Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 21.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Виноват!нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано20.01.04 18:39



Под купе предполагам че се има предвид с две врати, ако е така аз лично съм виждал такова чудо с надпис Е300 на дупето, не съм поглеждал под капака, щот го кара един от малцинството и не искам да го заговарям, ама много често го виждам при ТЕЦ "София", прави ми впечатление че няма рамки на прозорците на вратите!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Виноват!нови [re: Hиkoлa]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 08:56



Ако не купуваш крадени части имаш и моите извинения...



Тема Re: Виноват!нови [re: Ascona83]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано21.01.04 10:35



Ами има 300 СЕ, 300 СЕ-24 и тнт или Е320 coupe. За Е300 coupe не знам...

Само Дизел


Тема Sashto go napadnahte taka 4oveka....нови [re: Hиkoлa]  
АвторStrich/8 (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 10:59



pod''kradena'' ima vpredvid, 4e kolata e bila otkradnata, sastrahovatelja e isplatil shtetata, kolata e bila namerena, sobstvenikat e otkasal da ja vseme i tja stava sobstvenost na sastrahovatelja. Toj ot svoja strana ja prodava i tosi ot morgata ja kupuva na zena sna4itelno pod dejstvitelnata stojnost. Ina4e koj shte si riskuva bisnesa da prodava kradeni koli.
Podoben slu4aj se slu4i na moj prijatel tuk v Germany. Otkradnaha mu Audi-to, sled 1 mesez go otkriha, no shtetite bjaha tolkova golemi, 4e toj predpo4ete da vseme ozenkata na sasrahovatelja- tuk si pak na saguba poneje ti udarjat DDS(16%) ot ozenenata stojnost kam nastojashtija moment. Kolata ostana pri sastrahovatelja.



Тема Re: Sashto go napadnahte taka 4oveka....нови [re: Strich/8]  
Автор deliveryman (минаващ)
Публикувано21.01.04 20:24



abe te sa si pravi ama ne napravixa tankata razlika 4e stava vapros za italy....prosto tuka v bg e taka razfasovane i po morgite




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.