Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 26.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За какво е това копче... ?нови  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано29.01.05 00:38



На едната пура имам едно копче което леко прилича на удивителен знак


и понеже няма как да го изпробвам за каво служи и се чудех дали някой не знае за какво служи ?



Тема Не се вижда снимката.нови [re: 5OOsel]  
Авторbez (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 11:00



.



Тема Вече се вижданови [re: bez]  
Автор ADH-Honda (УНИКАЛЕН !)
Публикувано29.01.05 11:21



Сега вече трябва да се вижда




PS: мнението на един познат е че този бутон е за някаква сирена (ако автомобила е бил предназначен за полицайска или медицинска служба). Дали е така - Ти ще кажеш !

Редактирано от ADH-Honda на 29.01.05 11:41.



Тема Re: Вече се вижда [re: ADH-Honda]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано29.01.05 15:51



Мерси за снимката...явно data.bg не се вижда извън BG и на някои други доставчици
Колата си е съвсем нормална и не съм видял да има някакви специални сирени, но по рамата я проверих в VIN декодера в www.mbclub.ru и там излиза един код 552, който означава "ANTI-THEFT WARNING SYSTEM FOR SWITZERLAND " не че знам какво означава това, но имам усещането че тоя бутон може да е свързан с това.



Тема Re:нови [re: 5OOsel]  
АвторДвиraтeлиcт (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 17:30



От това което прочетох, става ясно, че модификацията е за Швейцария с фабрично вградена аларма. Допускам, че там е имало по-специални изисквания към алармите или нещо подобно. В каталога на детайлите този бутон присъства само при т. нар. Sonderschutz / Special edition модели. Те имат фабрична алармена система и въпросният бутон е наречен Swich two-tone horn. Предполагам, че това е бутон, който дезактивира сирената (алармата работи само със светлинен сигнал) или обратното – че е някакъв “паник” бутон. Пак ще повторя, че това са само предположения.



Тема Re: За какво е това копче... ?нови [re: 5OOsel]  
АвторMANlAK MB (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 19:06



dokolkoto znam ima s MB s edin i dva klaksona...ta tova kop4e vklu4va vtoriat klakso...navremeto se e vodilo kato extra ...no ne sam na 100% siguren



Тема Re:нови [re: Двиraтeлиcт]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано29.01.05 22:20



Жалко че нямам книжка на колата там със сигурност щеше да пише за какво е :) Мерси все пак за отговора сигурно е за нещо такова.



Тема Re: За какво е това копче... ?нови [re: MANlAK MB]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано29.01.05 22:21



:)) Може би като караш в града да не свириш много силно за да не притесняваш хората :)



Тема Re: За какво е това копче... ?нови [re: 5OOsel]  
Автор Maниak (абсолютен)
Публикувано29.01.05 22:33



Яка кола имаш, между другото в България колко струва един 500 СЕЛ и въобще продават ли се нови или той вече е стар модел. Имам предвид само за информация, един втора употреба колко струва?

Не оценявай хората преди да си ги опознал!


Тема Re: За какво е това копче... ?нови [re: Maниak]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано30.01.05 00:23



Ami hubava sus sigurnost shte e poveche ot 12000lv a naistina dobra poveche ot 15000 :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.