Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 19.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ей, какво искаш да кажеш...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано28.05.04 15:14



И аз си нося десетина кила инструменти и се барам майстор

Разликата обаче е, че никога до сега не ми се е налагало да ги вадя на път

Само Дизел


Тема това добре..нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано31.05.04 09:36



но без въпросните тръбички за ситроена си си направо умрял на пътя барабар с 10-те ти кила инструментариум
мои познати имаха въпросния проблем и знам, че не е единичен случай. Обаче пича дето си го кара ситроена е шеф на гараж на БТК.. и пак бяха ходили до някакво село, намерили някакви, нещо преправяли.. е прибрали се, ама..
извод -



Тема Re: Mercedes poddrazhkaнови [re: 25Od]  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано31.05.04 18:54



aide i az da napisha neshto :) podkrepiam mnenieto 4e v momenta e po dobre da si kupish kola koiato ve4e e v bg. prosto s tia mita i s toia trafik na koli za kam azia.. mnogo im se vdiga cenata na tezi koito se kuuvat v momenta v germania vish MB mjesh spokoino da si vzemesh i ot italia :) tam tia koli ne gi karat kato ostanalite :P a ina4e za markata niama kakvo da govorim ne si i pomisliai za passat ili audi.. moia benz go vzehpredi .. pove4e ot 7 meseca za 12 k leva 124 300 D i sqm super dovolen do sega kato izkliu4im maslata i nakladkite sqm dal 510lv. za remonti edin pqt 270 za centrovka na pompata i edin i min sedmica 240 za visko saedinitelia na perkata 4e zagriavashe na klima.. a predi karah audi .. ole male za 13 meseca ne pitai kolko pari sam dal .. sumata e 4 cifrena !! a na A4 e oshte po zle nai malkoa problem po prednicata ti stapva na ne po malko ot 100 lv a tva ne im e nai silnoto miasto..
Ta.. za tia pari koito kaza ne mislia 4e mojesh da se hvarlish na C klass po dobre si vzemi edna 4itava 124 da se vidish v kola:) plius tova mislia 4e mojem spokoino da sporim koe e po dobro 124 ili c klasata!! kvo mislite mom4eta..



Тема Re:............нови [re: 4 Matic]  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано31.05.04 18:57



4-matic priatel4e imam edno vapros4e.. dali e vazmojno niakade pri teb po morgite da se nameri releto (upravlenieto) na ASD-to?? 4e kakto razbrahme mi go niama i tuk neshto ne go namiram :((



Тема Re: Така какт оси тръгнал няма да го бъде..нови [re: sharky]  
Авторe25OD (Нерегистриран)
Публикувано04.06.04 15:27



sharky,
samo po povod tova tvoe predpolojenie: "Може ли някой да докаже че е сменял само масло и консумативи 2 години на 6-8 годишна кола (каквато и да е) и нищо не е пипал? "
Moje! ako shtesh viarvai, no semeinata ni kola do predi 6 mesetsa beshe mercdees W115, 220D, proizveden 1968 godina!!! zakupen ot nas prez 1975 (na staro, estestveno). Ot togava do sega osven:
maslo s filtrite..
nakladki
amortisiori
iabulkovidni boltove (1 put samo!)
gumi
edna svesht.
NE E SMENIANO!
osven tova edin put e kurpen auspuha.
niakolko puti e kurpen po kalnitsite, obache.

Kakto vijdash, vsichko e konsumativ. naistina niama nishto dalo defect ili pretsakalo se. Viarno e, che e poddurjan.
No moje bi naistina edno vreme kolite se praveha "kato horata". ne samo mercedes...

Shte popitash zashto e bila semeina kola do predi 6 mesetsa? Zashtoto se sluchi slednoto: prosto gumenite suedinenia izgniha i proteche ottuka ottam. V momenta teche protses na chedene dali da se kupuvat (i otkude) novi ili ne. Zashtoto drugiat mu problem e, che e mnogo izgnil, osobeno poda...iako dupki...

e, tova e.

P.S. a, samo za info, ot tezi 6 mesetsa karam E 250 D, 1993g. i za tezi 6 mesetsa nishto ne e pipano! nadiavam se da sa dosta poveche, no prosto ne mi se viarva...mislia, che novite koli ne sa tova, koeto se ochakva da sa.



Тема Re: Така какт оси тръгнал няма да го бъде..нови [re: e25OD]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано04.06.04 15:46



Вижте сега, много ясно, че един хубав автомобил може да се кара дълго време без да се пипа нищо. Мерцедес са особено подходящи за такива издевателства. Ама на това, ако му викате поддържана кола, аз не...
Не е номерът да чакаш да ти изгният гумените съединения, тампони и тнт, нито да се чакаш да се продъни пода. Ако бяхте пипали тук-там от време на време, може би още щяхте да си я карате тази 115-ка.
Някой може да каже - е 36 год. малко ли са. Ами не, ама това е W115 240 D - железен от всякъде. За следващите модели, интервалът в който можеш да караш и да не пипаш нищо става все по къс.

Само Дизел


Тема Ситроен е най скапаната марка - saglasen sum s tebнови [re: 5OOse]  
Автор BlondNigar (свой бе :o))
Публикувано04.06.04 22:39



ne slu4ajno ve4e ima specialni nadpisi "za servizi" - RENO,PEJO,SITROEN I MIN*TI NE PRAVIME :o))
izvinete me za lipsata na kirilica, no i tva shte go opravja

Boss on vacation


Тема Re: Mercedes poddrazhkaнови [re: Bad_Dog]  
Авторvince (Нерегистриран)
Публикувано06.06.04 23:34



brato iskam da ti kaja za tezi koli nekolko ne6ta(za MB).taa kola e velika i 6tom ne verva6 4e se smenya masloto i kara6 kupi si da vidi6.az imam e250td-94g.perfectna e izleze mi 15500lv. i a karam 10meseca TOVA E KOLATA MOM4E ZAEBI TIA BARAKI AUDI I T.N.....4AO



Тема Re: Така какт оси тръгнал няма да го бъде..нови [re: Caмo Дизeл]  
Авторe25OD (Нерегистриран)
Публикувано07.06.04 09:57



Prav si, SamoDiesel, ama ne az biah tozi, koito imashe dumata dali da se kurpi navreme ili ne...tupa istoria...mnogo mi e muchno, viarvai mi.
a za gumenite suedinenia, otkude da znam, che sa izgnili, vunshno nishto im niamashe...moje bi e triabvalo da dopusna, ama togava shtiah da buda obvinen v maniashtina i podobni...

btw, imash li ideia kolko pari biha bili (okolo, ne tochna suma) tselia komplect suedinenia?

aide sus zdrave.



Тема Re: Така какт оси тръгнал няма да го бъде..нови [re: e25OD]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано07.06.04 12:09



О, нямам представа колко биха стрували.
Иди в Балканстар и питай, така е най-лесно. Те ще те гледат, като извънземен, ама да не ти пука. Части има, само трябва да ги поръчат от Германия.

Само Дизел



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.