Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 10.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Mai 6te stavam MB fen:)нови  
АвторMimo(Audi fen) (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 23:46



Здравейте, надявам се скоро да стана посетител на този клуб:)
Намерил съм си една много добра 124-ка и ако всичко мине ок! до края на другата семица ще я купим!
Двигателя и е 200 Е, 87кВ.-118 к.с. май.
Някакъв моно инжекцион до колото видях,чувал съм че 200Е има няколко вида мотори!
Колата е 91г. на 29.11.91 е по документи, нов внос от Австрия.
Има АБС(прееба ми се кирилизацията)ел. огледала и серво на волана(разбира се) вътре салона е с тъмния махагон и е много запазен направо супер. Отвън има забележки има много ръжди и трябва да се боядисват доста детайли но за това цената и не е висока
Има почти нови гуми но както и да е! Само едно не ми стана ясно, може ли кола почти 92 г. и то Мерцедес да изгние толкова
какво като е от Австрия там да не би да нямат пари за опесъчаване ?На самата кола не личи да е правена-недоправена от какво ли е изгнила толкова?Ако някой има логично обяснение, ще се радвам да го чуя:)



Тема Re: Mai 6te stavam MB fen:)нови [re: Mimo(Audi fen)]  
АвторDaimler (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 00:21



Ами щото Мерцедес нямат интерес да оскъпяват колите с цинково покритие



Тема Re: Mai 6te stavam MB fen:)нови [re: Mimo(Audi fen)]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано22.05.04 01:02



Аз преди имах един 190 (201) от 91-ва година. По принцип съм малко небрежен към колите си и не си давах зор да му поправям разни малки ранички от хвърчащи камъчета, както и дребни драскотини. Имаше поне десетина малки дупчици, под които се виждаше ламарината. Наблюдавах ги в продължение на 2 години - никъде по цялата кола въобще не се появи и намек за ръжда. За да не ми крадат лайсните (широките), ги бях завинтил във вратите и калниците и очаквах около дупките в ламарината да се появи ръжда, но нямаше.

Преди една-две години Дунав не беше ли прелял някъде в Австрия? Имам някакъв бегъл спомен, че тогава познати са ми казвали, че от наводненията са пострадали много коли и трябва да се внимава да не се купи някоя такава. Ако можеш, провери дали не е била малко понакисната ...

Митко



Тема Re: Mai 6te stavam MB fen:)нови [re: Mитko]  
АвторMimo(Audi fen) (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 11:38



Abe moze i da e navodnen. No puk vutre e kato nov i bagaznika mu e perfekten otdolu su6to



Тема Re: Mai 6te stavam MB fen:)нови [re: Mimo(Audi fen)]  
Автор Bad_Dog (MB)
Публикувано22.05.04 15:45



В отговор на:

Някакъв моно инжекцион до колото видях,чувал съм че 200Е има няколко вида мотори!



Има карбуратор или механичен инжекцион (без да споменавам Е200, което е по-различно). Твоята 99% е механичен инжекцион КЕ-Джетроник. Трябва да ти е познат от Ауди.
В отговор на:

Отвън има забележки има много ръжди



Разгледай за удари. Обикновено на такива места има ръжди.



Тема Re: Mai 6te stavam MB fen:)нови [re: Mimo(Audi fen)]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано24.05.04 12:13



Имай предвид, че тази кола със сигурност е удряна и после замазана отгоре-отгоре. Лоша работа, аз не бих я взел...

Само Дизел


Тема Re: Mai 6te stavam MB fen:)нови [re: Caмo Дизeл]  
АвторMimo(Audi fen) (Нерегистриран)
Публикувано24.05.04 14:33



A za 5000lv?



Тема Re: Mai 6te stavam MB fen:)нови [re: Caмo Дизeл]  
АвторMimo(Audi fen) (Нерегистриран)
Публикувано24.05.04 15:04



Predi s ba6ta mi boqdisvahme koli i sum siguren, 4e moze vsi4ko drugo da e ,no ne e udrqna, vupreki 4e i az bih si pomislil su6toto ako ne sum ia vizdal
Ili tam da e pravena i da ne e podgotvena hubavo, no prosto ne li4at sledi ot boqdisvane nikude
Daze tegli4a i djantite sa ruzdqsali !
E bati uzasa 6te se poburkam(imam naru6en sun, tia koli 6te me poburkat)



Тема Re: Mai 6te stavam MB fen:) [re: Mimo(Audi fen)]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано24.05.04 18:06



Ами опиши къде и как е изгнила.

Абе това не е Опел да изгние от самосебе си.
Щом е яко ръждясала, значи си има причина. Но каквото и да е, тръгнала ли е ръждата, няма спиране.
Щом боядисваш коли и цената те устройва, взимай я, но имай предвид и това, което ти казвам.

Само Дизел


Тема Аре бре..нови [re: Mimo(Audi fen)]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано25.05.04 10:02



за 5 бона - какво му е
Ако ти се занимава - като го вземеш - вдигаш го някъде на канал и цялата отдолу се изчиства сериозно.. антикорозионно покритие и си пей сърце - калниците и да изгният - сменяш. Според мен е от накиснатите - няма начин иначе да е в такова състояние..
малко е слаб двигателя, ама ако те устройва - действай. По интересно е в какво състояние са клемите на всички ел. неща около двигателя - виж ги дали не са тръгнали да е окисляват.. според мен ако е от киснатите или трябва да са ги сменили или някакво сериозно чистене.. Това също може да ти е ориентир.
Ми какво повече - успех - сваляй доколкото можеш щото после тъй и тъй ще си имаш работа.. Но по-добре е ти да си оправиш колата, отколкото да вземеш някоя $кукла$ на пръв поглед със заминал двигател обаче.. нали?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.