Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 19.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема vupros za avtomatikaнови  
Автор126 5OO sel (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 11:27



imam slednia problem s avtomatika mi pri prevkliu4vane zapo4na da se izforsirva mejdu predavkite neznaia na kakvo se dulji tova no 2 sum go durpal po okolo 12-15 kilometra zaradi svu6il benzin tova moje li da e skapalo kutiata ili triabva da i smenia masloto samo i dali tova 6te pomogne a ako ne niakoi ima li predstava kolko 6te struva remonta



Тема Re: vupros za avtomatikaнови [re: 126 5OO sel]  
АвторДaнko (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 13:49



Това може да ти е от налягането на маслото, по късно затваря касета или бандаж. Ако ми споделиш каква точно е колата мога да ти помогна още, но ти трябват манометри и молко познания по автомобила



Тема Re: vupros za avtomatikaнови [re: Дaнko]  
Автор126 5OO sel (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 14:18



ami kolata e mercedes 126 500 sel i zapo4na da pravi tova ot skoro 6te se opravi li ako i smenia masloto.4uval sum 4e purite stradat ot avtomatik no sega kato mi se slu4i i sum meko kazano ot4aian i ne znaia kakvo da pravia 6te sum mnogo blagodaren ako mi pomogne6 .zavur6il sum mehanoto i sum dolu gore naiasno s kolite zatova moga da opitam ako me naputstva6



Тема Re: vupros za avtomatikaнови [re: Дaнko]  
Автор126 5OO sel (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 14:19



mejdu drugoto zabravih da ti kaja pravi go na vsi4ki predavki i mai se uveli4ava



Тема Re: vupros za avtomatikaнови [re: 126 5OO sel]  
Автор126 5OO sel (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 15:42



sega pak ia probvah i go pravi samo ot 2na 3ima prosto leko zabaviane i dvigatelia se forsiraa ot 3 na 2 go niama stava prosto mignoveno



Тема Re: vupros za avtomatikaнови [re: 126 5OO sel]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано04.04.05 17:19



Ами непрятна работа е това, но неизбежно идва в един момент. Ако не се размотаваш, можеш да минеш сравнително тънко, само със смяна на фрикционните дискове, които по принцип не са много скъпи. Само майстор не знам къде ще намериш. Ако продължиш да караш така, ще трябва да правиш пълен основен ремонт, със смяна на всички дискове и бандажи, а това е доста дебело.
Все едно, на обикновен съединител, да минеш само със смяна на феродовият диск, вместо със смяна на целият съединител и то няколко пъти.
Иначе от дърпането на такива разтояния нищо и няма на трансмисията. Това е Мерцедес, автоматика има втора помпа, която се върти от кардана и е точно за в случаи на дърпане, палене с бутане и тнт.

Само Дизел


Тема Абе братле, тва го забелязах тази зима...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано04.04.05 18:24



...на един пасат 98-а година, дизел...и при него ли е такъв проблема...ма много се форсирваше...направо си мисля че ще излетя...а пък новичък уж...



Тема Re: Абе братле, тва го забелязах тази зима...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано04.04.05 18:48



Ако се изфорсирва между предавките, без да дърпа, обикновено това е проблема.
Но както казва колегата по-горе, понякога може да е и проблем с налягането на маслото и/или контрола на трансмисията.

Само Дизел


Тема Re: vupros za avtomatikaнови [re: Дaнko]  
Автор126 5OO sel (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 20:58



ami pravi go samo ot 2 na 3 a obratno niama problemi no kak da razbera dali e ot naliagane na maslo ili drugo i kolko dolu gore 6te struva remonta ako e za frikcioni ina4e vednuj kato zacepi i niama problemi



Тема Re: vupros za avtomatikaнови [re: 126 5OO sel]  
АвторДaнko (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 21:18



Колега виж сега пътечката от 2 на трета е една а от 3 на втора е друга с по голямо фи канали в хидравличния модул /мозъка/. Сега не разбрах разбираш ли от гаечни ключове за да продължим и евентуално да решим проблема. Що се кадае до дисковете колегата е прав но това е краен вариант преди него има и други показатели. От София ли си да те пратя да си погвориш с един чичко и така, ако не искаш чрез клуба да се помъчим




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.