Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:54 22.09.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема снимки от гонка в Добричнови  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано15.04.05 14:31



Пускам ви линк към няколко снимки правени предната събота на официална гонка в Добрич. Под официална разбирайте - с разрешение от общината, полиция, линейка, пожарна... само скара и бира нямаше и много ми липсваше това :о(
за пояснение - Фиатчето е най-бързата кола двигателът й е от вектра 2,2 - 150 коня, дали са правили по него не знам, но мисля, че и така му стига.
Бялата жигула с надпис "Гошо карбуратора"... няма такава кола, честно , накъса ги всички без фиатчето.
А да - сложил съм и две снимки на Бенца ми , за да му видите новата решетка. Нали ми разправяха, че не може да се изправи след удара с реното лятото и т.н. Е - и ми я изправиха и ми сложиха и мрежичка отпред. Жена ми на първо четене не хареса "подобренията" ама вече свиква.
А вашето мнение какво е - развалил ли съм си хубавата кола или е по-добре така?
http://pg.photos.yahoo.com/ph/vesvasilevs/album?.dir=6da6&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/vesvasilevs/my_photos

АЗ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ - ПРОСТО СЪМ НИСЪК !
Guns don't kill people, people do !


Тема Re: снимки от гонка в Добричнови [re: BlondNigger]  
Автор Mercedes driver (Хубав човек)
Публикувано15.04.05 14:56



Ами защо няма снимка на мотора на тая буба? То това е страхотия, лошо, че не можеш звук да пратиш..
Сигурно е било нещо като
УАУУУУУУУУУУУ....
Колко време буксува на старта?

А решетката е супер, само дето не мога да видя дали е изпипано с окантване около отключващата пластина?
Ама и да не , докато се видим, ще е направено, нали :-)

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Re: снимки от гонка в Добричнови [re: BlondNigger]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано15.04.05 15:04



Фиатчето направо ме напи
Обаче не ми казвайте, че това нещо минава на годишен преглед..... Щото гледам, че си е с нормална регистрация...
А решетката ти изглежда малко странно, но всъщност не е лошо.

Само Дизел


Тема Re: снимки от гонка в Добрич [re: BlondNigger]  
Автор MAYBACH (ENGINE)
Публикувано15.04.05 16:26



Решетката е много добра, запазил се е типично мерцедесовия характер на муцуната на звяра. Това, което не ми дапада е че си махнал звездичката от мерника и си оставил само кръгчето. За мен най-важното нещо в тия коли е точно този магичен знак. За твое инфо-в Ивайджет цената на предната решетка е около 400 лв. Продават се и отделно пластмасовата част за около 200, отделно хромираното нещо за около 200. Но и така си е супер.



Тема Re: снимки от гонка в Добричнови [re: Mercedes driver]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано15.04.05 20:49



Така и не отвориха капака на мотора на фиатчето - иначе познай дали нямаше да го щракна и него .
Не знам с какви гуми беше зверчето, ама си ги подгряваше около 5 минути и като излезе... просто разкъса форда с конче на предния капак - какато казват - "направи го на точка".
За окантването на заключ2ващия механизъм... нямам идея как може да стане и да не е грозно - засега само са подвити някои от елементите навътре и... не стои съвсем недовършено, но не е като да съм дал 400 лв за него.

АЗ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ - ПРОСТО СЪМ НИСЪК !
Guns don't kill people, people do !


Тема Re: снимки от гонка в Добричнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано15.04.05 20:51



Не знам за минаването на годишен преглед на фиатчето, ама определено се носиха слухове, че си имал неприятности с полицията и даже бяха казали, чр дошли "софиянци" и му предложили торба с пари за фиатчето, а те ще си го оправят с официални регистрации и т.н. , но се изненадаха че се появи на гонките :О)

АЗ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ - ПРОСТО СЪМ НИСЪК !
Guns don't kill people, people do !


Тема Re: снимки от гонка в Добричнови [re: MAYBACH]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано15.04.05 20:55



А аз съм се замислил дори да махна и този знак - омръзна ми да ми го крадат . Дори основната идея беше да го направя като на едни тунинговани коли, дето съм гледал - предната маска цялата е черна, включително и мрежата отпред и са без емблемата, но размина ми се купуването на нова решетка :о)

АЗ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ - ПРОСТО СЪМ НИСЪК !
Guns don't kill people, people do !


Тема жестоко..нови [re: BlondNigger]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано18.04.05 18:42



много добре..

обаче решетката ти е доста грозна
просто е отврат според мен. Хвани си вземи една втора ръка - има ги сигурен съм, но не го дръж така... целия му фасон отпред е смачкан




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.