Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 18.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Hi na vsi4ki!!!  
АвторKERMlT (Нерегистриран)
Публикувано23.11.04 23:01



Здравейте! Нещо в последно време съм се навил да си взема Е-124. Все още се двуомя дали да е 200/250 Д или 200СЕ. С дизелите малко съм запознат, но нищо не знам за бензиновите Мерцедеси и по-специално за купетата.
Ако може някой да ми даде някаква информация ще съм много доволен.
Благодаря предварително!



Тема Re: Hi na vsi4ki!!!нови [re: KERMlT]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано24.11.04 10:25



Бензиновите мерцедеси са си пак Мерцедеси.

Ако искаш да слагаш газ - взимаш 8V (12V), ако ще го караш на бензин - 16V (24V).

16-ките са много по-съвременни - като имат много по-симпатичен инжекцион, бездистрибурно палене и много други плюсчета.



Тема Re: Hi na vsi4ki!!!нови [re: Bad_Dog]  
Авторcope (Нерегистриран)
Публикувано24.11.04 23:17



az imam tacova cupe 96god mnogo sam dovolen no si ima i svoite minusi oplatneniata sa im slabi zaradi golemite prozorci zaradi tova pac i ma6incite im svar6vat barzo moia e 200ce 136conia no e malco muden az li4no aco izbiram pac cupe bih si vzel 220ce 150conia



Тема здрасти и на теб!!!нови [re: cope]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано28.11.04 18:00



не знам дали си карал досега купе и четириврата Е-класа - предполага се , че си карал.
Определено смятам, че купето е много по-елегантен като автомобил и по-приятен като возене. А и къде другаде можеш да имаш толкова голяма врата ... при това без рамка :о)))
и още нещо - наистина е муден при набиране ако е 2 литра двигателя, но пък като закрепиш на 180 си ги крепи безпроблемно

Boss on vacation


Тема Еми муден е...нови [re: BlondNigger]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано29.11.04 12:26



...ама едно винаги съм се чудил...откъде намирате двигател 200 на купето...според моите знания 2000-кубиков двигател се слага на купето едва от 93-а година, когато обаче вече не е познатия 122 коня (118), ами е 136 и е 16 клапана. А от старите двигатели се монтират на купето само 230, 300 и 300-24...



Тема Re: Еми муден е...нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторKERMlT (Нерегистриран)
Публикувано04.12.04 00:12



Благодаря за инфото, но в главата ми стана истинска бъркотия:о)
До сега по обяви / без да съм ги виждал / намирам доста 124-ки преди 1993г и то с 2000 куб. 16 клапана и 136 к.с.
Как мислите, дали са със сменени двигатели?
И кое е по добре Е200-16 или Е230, нали и двата с еднакви възможности?



Тема Re: Еми муден е...нови [re: KERMlT]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано06.12.04 10:04



Няма 124-ка с означение Е230.

Има или 230Е (респективно 230СЕ) и Е220.

Ако някой ти е написал Е230 значи се пробва да те метне най-вероятно.

В отговор на:

И кое е по добре Е200-16 или Е230, нали и двата с еднакви възможности?




Не са с еднакви възможности - просто конете са еднакви. Иначе са коренно различни. Аз лично бих взел по-новия, ако трябва да избирам (а след '92 230 няма).




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.