Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 27.09.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: too fast...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор analogbox (alnico driver)
Публикувано27.01.04 12:07



SAMO DIZEL suglasen sum 4e na voda4a e nai-vajno da mu e kef,no tova deto gi zaglejdali...ami ot 1991 nasam horata im se povru6ta da gledat MB -ta 4isto novi po 5 zaedno,zatova zvu4i sme6ni4ko tozi priatel i kolega da si misli 4e niakoi im obru6ta vnimanie kogato si karat s priatelite

ednotaktov triod+ alnico 6iroka lenta v horna


Тема Re: too fast...нови [re: analogbox]  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано27.01.04 17:38



abe bate ti da ne si v niakakva depresia ? az tuka si spodeliam pqk na teb kato ne ti haresva ne pishi zashto triabva da ni razvaliash i na nas nastroenieto.. takiva kato teb.. mani.. a da ti kaja ne mislia 4e sqm spomenal 4e ni zaglegdat.. kazah znaesh li kakva gledka e .. puka mi niakoi kato teb dali ia oceniava ili ne ..4at li si ???? i ne sqm iskal da sqm ekscentrik ako iskash niamashe da si kupia dizel.. A e55 bih si kupil s udovolstvie zashto ne mojebi sled godina dve.. Dano i ti da imash tozi shans iskreno ri go pojelavam! Ama ne dei da zlobeesh 4e nie tuka si se kefim na niakavisi stari mercedesh4eta.. :)) haide i sas zdrave..
P.S nadiavam se da ne sqm te zasegnal neshto.. az po princip ne sqm grubian amo po niakoga mi se otvarzva ezika.. a i sqm nov tk ta ne iskam da sazdam losho vpe4atlenie..

Редактирано от Too FAST на 27.01.04 17:49.



Тема Re: А, да...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Too FAST (For you)
Публикувано27.01.04 17:46



abe da sqm siguren ama kato ne razbiram.. na men mi go obiasnia 4e kato po4ne da boksuva i triabvalo da se vkliu4i ama sled kolko vreme i kak da usetia ne razbrah.. probvah buksuva buksuva i po niakoe vreme tragva ama to moje da tragva ne zashtoto se e vkliu4ilo tova .. prosto ne znam kak da go testvam za da sqm siguren :))



Тема Re: А, да...нови [re: Too FAST]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано27.01.04 18:18



Ами блокажа зацепва почти моментално при пробуксуване, но обикновено, особено ако си отскоро с тази кола, малко трудно се усеща кога точно.
Как да се тества...хмм, сложен въпрос...Ами вкарваш едната гума на лед или кал, другата на сухо, подпираш с нещо не много виоко предните гуми и се опитваш да тръгнеш. Ако не работи ASD-то, гумата, дето е на хлъзгаво ще буксува, другата няма да мърда. Ако работи, ще тръгнеш и ще прескочиш това, с което си подпрял гумите. Малко дивашко, ама това, дето се сещам.
Иначе в Балканстар ще ти кажат дали работи, ама кой знае колко ще те одерат.
А най-добре свали таблото и виж да не се изгорели крушките.

Само Дизел


Тема Re: А, да...нови [re: Too FAST]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано27.01.04 18:18



Честито за колата,
да си жив и здрав да си я караш и дано да не се стига да я правиш като аудито!!!
Сега по същество:
Както спеца Само Дизел е казал може да е изгоряла лампата, ама аз имам и по-неприятен случай само че с опел дето гледах. Там проблема беше с АБС-а, лампата не свети и АБС-а не бачка, първо че нямаше я нямаше лампичката изобщо, демек не изгоряла ами фасонката или цокълчето и беше празно, ами освен това на предните полуоски датчиците си стояха обаче ги нема фланците (зъбните колела както им викат некой) на АБС-а. В последствие се оказа че ЕЦУ-то на абс изобщо не баца!!!
Затова съветвам всека екстра дето се споменава от търговеца да се пробва и ако не работи бегай от колата!!!
Ти вече си набутан за жалост, което обаче не требе да те отчайва щото често се случва системата да не баца поради гръмнал бушон
Значи най-хубаво си иди при спец щом не разбираш и той ще ти каже какъв е проблема!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: too fast...нови [re: analogbox]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано27.01.04 18:25



Ма звучиш точно кат завистлив, изнервен и силно притеснен от прекъсването на газовата, шофьор на москвич 12-етка с козляк на предната и задната кора!!!
Кво ти пречи че на пича му е гот да си кара колата с приятели и се кефи че са 5-ма с мерцедеси?

P.S.
Ти май с BMW беше а?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!

Редактирано от Ascona83 на 27.01.04 18:27.



Тема Re: Nov 4len :) na kluba de :)нови [re: Too FAST]  
Автор CARAT Duchatelet (high level)
Публикувано28.01.04 16:36



Welcome.



Тема Re: too fast...нови [re: Too FAST]  
Автор analogbox (alnico driver)
Публикувано28.01.04 20:23



.. ne si me zasegnal izob6to,kakto i moita ideia ne be6e da se zaiajdam a da te podsetia 4e ve4e sme 2004 g. i ima mnogo po ekzoti4ni gledki ot 5MB-ta 2ruka na edno miasto.li4no mnenie.depresia imam mnogo riadko za6toto izpolzvam holandska bilka za pu6ene i karam su6to kato teb MB-126 500 SEL s pipan motor i 2x18"v bagajnika.radvam se 4e se razbrahme moje i da se sre6tnem niakoi den ako ima sre6ta na kluba niakoga izob6to.
P.S. Askonkaa za tvoia jalost se okazva oba4e 4e az biah 7 dulgi godini nai-vurlia opeldjia i karah 24 klapanov Senator B s 2vrati, i poradi tazi pri4ina moga s sigurnost da ti kaja 4e ot si4ki zapadni koli samo v opeli sum vijdal rogozki..... produljavai da leti6 s ORELA

ednotaktov triod+ alnico 6iroka lenta v horna

Редактирано от analogbox на 28.01.04 20:25.



Тема za too fast i askonkata..нови [re: CARAT Duchatelet]  
Автор analogbox (alnico driver)
Публикувано29.01.04 11:37



.. ne si me zasegnal izob6to,kakto i moita ideia ne be6e da se zaiajdam a da te podsetia 4e ve4e sme 2004 g. i ima mnogo po ekzoti4ni gledki ot 5MB-ta 2ruka na edno miasto.li4no mnenie.depresia imam mnogo riadko za6toto izpolzvam holandska bilka za pu6ene i karam su6to kato teb MB-126 500 SEL s pipan motor i 2x18"v bagajnika.radvam se 4e se razbrahme moje i da se sre6tnem niakoi den ako ima sre6ta na kluba niakoga izob6to.
P.S. Askonkaa za tvoia jalost se okazva oba4e 4e az biah 7 dulgi godini nai-vurlia opeldjia i karah 24 klapanov Senator B s 2vrati, i poradi tazi pri4ina moga s sigurnost da ti kaja 4e ot si4ki zapadni koli samo v opeli sum vijdal rogozki..... produljavai da leti6 s ORELA povtariam ORELA prodadoh opela na pi4 s nik C30SE postva v opel kluba 4at pat...

ednotaktov triod+ alnico 6iroka lenta v horna


Тема Re: za too fast i askonkata..нови [re: analogbox]  
Автор BUGATTl (Type 41)
Публикувано29.01.04 14:23



Ama toi Ascona83 kara MB ,dokolkoto si spomnqm.
A onq s Senatora go znam,kak se naduva s toq Opel ,maleee....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.