Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 27.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Mercedes vtora raka sled 95g. (180C)  
Авторsharky (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 13:55



Zdraveite,
vazmozhno e da e imalo takava tema, no ne ya otkrih.
Tai kato prodadoh stariya Passat sega predstoi pokupka na nova(stara) kola i mi se iska da izbegna vsichko koeto mi se sluchi pri pokupkata na parvata.
Ot vsichki varianti na koito se naslushah mi se iska da znam kak da si kupya Mercedes minal TUV (sas servizna knizhka) ot Germany po vazmozhno nai-lesniya i siguren nachin. Tolkova mnogo moshenitsi ima po avtokashtite che dori i na tehni priyateli se opitvat da probutat morgi gledaiki gi v ochite. Otvratitelna gledka.
Drugiya variant za koito chuh e ot Italia, NO ne ot morgite, a ot San Marino, kadeto ima ofitsialni avtokashti i kadeto zakonite bili dosta strogi ako prodadesh neshto skapano. Problema e s dokarvaneto ot tam no nyamam mnogo info.
Ochakvam mneniya i za drugi nachini.
Kakvo mislite za C klasata i po spetsialno za 180 C ?
Mersi.



Тема Re: Mercedes vtora raka sled 95g. (180C)нови [re: sharky]  
АвторDaimler (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 23:36



Ами първо се информирай за цените по интернет например, прецени си каква точно кола те устройва - модел, възраст, състояние, тури необходимата сума и още 1000 евро за път, такси, бира и т.н. в джоба и идвай насам. Най-евтино излиза да си купиш кола която е била собственост на фирма първо защото можеш да си върнеш ДДСто и второ защото можеш да я пазариш евтино. Ц180 не е най-оптималния вариант. Бих ти препоръчал Ц230 с компресор или ако ти се вижда скъпо митото този без компресор но той е сравнително рядък. Отбягвай турците и сърбите защото много лъжат. Насочи се към автокъщи на руснаци, поляци, българи или най-добре естествено немци. Ако знаеш немски можеш да се пробваш и по обяви от вестника. Погледни и ауто.германи.ру (сори ама форума има някаква хитра кирилизация която в повечето случаи както и сега се дъни - транслирай линка на латиница)



Тема Re: Mercedes vtora raka sled 95g. (180C)нови [re: Daimler]  
АвторДaимлep (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 23:47



Освен това ти препоръчвам ако си решил да си взимаш Ц класа след 95та да премислиш още веднъж и да си вземеш някой произведен след юни 97 (т.н. голям мопф) който има серийно доста екстри засягащи сигурността и оправени доста от типичните проблеми. За съжаление от тези модели само 180 и 200 са под 160коня а тези мотори са прекалено слаби за 1.5-2 тона кола.



Тема Re: Mercedes vtora raka sled 95g. (180C)нови [re: Daimler]  
Авторsharky (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 11:44



Mersi za saveta. Shte pomislya.
No neznam nemski. Samo angliiski. :-(
Shte pogledna saita.



Тема Re: Mercedes vtora raka sled 95g. (180C)нови [re: Дaимлep]  
Авторunknown (Нерегистриран)
Публикувано25.05.04 19:46



slabi...ne stavai smesen. Dori da si sviknal na 200-220 konia, tova ne znaci ce 140 e zle...osven tova sled 97 godina cenata pocva ot 17-18 000 lv, sas sigurnost moga da go kaza bez da proveriavam daze v momenta v avto-bg. Moiat savet kam coveka e C180 dva vala kolkoto mozes po nova godina, no tova ne znaci ce 94-96 godina ako e ,ste e losa. Mercedes si e mercedes, razbira se vsicko spored cenata. Ako tarsis C180 99godina,palna s ekstri bez koza, zvanni mi na 741177 kasno vecer da te svarza za edna pocti nekarana, ot kak ia ima coveka ia darzi v garaza (3 godini i nesto), pocti ne ia kara, da ne govorim za zimata, sled kato kara dzip. Ne sam siguren dali se e zaletial da prodava, no biah poducul ce mai misli da ia maha, samo mu stoi. Za cenata obace nisto ne znam, barovec e i sigurno ste kaze realni pari, no niama i da se izhvarlia...tam ste udaris kioravoto, stiga da imas parite (>20 000 lv sas sigurnost)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.