Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 23.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема От днес съм един от вас: МВ 124 200Dнови  
Автор MAYBACH (ENGINE)
Публикувано16.02.05 14:43



За вярване или не-изпълни се една от мечтите на живота ми-да имам Мерцедес. 124-ка, 1985г, турбо дизел 2,0., бяла. Ще постна снимки като я лъсна малко. Добре запазена, взимам я от приятел, имам да сменям само съединител и някаква задна щанга. Дайте някакъв адрес на магазин-искам да купя за купето някои гъзарии-хубави калъфки за седалките(оригиналните са малко захабени), кожен калъф за волана, дървена топка за скоростния лост, такива работи. Посъветвайте ме къде да я водя да я пастират да лъсне малко. Влюбен съм в нея като младо момче в гадженцето си. Хубава е като жена да и се не види и чудесията.



Тема WELCOME [re: MAYBACH]  
Автор Mercedes driver (Хубав човек)
Публикувано16.02.05 15:03



както на времето пишеше по бензиностанциите на гума от БЕЛАЗ
Не се притеснявай от чувствата си към любимата кола - е затова сме се събрали всички тук.Гледй си я, кипри си я и си я коландрисвай с мерак- е оттам иде КЕФА, а както казват познавачите - кефа цена няма

Само гледай да не си туриш сини пръскачки на чистачките, че се губи стила на марката

Ride to life-life to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Re: От днес съм един от вас: МВ 124 200Dнови [re: MAYBACH]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано16.02.05 15:09



Честито колега, пожелавам ти безаварийно каране и само радост да ти носи Това е много благодарна кола, да ти е кеф да се грижиш за нея, ще видиш.

Бих си позволил само да те посъветвам да изчакаш няколко мецеса с козметиките, а да видиш първо какво има за ремонт. Стегни я както трябва и ще имаш още много години да и се радваш, да я лъскаш и тнт.

Между другото не разбрах, 200D ли е или турбо дизел?

Само Дизел


Тема Re: От днес съм един от вас: МВ 124 200Dнови [re: MAYBACH]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано16.02.05 18:37



Честито колега, жив и здрав да я караш дълго и безаварийно!!! Дано само да се хвалиш с нея тук

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: От днес съм един от вас: МВ 124 200Dнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор kardan (непознат )
Публикувано16.02.05 18:57



4estito.100 godini v dupka da ne padne6



Тема Re: От днес съм един от вас: МВ 124 200Dнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор MAYBACH (ENGINE)
Публикувано16.02.05 19:22



Опс, грешка-не е турбо, само дизеларка 200Д Само не ме питайте кое що, защото още не съм и научил сичките работи.



Тема Re: От днес съм един от вас: МВ 124 200Dнови [re: MAYBACH]  
Автор 2OOD (непознат )
Публикувано16.02.05 19:53



Точно това щеше да те критикувам за турбо дизела.Модела тези години няма турбодизел.И незнам дали въобще 2.0 има турбо , трябва да попитаме Супер Дизел .Иначе колата е супер управлявам същата от 2002 год.и направо ти казвам че това е благодарен автомобил,гледаш ли го няма грешка.Малко харчи и е много непретенциозен.Незнам за какви пари си го взел и дали си има всичко по него но ако вкараш едно 500-800 лева става като нов.Абе направо си е автомобил.Ако имаш въпроси и мога да помогна , питай , няма нещо да не съм правил по него и знам къде какви части и на какви цени се продават в търговската мрежа в столицата.И горе долу из половината морги.Ще се радвам да помогна.Ние с мерниците по капаците трябва да се подържаме.



Тема Re: От днес съм един от вас: МВ 124 200Dнови [re: 2OOD]  
Автор MAYBACH (ENGINE)
Публикувано16.02.05 21:59



Благодаря, 100% ще питам това-онова. Абсолютно сигурно е, че и аз ще помогна на много хора с това-онова, когато стана ориентиран.



Тема Re: От днес съм един от вас: МВ 124 200Dнови [re: MAYBACH]  
Автор Night (непознат )
Публикувано16.02.05 22:11



124 - 200 нямя турбо...
велика кола е, стига да пали при -20 градуса и да харчи под 9
аз самия карам такава, но в Е-класово купе на 124 и съм много, ама много доволен!
пали при -21 гр. , харчи 8 в града и е СПОКОЙНА до безобразие ( 12 годинки)
...повярвай ми, първите месеци щи те изненадва безкрайно...
Само недораслите келеши карат BMW



Тема Re: От днес съм един от вас: МВ 124 200Dнови [re: 2OOD]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано17.02.05 13:03



Не, 124-ка 200 D с турбо не е правена никога. Затова питах 200D или турбо-дизел.

Само Дизел



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.