Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:58 01.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема rabotnoto miasto  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано06.03.04 09:44



ako niakoi e lubopiten kak izglejda rabotnoto mi miasto, eto malko snimki :
























Тема Re: rabotnoto miastoнови [re: c23O]  
Автор ADH-Honda (Пристрастен)
Публикувано06.03.04 11:44



БРАВО !!!

Ето на това се казва инвентар и сервиз като цяло



Тема Re: rabotnoto miastoнови [re: c23O]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано07.03.04 17:01



Я да си подредиш малко хубавите инструменти, ей

Само Дизел


Тема Re: rabotnoto miastoнови [re: c23O]  
Автор Bad_Dog (MB)
Публикувано09.03.04 15:04



За този червен шкаф (и съдържанието му) ти завиждам :))



Тема А за тези, какво ще кажете...нови [re: c23O]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано09.03.04 16:36



c230, ти Николашка го знаеш, нали?
Е на неговите инструменти направо увяхнах.
Маниа, направо...
При това, те са лични, на механика, не на сервиза, и са застраховани за CAN$20 000.




























Само Дизел

Тема Re: А за тези, какво ще кажете...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано09.03.04 20:09



da, vijdal sam gi tez snimki ot shkafa na Nikolashka. to i tozi shkaf det az sam go snimal sasto si e moi sas se instrumentite. razlikata e obache che az moite iznstrumenti pichnah da gi kupuvam predi 2.5 godini i sa se shkafa do sega sam vkaral okolo $10K(samo shkafa kato nov struva $5.5K, no az go vzeh na staro, 2 godishen). pak i az sam si kupuval samo instrumenti det polzvam za Toyota, t.e. sam vzimal samo metrichnite razmeri i to samo tezi det se polzvat ot Toyota, kato 8, 10, 12, 14, 17, 19, 21, 22, 24, 27 i 30, pochti niamam instrumenti razlichni ot tez razmeri. az za tova mnogo se iadosvah predi kato imah Audi-to, se mi triabvaha razni instrumenti det gi niamam, to sega e sastoto i sa Mercedesa, no toi e oste nov, ta pochti ne go pipam . inache az se oste sam v proces na palneneto na tozi shkaf, vsastnost az do skoro imah drug, po-malak, no go biah napalnil, ta za tova predi naikolko meseca si vzeh tozi, ta sled niakoia druga godina moje da triabva i nego da smeniam



Тема Re: А за тези, какво ще кажете...нови [re: c23O]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано10.03.04 11:57



Ааа, твой ли си е значи. Браво тогава

За Мерцедеса ще ти трябва и 15-ка ключ. Вземи си го преди да тръгнеш да сменяш предни накладки
Е, за твоя модел не съм сигурен де...

Ония ден строших две 15-ки е една 16-ка. Не на Мерцедеса де, на друго. Но вчера си купих нови, с професионално качество и същия болт, на когото строших предишните 3-ключа, сега си го отвих без грижа
Та инструмента прави работата, дето викат.

Само Дизел


Тема Leleeee mom4eta ,ludnica e .нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор CARAT Duchatelet (high level)
Публикувано10.03.04 16:00



I az imam ,no Vie me razbihte kato cialo s tiq snimki.
Evalaa ...



Тема Re: А за тези, какво ще кажете...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано10.03.04 22:26



mi az minalata sedmica triabvashe da vzimam na zaem 16 i 18, che smeniah nakrainicite det darjat prednata reaktivna stanga za amortesiora(na BG ako ne se laja se kazvat biolki ili nesto takova), nali biah smenial stangite, ta se beshe razdrankalo stoto e razlichen razmer, kakto i da e de, dalga istoria. ta se se namira niakoi dobar chovechec det si e kupuval palnia komplekt s instrumenti da mi usluji . inache na men kat mi se schupi niakoi instrument i prosto go zameniam, imat si life time warranty , no i za tova pak niakoi ot gaichnite mi kluchove struvat po $50 parcheto , no opredeleno si zaslujavat, predi imah razni evtini instrumenti i chesto precakvah glavata na naikoi bolt ili prosto se chupeshe gaichnia kluch, sega sas Snap On niamam takiva problemi



Тема Re: А за тези, какво ще кажете...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано10.03.04 22:29



btw, v Germania koia marka instrumenti se tachi nai mnogo, imam predvid za nesta kato gaichni kluchove, kamani, otverki i t.n. tuk Snap On sa nai stabilnite, no te sa si Made in USA i ne znam kolko gi ima v Evropa.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.