Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 26.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Dobavki za dieselнови [re: e25OD]  
Автор kyuss (непознат )
Публикувано25.01.05 15:58



Здр,
Да, и на 115-ките е с разделно...Талигата е на 38 лазарника и не ни е оставяла никогаш на път...смятам да я има още половин век поне. Хубавото е,4е има 4асти ,използвани в по-нови модели,а най-хубавото е 4е и да си поръ4аш каквато и да е 4аст,ти иде за десетина дена(за цени не говорим тука) Обаче,"когато обичаш-не се стискаш",нъл тъй.....И с помощта на Нет-а,някой и друг каталог си намиргаш 4аркове,от свестен производител(Elring,Jurid,Ate,Lemfoerder,Sachs) и спестявашнякои лев....Трябва да се нюха-който търси,намира,убедил съм се...Здрави са пущините...просто е невероятно на какъв тормоз са подложени 115 и 123-ки (в тях съм виждалкво ли не-дини,прасета,цимент...и пак вървят...пръчка за такива хора).Да имаше и някоя w107 или w113 "Само Дизел", мерси за инфото,сайта го посещавам 4есто,както и Niemoeller, i sls.hh.de...Taka e ,kato spazva6 nqkolko osnovni pravila,udalzhava6 zhivota na kolata si.(pro4ee,znam hora,koito nikoga ne sa si smenqli spira4nata te4nost i antifriza..."Mi ne zamrazva,be,vika,mi spira si,6to da pipam ne6to"...Нейсе,запуши я......тва е друга тема....



Тема Re:нови [re: kyuss]  
Авторbez (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 13:41



Аз също съм виждал такава помпа с разделно мазане (мисля, че беше на W115), но винаги съм се питал с какво масло се зарежда като тип и вискозитет.



Тема Re:нови [re: bez]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 15:12



S dvigatelno...visk.nqma osobeno zna4enie.15w-40 e O.K.



Тема Re:W115нови [re: bez]  
Авторmercedes (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 11:52



Abe moje li da mi kajete do koq godina se proizvehdat toq model.Ako nqkoi znae nqkoi sait da mi kaje.Az otvorih edin sait nemski kadeto ima vsi4kite modeli na mercedes no to4no tozi go nqma www.mercefreaken.com



Тема Re:W115нови [re: mercedes]  
Авторz (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 12:02



w115-1968(zatova /8)-1975



Тема Re:W115нови [re: mercedes]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано08.02.05 18:58



Na tozi sait ima info





Тема Re:W115нови [re: 5OOsel]  
Автор Mercedes driver (Хубав човек)
Публикувано09.02.05 09:33



На този сайт има ВСИЧКО!!!!!
И ако нашият стане на 30% от него, това ще е колосален успех

Ride to life-life to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Re:W115нови [re: Mercedes driver]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано09.02.05 16:47



Тоя сайт е велик за информация на всички модели и VIN декодера много ми харесва.



Тема Re:W115нови [re: 5OOsel]  
Автор Mercedes driver (Хубав човек)
Публикувано10.02.05 09:45



Сайта е велик и там, повтарям, има ВСИЧКО.Освен това колегите са много отзивчиви, само дето, ако не си задаваш въпросите на добър руски, си оставаш без внимание.
Смятам, че се познавам добре (задочно) с активните членове на клуба и мога да бъда полезен с това

Ride to life-life to Ride
MB E250 TD OM605



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.