Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:44 24.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вакуумен регулатор за 190 2.0нови  
Авторvlado (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 19:16



Здравейте аз съм пресен собственик на марцал който ми дава ядове със вакуума. ще ви бъда много благодарен ако някой от вас ми каже каде мога да си го купя тънкана, 6тот до сега съм карал само хонди и никога не ми се е 4упила колата.Аз си го взех за да го карам бързо а той се спъва като 4е е скопен. Моля помогнете ми.



Тема Re: Вакуумен регулатор за 190 2.0нови [re: vlado]  
АвторДaнko (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 18:56



Смени си вакум помпата.
Шегувам се. Опиши по точно какъв е проблема за да се произнесем и ние, не само сервизите.



Тема Re: Вакуумен регулатор за 190 2.0нови [re: Дaнko]  
Авторvlado (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 09:47



zna4i kato podam gas po riasko kolata se bavi niama momenta v koito sedalkata da me potpre v garba prost po bavno nabira ako imate niakakvi saveti molia pomognete.



Тема Re: Вакуумен регулатор за 190 2.0 [re: vlado]  
АвторVitesse (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 12:09



Ами я най-добре си купи Хонда,шегувам се и аз де!
Не знам как достигна до идеята с вакуума,ама има още доста причини,дето могат да влошат рязкото ускорение на бенца.
Кажи каква е колата-карб или инжекцион? Тоя вакуумен регулатор...хм???
Кажи повечко за двигателя пък ще кажем и ние



Тема Re: Вакуумен регулатор за 190 2.0нови [re: vlado]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано06.03.05 12:32



Може да са много причините. Опиши колата (модел, година). Опиши проблема хубаво и тогава да се чудим.



Тема Re: Вакуумен регулатор за 190 2.0нови [re: Bad_Dog]  
АвторMANlAK MB (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 15:26



abe kato gledam mai si kara honda no niakoi moje da go e riaznal s niakoia 190-ka i da go e doiadialo 4oveka ..kvi vakumi kvi regulatori kvi 4udesii...tva da ne e honda..okolo karburatora ili inj. da ima hiliadi marku4eta i regulatori na vakuum...a dori i da e s benz neobiasniava kato horata.../doktore,boli me glavata....ako si izreja noktite 6te mi mine li/



Тема Re: Вакуумен регулатор за 190 2.0нови [re: MANlAK MB]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано06.03.05 16:31



Според мен не си съвсем прав. Особено по отношение на японските двигатели.
Само за пример - преди няколко месеца си отварях двигателя (щото изби един маркуч, който трябваше да съм сменил отдавна, прегрях и духнах гарнитура на главата) и блока беше като НОВ - няма драскотина, няма ръб, като НОВ. Колата е 20-годишна тойота, която е юркана здраво. Двигателя освен това е невероятно ремонтнопригоден.
Бензиновите мерцедеси с К(Е)-Джетроник си имат серия проблеми и са далеч от идеални. Силата на мерцедеса според мен е в купето, окачването и т.н.

Колкото до вакуумния регулатор - управлението на изпреварването на запалването на тези двигатели е било или с вакуум или с електроника. Моя мерцедес е с електронно примерно, но по-стари машини са си с вакуумно. Съмнява ме обаче проблема да е там затова искам по-подробно описание от колегата/



Тема Re: Вакуумен регулатор за 190 2.0нови [re: Bad_Dog]  
Автор Mимo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано06.03.05 18:41



Че и аз си отварях главата (взех с изгнила гарнитура) и също си ми стояха фабричните белези на блока! Майстора каза, че е като нов!Също, че е много рядко да видиш някой МБ с износени ризи(повечето били за сегменти :)) трябва да е на над половин милион км. за да се износи блока защото моя е 91г. и поне на 400хил със сигурност.

Продължавай да вървиш...


Тема Re: Вакуумен регулатор за 190 2.0нови [re: Mимo-2OOE]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано06.03.05 18:54



Колега за хафтичен двигател ли говориш или за бензинджийски?!?!? Щото на по 400К км за дизелите знам че е нормално, ама за бензините не са ли множко, в смисъл да са минати реално, не като пробег за мотора?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Вакуумен регулатор за 190 2.0нови [re: Ascona83]  
Автор Mимo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано06.03.05 19:21



124-200E,91г- 87kW! Чист бензин на ГАЗ :)
На километража пише, че е на 243500 км. примерно ама едва ли да е ....
Няма да ви казвам колко клетви фърли оня да ми обяснява, че не с върнат километраж!
Поне като му казах че за нищо не му вярвам го вбесих(след половин час обяснения и успиване )

Продължавай да вървиш...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.