Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:33 25.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Да подпитна пак...:)нови  
АвторHиkoлa (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 14:04



Значит...Вчера ми се обади един приятел и ми каза, че в една морга наблизо има едно крадено Е300 купе и го разпродават на части. Мисля да отида в събота и да му взема коженият салон, бил много запазен, за 250 евро ми го дават - мисля, че е далавера?
Та въпросът ми е дали седалките и корите от Е300 купе са 100% съвместими с 200СЕ? И много ли е сложно да се сменят, тъй като ще трябва сам да си го направя, пък нищо не разбирам от коли?
Мисля да взема и механизъмчетата за задните стъкла, че моите са механични - сложно ли е да си ги сменя сам?
И изобщо, има ли някъде в мрежата сайт или книжка някаква за устройството на 124 купе? Щото искам да почна да си бърникам самичък по колата, че тук в Италия майсторите режат глави до коленете :-)))

Мерси предварително :)



Тема Re: Да подпитна пак...:)нови [re: Hиkoлa]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано20.01.04 14:18



Смени го, че да има какво да разпродават после, като откраднат и твоя Мерцедес

Само Дизел


Тема Не мога да се въздържа...нови [re: Hиkoлa]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 14:37



"Приятелю" (в кавички),
такива нещастници като теб ме карат да драйфам. С какво си по-различен от смотаните крадци след като ползваш услугите им.
Поне недей замърсява форума с жалките си въпроси.

П.П. Надявам се някой да си познае салона в твоята кола. И ако не се справи с "карабинери" (нали си в Италия) поне да ти я потроши порядъчно!!!



Тема Re: Не мога да се въздържа...нови [re: MB]  
АвторHиkoлa (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 15:19



Е защо с лошо сега?!
За колата - не се изразих точно, но всъщност и аз не съм много наясно - първо приятелят ми ми каза "крадена", а после "конфискувана", но при положение че е изложена там в моргата и всеки може да отиде да я види, не мисля че става дума за нещо нелегално. Предполагам, че по-скоро са я взели от полицията или нещо такова - нали конфискуваните коли ги продават на търг, и тъй като тази е с пренабити номера явно моргаджията я е взел за части.
И не виждам защо с такива злъчни нападки трябва да се отговаря на иначе съвсем невинен въпрос, "приятелю". Не смятам, че използвам услугите на каквито и да било крадци, и никому не бих пожелал това, което ти си написал. Никога не бих си и помислил да се занимавам с подобни неща и т.н., но колата е конфискувана, седи си и след една седмица я пращат там за претопяване ли е, какво е...

Съжалявам, че с неправилното ми изказване съм създал погрешно впечатление за себе си, тъй като често и с удоволствие следя този форум и не бих искал и други пишещи тук да ме разберат неправилно, като колегата МБ, чиято реакция напълно разбирам и подкрепям - никога не бих си купил части от крадена кола, ако знам, че е такава, и имам абсолютно същото отношение към крадците, както и вие.

Така, а сега след като се опитах горе-долу да изясня за що иде реч, някой ще ми отговори ли дали седалките от Е300 стават за 200СЕ? Благодаря предварително!



Тема П.П.нови [re: Hиkoлa]  
АвторHиkoлa (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 15:26



...А дори и да не се бях изразил неправилно, не мисля че употребата на подобен език и епитети от рода на "нещастник" са уместни във форум като този. Няма да споменавам правописа и произволната пунктуация - неграмотността се шири в българското интернет пространство открай време и вече съм свикнал да не й обръщам внимание.
Поздрави!



Тема Re: П.П.нови [re: Hиkoлa]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано20.01.04 17:21



Ми ако се смяташ за щастливец при положение че купуваш части от крадена кола!!!
Ма както колегитеса казали купувай смело, та да може като откраднат твойта пак да го продадат!!!
Зарад такива кат теб има кражби и винаги ше има, бис тарикат дето си купува кожен салон от крадена кола!!!
Чакай че се нервирах, че и тук по моргите има маркирани части със заличени номера, не стига това ами като се оплачеш в полицията ония викат е като не можем да видим номер от къде да знаем от къде е открадната?!?!?
Все едно факта че е крадена не е достатъчен факт за да затворят миризливата арабска дупка дето дава дрога на наркоманите и в замяна получава халогените на колегите с аудита, или широки лайсни от мерцедесите ни!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Относно правописа...нови [re: Hиkoлa]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 17:31



"Да подпитна пак" - Откъде намери тази дума?

"Значит" - Още една нова дума?

"Мисля да отида в събота и да му взема коженият салон" - Откога за допълнение се използва пълен член?

"положение че е изложена" - Пред "че" се пише запетая.

"я пращат там за претопяване ли е, какво е" - Това е без коментар.

П.П. Май "нещастник" е меко. Не мислиш ли?



Тема Николанови [re: Hиkoлa]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано20.01.04 17:45



Искам първо да провериш и да заявиш ясно за какво става дума - за кола, която е открадната и в момента нелегално се разпродава на части или за напълно легална търговия с части на автомобил предаден за рециклиране?

Ако е второто, лично ще ти се извиня и ще говорим по същество.

Само Дизел


Тема Виноват!нови [re: Caмo Дизeл]  
АвторHиkoлa (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 18:05



МБ, абсолютно си прав, виноват :-) В интерес на истината и двата постинга ги писах набързо от офиса (от вкъщи не успявам да поствам, така и не разбрах защо), а пък при втория бях и доста афектиран, така че моля за извинение. А за "значит" и "подпитна" - аз така си говоря :)

Само Дизел: благодаря за разбирането! В събота ще отида на място и ще разбера за какво точно иде реч, и се надявам наистина всичко да е законно, защото наистина имам нужда да сменя салона - не от тарикатлък, както някой по-горе беше писал, а защото имам нужда - предишният собственик е бил невероятен мърляч и цялата тапицерия е на дупки от цигари и кучешки нокти. Направо бяс ме хваща, като ги погледна!

Та така....Надявам се да не изникват повече недоразумения като това :-)



Тема Re: Виноват!нови [re: Hиkoлa]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано20.01.04 18:31



И виж по-добре какъв точно е модела, щото Е300 coupe няма.

Само Дизел



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.