Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 22.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 220S - антика....нови  
Автор lansky (ИПСБ)
Публикувано13.04.05 10:36



здравейте,
харесах си едно ретро .... 220S - 1965 година.... някой случайно да има такова, че да си поговорим



Тема Re: 220S - антика....нови [re: lansky]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано13.04.05 13:00



В София има един сив на ул. "Чаталджа" винаги като мина си стои на тротоара. Вижда ми се запазен и е в движение можеш да си поговориш с собственика му.



Тема Re: 220S - антика....нови [re: 5OOsel]  
Автор ADH-Honda (УНИКАЛЕН !)
Публикувано13.04.05 17:54



Вижте пък Аз какво видях онзи ден във Враца:





200D пише отзад (ако не греша, модела се води W110) - в уникално състояние е Отвътре е като нов (уви, не съм направил снимки на интериора), много добре реставриран



Тема Красота :) [re: ADH-Honda]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано13.04.05 18:03



Е тва е супер машина...легенда!



Тема Re: Красота :)нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторkyuss (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 20:35



Lanski, ако си вземеш тоз 220,ще ти пратя CD с информация за него и разни други стари модели(w110,w111,w108/109).
Защо не мога да отворя снимките на 200Д,Хонда?



Тема Re: Красота :)нови [re: kyuss]  
Авторkyuss (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 20:56



Хе,тоз 200д е същия кат моя...и броните му здрави,браво...емблемата на задния капак е 120лв,мойта някой добър човек я счупи...Браво.



Тема Re: 220S - антика....нови [re: ADH-Honda]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано14.04.05 07:35



Дааа - ТОВА е истинска кола!!!
А между другото... собственикът на тази красавица беше на събирането ни , само че беше със сивата си 124-ка. Тази кола наистина е УНИКАЛНА и всичко по нея е оригинално с изключение на част от боята отвън - знаете как е в София - и да се пазиш, все някой ще те одере .
Та - ако има друго събиране - със сигурност ще го накарам да дойде с тази кола. Преди това не беше пусната в движение - данъци, такси , винетки... и беше зазимена.
Това е колата, заради която си взех и аз Бенц !!!
(между другото - колата НЕ е реставрирана. Просто е в отлично състояние!!!)
АЗ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ - ПРОСТО СЪМ НИСЪК !
Guns don't kill people, people do !

Редактирано от BlondNigger на 14.04.05 07:37.



Тема Не знам за вас....нови [re: BlondNigger]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано14.04.05 10:54



..но аз не съм виждал кола в подобно състояние на тези години, освен Мерцедес



Тема Re: Красота :)нови [re: kyuss]  
Автор lansky (ИПСБ)
Публикувано15.04.05 23:36



а има ли сервиз в софия - или поне майстор, който да ми препоръчате, че като чуят "два карбуратора и шест цилиндъра..." и почват да мънкат повечето "майстори".... да не я взема и да стане касичка...за момента върви добре... на магистралата 120 ги държа безпроблемно....но пък даде разход...ум да ти зайде...14 горе долу..... верно че до пловдив е работила без един цилиндър....ама все пак....

аз съм на принципа че "кефа цена няма" така че засега не ме бърка разхода....но не ми се ще да държа паметник пред блока....при първият малък проблем.....

особено колегите със стари машинки - нека споделят опит със сервизите



Тема Re: Красота :)нови [re: lansky]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано16.04.05 08:08



за сервиз не знам , но поне литър- литър и половина от разхода ти ще падне като се включи и последният цилиндър да работи - бъди сигурен!
:о)

АЗ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ - ПРОСТО СЪМ НИСЪК !
Guns don't kill people, people do !



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.