Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 04.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Тема Vzeh go nai posle v 4etvurtak :)нови  
АвторMimo(Audi fen) (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 15:24



Не мога да повярвам че всичко мина без проблеми, в четвъртък минахме КАТ като по вода(е пред нас на канала един пи4 го караха да си разлепва фолиото от новата А4)на мен направо ми се дорева като го гледах как го стърже с нож ,а на нас покрай него не ни гледаха нищо е само понеже предния джам е пукнат, този дето я оглеждаше ми вика абе извинявай ама няма как да не го пиша.
Карал съм и преди 124 -ката на кака ми (Е200 Д) и С180 на един приятел знаех си 4е са готини коли ама 4ак толкова не съм си и мислел невероятна е , а кои знае някоя по голяма как ще е
днес ба6та ми е сменил предните накладки и гарнитурките на изпускателния олек. ,4е малко пърдеше ама ми каза 4е сега не се 4ува.Абе леко полеко 6те я стегнем.
Само ме притеснява това, 4е бензиновата помпа е малко шумна ако някои е имал същия пробл. да казе колко му е изкарала така преди да фиряса

И другото което ме интересува е, с какво масло карате, един приятел си взима полусинтетично ЕЛФ от Рено и е много доволен.Може и аз да си взема такова, имаме Ауди 80 и го караме с черен кастрол ама ако някои иска може да даде някои съвет:)Мотора е 200е моноинж.118 коня

Ако разбера как се качват снимки тук мога и да го снимам.



Тема Re: Vzeh go nai posle v 4etvurtak :) [re: Mimo(Audi fen)]  
Автор 5OOse (пура)
Публикувано29.05.04 15:38



Аз си смених бензиновата помпа преди два дена, на 500SEL струваше 187лв с отстъпката ми. Признаците бяха че работеше примерно половин час след запалването на колата и после почва да работи променливо, почва да се колебае и да подава по малко бензин към двигателя и оборотите играят и освен това като е заминала помпата издава един постоянен звук нещо ката силно "жужене". След като я смених вече колата ми работи много по добре, новата помпа почти не се чува. По принцип не се знае колко ще искара, но няма да е много може всеки момент да се скапе. Ще ти дам пример: преди две години бяхме купили едно купе 124 300CE май се водеха и бензиновата му помпа издаваше звуци и точно след две седмице се скапа после се набутахме и я сменихме, но разкарахме колата защото не беше читава. Иначе маслото което ти препоръчвам е Castrol RS синтетично, много съм доволен.



Тема Честита да ти е колата!нови [re: Mimo(Audi fen)]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано29.05.04 18:18



Евала :)
Ще усетиш ти марката!
Сутринта и вуйчо си купи най-накрая БЕНЦ, дойде му акъла...снощи вечерта го карах....SL600, 99-а година...от последните стари, с фейслифта и ксенона....утре ще го снимам да го постна...ама не е мой за жалост, а на дъртия ми вуйчо
А твоя не разбрах какъв беше, че отдавна не съм идвал тук, може и да си споменал, ама.....



Тема Не е моноинж.нови [re: Mimo(Audi fen)]  
Автор Bad_Dog (MB)
Публикувано30.05.04 08:58



Няма 124-ка с моноинж.!!!
Твоята е пълна механична инжекция Bosch KE-Jetronic (aka Bosch CIS-E).

Леко и безаварийно каране



Тема Re: Vzeh go nai posle v 4etvurtak :)нови [re: 5OOse]  
Автор _AMG_ (непознат )
Публикувано30.05.04 11:14



Айде със здраве да си я караш и смени ника ве4е (Мерцедес фен)



Тема Re: Не е моноинж.нови [re: Bad_Dog]  
АвторMimo (Нерегистриран)
Публикувано30.05.04 20:24



E tova e nomera na dvigatelq :10296310131055
Az razbirase ni6to ne moga da razbera ot nego
Daze ne znam kolko maslo subira


Dnes si kupih zaden stop 4e be6e puknat za 30lv.(Kato nov)
Trqbva mi i kalnik ama mi iskaha 50lv. 6toto be6e s miga4a i s laisnata, a na6ia e vnos ot Austria i miga4i nqma, a laisnata si e tam ta 6te vidim
(пак ми фиряса кирилизацията, извинявам се!)
Има оба4е един незнам дали е голям но определено дразнещ проблем:Стрелката на километража работи но изминатите километри не се местят
вчера от нула ги направи на 5км и там спря(т.е. работи от вр. не време)!?
Ако някои е имал същия пробл. да пише ще съм му благодарен:)



Тема това с кмнови [re: Mimo]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано31.05.04 10:04



е причина най-вероятно от превъртането на километража.. някое зъбно колеце не се е напаснало както трябва и превърта на 5 км, вместо постоянно - е вече си знаеш че км не са истински. Продължавайте с инспекцията ан двигателя и периферията.. редовната поддръжка е най-важна - ако и да е на 300к +



Тема Re: това с кмнови [re: Чepнorлaв]  
АвторMimo (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 10:41



Toi vuob6te ne ot4ita sled kato onq mi kaza, 4e go e nuliral predi da trugne ot Vratsa za Sofia.I onq den za malko se vklu4i i ot4ete do 5km i posle ve4erta kato go pribirah na Pancarevo ni6to ne ot4ete stoe6e si na 5km i nqkolko stotin metra:(
A za tova 4e e vru6tan spor nqma na vsi4ki koli gi vru6tat




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.