Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:00 26.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Съвет за МВ 190нови  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 17:18



Здравейте! Ще се радвам да чуя вашето мнение за следното : струва ли си да сменя Сеат Толедо 1,9ТД за МБ 190 2,5Д ? Моето Толедо е 1993г и е в много добро състояние - сменил съм му доста неща вкл и турбото и сега върви много добре. Баща ми обаче май реши да си продава Бенца и сега се чудя дали да не го взема ?!? МБ 190 2,5Д 1988г от Германия, много добре върви, няма кой знае какви екстри, но има усещането да караш МБ И сега се чудя какво да правя



Тема Безсмислена тема !нови [re: Гocт]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 17:43



Аз лично не виждам някой сериозен човек да ти отговори на глупавата тема.При положение че искаш да купуваш на баща си колата трябва да знаеш в какво състояние и каква е причината да я продаде и можеш сам да прецениш дали си струва или не.А и Сеат няма как да се сравнява с Мерцедес 190 1во са в различен клас Толедото е на базата на Голф 3ка с багажник т.е. Венто.2ро реномето на марките е различно и ред др причини които сочат към правилния избор а той е именно - Мерцедес.

Вземай 190-ката и др не задавай глупави въпроси.



Тема глупавата тема ! [re: nqkoi]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 17:53



Виж сега - аз много добре знам какво е МВ щото тая 190-ка аз съм му я избирал ! Колебанията ми са следните - МВ създава едно страхотно усещане при каране, но пък интериора на Толедото ми е по-фит ако ме разбираш. Освен това Толедото с новото турбо е направо пушка в сравнение с Бенца. Пък и Бенца е вече на 17г. Та затова се колебая и просто помолих за мнение, а не някой да ме поучава да не говоря глупости.



Тема Re: глупавата тема !нови [re: Гocт]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано27.12.04 18:49



Няма да се жениш за колата. Взимай Бенца да му се порадваш, пък ако не ти хареса, с този двигател много по-лесно ще го продадеш отколкото един дърт Сеат (ще извиняваш). Още година-две и Сеата си остава вечно твой, а Мерцедеса няма възраст, винаги се търси.

Само Дизел


Тема абе не мисля че е глупава...нови [re: Caмo Дизeл]  
Авторil (Нерегистриран)
Публикувано07.01.05 21:32



ако момчето е в отношения каквито сме аз и моя баща - нищо чудно да не си карат колите един на друг. Ние в къщи - аз карам хонда-та, бащами ауди-то си и дори не мисля някой път да му го вземам.
колкото до тази мецана - пич, ако искаш да го вземеш - вземай - аз лично после ще те отърва от него, като ти предложа еи таз кола http://prelude.hit.bg само че без мацката на последните снимки тя е безценна



Тема Братле...взимай бенца...нови [re: il]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано08.01.05 10:37



...не знам защо интериора ти допада повече на Толедото, но ти си знаеш...та като говорим за толедо, един мой приятел, собственик на същото такова, иска да се качи в мерцедеса ми, да видел как се включвала задната (лапето не знае, ко да праиш)...и само като седна, и вика "Е тва е кола"...не се фукам, само аз си знам колко вече ми е втръснала, но мисълта ми е че усещането в бенц си е усещане в бенц...ето например тва лято братовчед ми караше БМВ 323Ci Е46 и само като погледнех CLK, и той умираше от яд, ква била тая тояга и т.н...докато не си купи сега (преди 3 месеца де) CLK55 AMG (говоря за старото, с 4 фара)...направо се разтапя в момента...
БЕНЦА RULEZ!



Тема Re: Братле...взимай бенца...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор2OO D (Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 13:09



190 ката си е кола .Мани го тоя гаден "сеат",това не е автомобил.Много е гаден и като почнат да тропат и дрънкат тия пластмаси в купето направо е страшно .А ко си се возил в "Самара", същото е .Та да си доидем на думата не се чуди и миг,само по огледа да видиш в какво състояние е колата дали си има всичко.И ако и цената е добра скачай в нея.Успех.



Тема Re: абе не мисля че е глупава...нови [re: il]  
АвторMercedes (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 20:58



Abe 4ovek moje li da mi kaje6 kade sa praveni tiq snimki.Koq mestnost.Mnogo me kefi.



Тема Re: абе не мисля че е глупава...нови [re: Mercedes]  
Автор ADH-Honda (УНИКАЛЕН !)
Публикувано02.02.05 22:51



От името на колегата с Хондата ти казвам (понеже сме съграждани), снимките са правени във Врачанският край



Тема Re: абе не мисля че е глупава...нови [re: ADH-Honda]  
Авторипk (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 22:15



Здравейте момчета.Ето ме и мене собственика на Мерцедеса и баща на младежа.От четири години го имам даже той го избра от пазара в Плевен и колата е чудесна.Но от няколко месеца имам и Фиат Пунто / между другото аз от 1983 съм винаги с две коли / и двете коли при тия нови застраховки винетки и какво ли още не ми се явяват малко множко но последното решение е да не го продавам.Със сина си съм в отлични взаимоотношения така че аз го карам да го вземе да го кара колкото си иска и да остави малко Толедото при мен в гаража.Аз съм същия дето ви питам за ръчката на вентилатора дето заяде.Просто ми се ще да го вземе но малко понапролет защото сега в снега не си е много добро задното предаване в сравнение с предното.Навивайте го нека го вземе давам му го от сърце пари не му искам даже ще ми драго да го видя че го кара.Пет цилиндра пет скорости шибидах централно нови гуми двигател за образец.Сега ще му направя и ръчката на парното и пей сърце.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.