 4-ти май, дотогава може и да го приемат, като си знам късмета



Тема Re: Нов закон?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано20.04.05 11:27



e, nali za tozi v plovdiv, ve4e ti bjah kazal i se uspokojavahme s tova, 4e toj e napravil katastrofa, a za zakona - ne znam. samo dnes sutrinta vidjah, 4e imashe njakakvo glasuvane s sms-i po nova tv, no da sa go prieli - ne sym 4ul

АЗ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ - ПРОСТО СЪМ НИСЪК !
Guns don't kill people, people do !


Тема Аааа, защото аз чух...нови [re: BlondNigger]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано20.04.05 11:54



...че не е бил направил катастрофа, както при мен, при рутинна проверка станало
Абе няма значение, на 4-ти ще разберете дали ще съм собственик на Мерцедес или не



Тема не е точно таканови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Mercedes driver (Хубав човек)
Публикувано20.04.05 12:17



защото ако нещата се развият по най-лошия начин ( най-искрено НЕ ти го желая) и ако си семеен ще бъдеш наполовина собственик на Мерцедес - в Пловдив точно така се развивали нещата, Съпругата можела да продаде нейната половина от колата или - о Боже, да я състопанисва !!! заедно с Държавата

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Re: не е точно таканови [re: Mercedes driver]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 13:02



И сега държавата ще плаща половината данък, ГО, винетка... А за конфискацията - май важи, само когато има престъпление и колата е "средство"-то за престъплението, т.е катастрофа, щети и т.н.



Тема Re: Нов закон?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано20.04.05 13:16



Споко не се шашкай, това важи само за Пловдив е според предварително нареждане на прокуратурата. Ако делото ти е в София, няма такова положение все още. А и да го приемат преди 4ти, пак няма да те огрее.
Друг е въпроса, че 98% при обжалването конфискацията ще изгърми, щото няма законова обосновка.

We're all living in Amerika
Amerika ist wunderbar
Coca-Cola, Wonderbra


Тема а така става ли?нови [re: Mercedes driver]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано20.04.05 15:08



а дали може съпругата да си откупи нейната половина от колата от "държавата-собственик"
или колата да се "продаде" на приятел или най-близък роднина преди делото срещу сумата от 100 лв примерно ? и да видим тогава какво ще конфискуват от "добросъвестният купувач"?!!! или каква сума ще ти искат да платиш - 100/2=50лв, нали?!
нали върху колата в момента няма запор?

АЗ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ - ПРОСТО СЪМ НИСЪК !
Guns don't kill people, people do !


Тема Ами няма...нови [re: BlondNigger]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано20.04.05 15:29



...бе къв запор, как се спира 190Д от движение пич? Тя рипа, рипа
Не, сериозно, няма, ама някъв прокурор така бил казал на братовчед ми, че май колата щяла да се вземе



Тема Re: Ами няма...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано20.04.05 18:33



нали ти казвам, ако имаш такива опасения - "продай" я примерно на баща ти и в стойността примерно да пише че е за 100 лв или колкото е минимално възможно.

АЗ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ - ПРОСТО СЪМ НИСЪК !
Guns don't kill people, people do !


Тема Re: Нов закон?нови [re: Mишo Шaмapa]  
Авторkyuss (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 19:48



Шамара е прав,това е нареждане на окр.прокурор на Пловдив и се отн.само за областта...знам ,че местното самоуправление се развива,ама това вече е прекалено,България нали не е федерална република все още....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.