Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 30.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема курсова работа свързана с мерцедес.  
АвторSHlSHARO (Нерегистриран)
Публикувано12.12.04 13:30



Значи проблема ми е че трябва да правя курсова работа на тема "Мерцедес-Бенц: история и модели".Та въпроса ми е може ли някой да ми помогне защото не мога да си намеря нужната информация на български език.Дайте некви български сайтове ,книги или нещо което да ми помогне моля ви проявете разбиране и ми помогнете



Тема Re: курсова работа свързана с мерцедес.нови [re: SHlSHARO]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано13.12.04 10:36



Много хубава тема си избрал, има какво да се напише.
Къде учиш?

Но за съжаление подробна информация на български не знам дали ще намериш. Ако ползваш обаче английски, немски или руски, има тонове информация.

Само Дизел


Тема Re: курсова работа свързана с мерцедес.нови [re: Caмo Дизeл]  
Авторshisharo (Нерегистриран)
Публикувано13.12.04 21:13



знам че е хубава темата ама като не мога да намеря инфо какво да правя.Дайте ако знаете всички български сайтове свързани с мерцедесите.Иначе съм от Гоце Делчев.Аре бе хора помогнете ми моля ви.Оценката ми завис от това.



Тема Re: курсова работа свързана с мерцедес.нови [re: shisharo]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано14.12.04 09:40



Прегледай горните теми - едната е "Линкове"



Тема Re: курсова работа свързана с мерцедес.нови [re: shisharo]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано14.12.04 10:37



Аа, ами така кажи де, че си от Гоцето
Ще помагаме тогава

Кажи обаче поне за какво е тази курсова работа, колко трябва да е голяма, на какво ниво (училище, кой клас?; техникум, курс?; университет, курс?) Трябва ли да има снимки? Само марката Мерцедес ли ще засяга или цялата фирма и от основаването и до кога, до днес ли? Спортните постижения на марката ще се включват ли? А камионите, автобусите и тнт? И за кога най-късно ти трябва темата?

Само Дизел


Тема Re: курсова работа свързана с мерцедес.нови [re: Caмo Дизeл]  
Авторshisharo (Нерегистриран)
Публикувано14.12.04 20:40



много съм ви признателен за това че ми обърнахте внимание.Значи дадоха ми темата по информационни технологии.Темата засяга всичко свързано с мерцедес т.е. най-напред историята от Даймлер и Бенц до наши дни,като да се включват и модели които са се отличили през годините . Естествено че ми трябват и снимки на моделите.Границата е 14 страници печатен текст ,но снимките може и да са измежду текста.Повтарям темата засяга само мерцедесите със всичките им модели .Моля ви да ми помогнете с каквото можете ,защото просто не мога да си намеря нужната информация.Срокът ми е до 8 януари 2005г.



Тема Като за начало...нови [re: shisharo]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано15.12.04 12:03



Има една много интересна статии в auto [xt] с която можеш да започнеш:



Всъщност, историята започва от тука:




Освен това, можеш да опиташ да си намериш CD-то "Какъв автомобил?" на вестник "Авто пазар". Там, в рубриката "Ретро парадъ" има доста статии за различни модели Мерцедес. По принцип, CD-то се продава за 54 лв.

Надявам се да ми остане време и аз да напиша нещо.

Само Дизел

Тема Re: Като за начало...нови [re: Caмo Дизeл]  
Авторshisharo (Нерегистриран)
Публикувано15.12.04 20:33



ей човек ти си злато да знаеш.Направо не мога да ти опиша радостта която изпитвам от това че някой ще ми помогне.Много ти благодаря.Аз също изнамерих малко ретро снимки и статии,но ако ми дадеш още информация за периода след Втората световна война.



Тема Re: Като за начало...нови [re: shisharo]  
Автор Mondeo_AUT (минаващ)
Публикувано16.12.04 20:55



пробвай на
http://www.fan-gallerie.de/
има всичко което ти трябва като снимков материал



Тема Re: Като за начало...нови [re: Mondeo_AUT]  
Автор ADH-Honda (УНИКАЛЕН !)
Публикувано17.12.04 19:04



В отговор на:




Егати якият сайт УНИКАЛЕН е просто !!! Евала на ентусиастите които са го направили (които и да са Те)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.