Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:56 01.07.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 300СЕ 90г 4матик Lorinserнови  
Автор Netwlan (Провайдър)
Публикувано21.09.04 22:08



Значи колеги тази година се сдобих с този автомобил за 6 месеца каране смених някой неща по него, но като гледам всичко дето съм сменил беше последица от предишния собственик та мисълта ми беше колко според вас струва този автомобил като се има в предвид, че е с всички екстри за модела.

Добрия Интернет струва пари!!!


Тема Re: 300СЕ 90г 4матик Lorinserнови [re: Netwlan]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано22.09.04 00:05



Kolega , takava kola kakvato si ja opisal NJAMA !!!!!

Pone ne e proizvedena ot Mercedes! Moze njakoi sam da si e sglobil

Ima samo 260E, 300E, 300D, 300TD 4Matici ot W124, taka, ce ne moga da ti dam cena zastoto e unikat
Az sam vizdal Mercedes 280SE proizvodstvo 1982god., s dvigatel na Wolga, kak sa go sglobili neznam, ama si varvese......Ta i takiva koli ima

Редактирано от 4 Matic на 22.09.04 00:10.



Тема Re: 300СЕ 90г 4матик Lorinser [re: 4 Matic]  
Автор Netwlan (Провайдър)
Публикувано22.09.04 18:10



Значи по талон се води 300Е, но на компютъра по номер на рама излиза 300СЕ .

Добрия Интернет струва пари!!!


Тема Re: 300СЕ 90г 4матик Lorinserнови [re: Netwlan]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано22.09.04 21:36



Ot tova koeto kazvas izliza , ce e malko pootkradnat i posle prenabivan ili mu e smenjavan celia botus otpred, taka ne mogat da go hvanat lesno......

Ama ne se pritesnjavai v onaja idiotska darzava kadeto sefa na MVR e mutra vsicko e vazmozno....dobre, ce ne izliza, ce e G 300 Diesel
Moja savet e da do razkaras po-barzo



Тема Re: 300СЕ 90г 4матик Lorinserнови [re: 4 Matic]  
Автор Netwlan (Провайдър)
Публикувано23.09.04 22:09



Ne e kraden vkaran e v bulgariq chisto nov i nomerata si otgovarqat vuprosa e che mnogo po razlichen ot 124 do sega ne namerih nito edna chast osven vuzdushniq filter deto da stava...

Добрия Интернет струва пари!!!


Тема Re: 300СЕ 90г 4матик Lorinserнови [re: Netwlan]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано24.09.04 11:38



Niama nikakav problem s namiraneto na chasti za takava kola, prosto kato otidesh v magazin kadeto imat programata na mercedes triabva da obarnesh vnimanie dali ne se vodi niakakvo specialno izpalnenie, moja 500sel se vodi specialno izpalnenie i kato se vleze v programata s ramata izlizat edni dopalnitelni tricifreni kodove i vseki kod e za neshto, primerno ako pishe 469 v edin ot kodovete tova moje da se otnasia za okachvaneto, drug kod moje da e za 4matic i tn... Ako otidesh s talona v Balkanstar te go znajat tova i bez problem moje da si porachash vsiaka edna chast za kolata.



Тема Re: 300СЕ 90г 4матик Lorinserнови [re: Netwlan]  
АвторMANlAK MB (Нерегистриран)
Публикувано06.10.04 15:20



kolega...pusni mi nomera na 6asito i 6te ti kaja vsi4ko za nego kakvoto te interesuva :-)



Тема Re: 300СЕ 90г 4матик Lorinserнови [re: MANlAK MB]  
Автор Netwlan (Провайдър)
Публикувано10.10.04 20:30



Nomera e WDB1242301B314010

Добрия Интернет струва пари!!!


Тема Re: 300СЕ 90г 4матик Lorinserнови [re: Netwlan]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано11.10.04 11:39



Ами колега, този VIN навсякъде си излиза, като 300 Е 4-Матик, но СЕДАН, a не купе.

Само Дизел



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.