Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:09 23.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Искам да умра!  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано01.04.05 20:23



Приятели, снощи ме спряха куките в плевен, и ми взеха книжката...бях употребил алкохол и май е доста, 1.43 промила.
Та сега ще има дело...кажете ми кво става от сега нататък, какви са най-вероятните санкции, казаха ми затвор до 1 година
И другото, още нямах време да питам адвокат, казаха ми да си намеря, горе-долу колко пари може да вземе за такова дело...колко време продължава то и т.н....
Много ви моля, ако знаете нещо повече, пишете ми....защото сте готини тук всички, може да ми влезете в положението...
Мерси предварително!!!



Тема Re: Искам да умра!нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторИПK (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 22:19



За затвор няма да има.Те други пияни правят катастрофи и убиват хора и пак няма затвор за тях.Но си се насадил на пачи яйца и ето че сега проклинаш момента в който си решил да пиеш и да караш.Същото важи и за тия дето карат лудо по пътищата правят катастрофи и после цял живот съжеляват.Сега не ти остава нищо друго освен да си вземеш поука пари за адвокат около 100лв. ще има и някаква глоба по някой член и ще се простиш с книжката за една година.Съчувствам ти но няма как ще си понесеш последствията



Тема Re: Искам да умра!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано01.04.05 23:04



Това му е лошото да те спрат пиян извън София! Колкото и пари да дадеш не става Хванали са се за тези полицейски службици и не вземат нищо...
Много гадна работа е това което ти се е случило

Продължавай да вървиш...


Тема Re: Искам да умра!нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторKoZmo (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 09:04



Лошо! Затова : http://212.116.150.3/forum/index.php?showtopic=28



Тема Re: Искам да умра!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано02.04.05 09:12



Писах ти и в БМВ.
Намираш добър адвокат!!!
Дава ли кръв в болница след като ти отчетоха наличие и не може ли да се говори нещо с доктора, ако не си дал кръв адвоката ще анулира показанията на апрата.
НЕ КАРАЙ ПИЯН НИКОГА, пийнал може внимателно но ПИЯН никога!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Ами не,нови [re: Ascona83]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.04.05 09:52



не съм дал кръв...тва какво значи? Добре ли е, или е лошо? Нямах възможност просто да отида до болницата



Тема Прав си пич...нови [re: KoZmo]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.04.05 09:55



...но все пак идва и един момент...казва тоя пич може пийнали, но не бързо...аз бате като пийна, карам с 20-30, не смея повече...истината е че и тогава карах с толкова, закони не нарушавам (освен този за пиенето), даже по-внимателно карам отколкото когато съм трезвен...пък и тва е едно на милион да седна зад волана пил дори и бира, ама мамка му...



Тема Re: Ами не,нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано02.04.05 10:23



Е как не е добре бе, ти чуваш ли се какво говориш!!!!
Вземай адвоката и отивайте на дело тутак си!!!
В закона изрично пише че показанията на апарата се потвърждават от медицински лица чрез вземане на кръв. Тези показания на апарата не са валидни в съда, адвоката ти ще ги съсипе просто!!! Куките не те ли пратиха да даваш къръв? Пак си припомни много е важно!!!
Според мен тия куки са се нагласили да те изнудват!!! Пак си припомни дали не са ти дали бележка да ходиш на кръвна проба, би трябвало единия да те придружава даже.


Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!

Редактирано от Ascona83 на 02.04.05 10:26.



Тема Re: Прав си пич...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано02.04.05 10:24



Искам да отбележа че аз съм пийнал до 4 бири в рамките на два часа!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Не, явно аз съм виновен...нови [re: Ascona83]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.04.05 10:32



...защото те ми дадоха бележка, аз ги питах дали е задължително, защото е далече, и те казаха не...



Тема Re: Не, явно аз съм виновен...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано02.04.05 10:57



Абе как не е задължително бе, ами ако е повреден апарата(умишлено или не) какво става, може да идеш в панделата заради повреден апарат, кръвната проба е задължителна. А оставиха ли те да се прибереш с колата без да те придружат?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Ами да....нови [re: Ascona83]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.04.05 11:08



...е тва ме озадачи...нито останаха да видят дали си взимам колата, просто видяха че излизам от колата, и си тръгнаха...ами ако се бях върнал да си я взема...даже не чакаха и секунда...



Тема Re: Ами да....нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано02.04.05 11:18



Бахти куките?!?!?!? Тия или незнаят закона нещо, или има промени с които не съм запознат или си некви ментаци полицай!!!
Ти призна ли си пред тях че си пил и колко и какво си пил?
Бягай веднага при адвокат, разказваш му точно какво е станало и не се косиш за парите дето ще ти вземе защото е много важно да не ти фигурира в досието че си съден за каране в нетрезво състояние!!!
Ако това ти фигурира в досието е много лошо защото каквото и да стане(недай си боже) винаги ще се гледа като на виновен на теб, да не говорим че самия ти ще самия ти ще се чувстваш недудобно от факта че имаш досие на съден пияница

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Не бе...нови [re: Ascona83]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.04.05 13:21



..те сигурно ще ми дадат няква кофти присъде, и ще го има в досието ми...тва е ясно, въпроса е да не ми взимат книжката за мноооого време....а иначе за парите за адвокат, ако е 100-на лева, както ти май каза преди, ок, ама все си мисля че ще искат некви огромни пари...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.