Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 08.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Има ли някой опит или информация за С 220 CDI ?  
АвторAlek (Нерегистриран)
Публикувано17.08.04 10:55



Привет феновете!

Има ли някой опит или информация за С 220 CDI ?

Проблема е следния, решил съм да си продавам старата кола. Карам ауди а4 авант 98' 1.8Т. Искам да доплатя отгоре за един С 220 CDI

Говорих с приятели които имат опит с новата С класа и те ме посъветваха да се откажа. Във тази ценова категория има много коли, но това ми е малко мания.
Ако някои има опит и ги разбира, кажете какви са ви впечатленията



Тема Re: Има ли някой опит или информация за С 220 CDI ?нови [re: Alek]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано17.08.04 11:39



Нямам пряк опит с новата С-класа, но не съм чувал сериозни оплаквания.
Повечето хора се оплакват от проблеми с предишната Е-класа (W210).

Само Дизел


Тема Re: Има ли някой опит или информация за С 220 CDI ?нови [re: Caмo Дизeл]  
АвторAlek (Нерегистриран)
Публикувано17.08.04 13:35



Оплакват се от слаби кормилни рейки, електрониkа, лошо направен интериор (това на мерц!). А за старата Е класа дума да не става..нито са добри, нито са комфортни..

Ама CDI-то е много красиво и гори 4.7 нафта...



Тема Re: Има ли някой опит или информация за С 220 CDI ?нови [re: Alek]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано17.08.04 14:07



Е, кормилните кутии са си повече или по-малко проблем на всички Мерцедеси, електрониката също. А инериора не е чак толкова зле.
Ама както казах не говоря от личен опит.

Сега погледнах статистиката на ADAC.
Проблемни изглеждат С-класите произведени през 1998-2000 год (т.е. старата С-класа, W202). По-новите С-клас (W203) се представя много добре и бият даже и Тойота по надеждност.



Само Дизел

Редактирано от Caмo Дизeл на 17.08.04 14:21.



Тема Да де..нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано18.08.04 12:14



и аз ги оглеждам доста, ама са пък много цифра мамка му..
ще чакаме да падат



Тема Re: Има ли някой опит или информация за С 220 CDI ?нови [re: Alek]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано18.08.04 20:52



Каръл съм такава точно същия мотор, но два три дена и единствения проблем който имаше беше че не и работеше правилно уреда за измерване на нафта в резервоара. Друго незнам



Тема Re: Има ли някой опит или информация за С 220 CDI ?нови [re: Alek]  
АвторDembi (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 13:05



Ами ако не те притеснява че всичко се управлява от компютър тогава е ОК. Иначе недай си боже някой кабел да ти даде утечка и от представителството на Мерцедес вдигат ръце и ти казват има някой повреден кабел и толкова не се занимават с такива неща и сам трябва да се оправяш. Ина4е ше ти изчистят грешката, от компщтъра ще ти вземата парите - 80 лв. и така до следващото и натрупване.
Моят съвет е да си вземеш такава кола на която компютъра управлява само двигателя, а не всичко.
Успех.
Ина4е дизайна на C220CDI e super - малко е тесни4ка отзад, но да кажем 4е зa C-класа това е нормално. Има и всевъзможни екстри. Много лесно се управлява, удобна е. Толкова от мен за C-220CDi.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.