Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 18.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Maybach в София?  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано14.12.03 14:50



Бах мааа мууу!!!!!!!
Не е истина, снощи в ТРУД четох, че са поръчани 7 бройки в Балкан Стар, а иначе в София се разкарвали вече 3 броя с чужда регистрация...единия от които бил на представителя за Мерцедес, и президент на Балкан Стар....а другите двама кои ли са....?
Нещо да знаете по въпроса?



Тема Re: Maybach в София?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор CARAT Duchatelet (high level)
Публикувано14.12.03 17:48



Sega gi nau4avam ot teb- tez ne6ta !



Тема Нали ви разправях преди временови [re: CARAT Duchatelet]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано15.12.03 11:23



че знам за един поръчан Майбах и той е за Вълка.. А пък представителя на Бенц да се вози в Майбах.. знам ли. Според мен не могат да си позволяват такива волности, ама тук си е България

За съжаления нашия човек от Мерцедес се премести в друга немска фирма и нямаме вътрешна информация



Тема Re: Нали ви разправях преди временови [re: Чepнorлaв]  
Автор Бopивaн (вечно зелен)
Публикувано16.12.03 17:10



Привет Пламене,

много ми е драго че не си ме забравил!

Наистина съм в друга немска фирма, но нали знаеш, че старата любов ръжда не хваща :).

Така че, поддържам тесни връзки със старите колеги от Балкан Стар и все още ми е много трудно да се разделя с тях. Този Maybach, за който пише в.Труд наистина е собственост на фамилията Бетц (бащата Вили и синът Томас) и Томас наистина лятото мина с него през София и Бургас на път за Истанбул. Вили Бетц вече е в доста напреднала възраст и нещата ги движи Томас. Те са собственици на фирмата Вили Бетц, моято е мажоритарен собственик на СО МАТ и едноличен на Балкан Стар. Но той рядко е в БГ. А управителят на Балкан Стар - Вили Краус се вози на Е-класа.

Поздрави

Иван

Хубавото вино се изпива, младата жена остарява, а гората вечно зелена остава.

Редактирано от Бopивaн на 16.12.03 17:15.



Тема Мдаам..нови [re: Бopивaн]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано16.12.03 17:34



мерси за изчерпателната информация..

не е балъче Краус.. знае мръсника н акакво да се вози

иначе собственика на Балкан стар е нормално според мен да си джитка в Майбах.

Иначе не сме те забравили.. само че си малко по настрани.. продавате ли ги тия машини (вюрта) тук?? нещо ми се вижда малко .... знам ли?



Тема ааа, забравих..нови [re: Бopивaн]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано16.12.03 17:35



ако има поръчка на майбах - тя не би ли трябвало да е минала през Балкан стар?
Или май не, щото там се изкаше доказателство за пари над 50 000лв ли колко ли..
та може евентуално въпросния Майбах за Вълка да е поръчан директно в Германия..
ти какво знаеш по въпроса?



Тема Re: ааа, забравих..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Kykepa (Козирог!)
Публикувано17.12.03 06:05



Може ли дами разясниш 2 неща???:

1-во Този Краус да не би да ебившият министър на трансподта???

2-ро Кой е този Вълк???
Някаква мутра ли, или какво, от кой град е???

Живо ме интерсува!

Мутрите под ножа!!!



Тема Разяснения :)...нови [re: Kykepa]  
Автор Бopивaн (вечно зелен)
Публикувано17.12.03 08:59



За Пламен (Черноглав): ако имаш пред вид машините на ВЮРТ, те наистина са с цени над масовите, но при нас мотото е "Качеството бие цената" ;)

може да се хвърли съвсем бегъл поглед. ВЮРТ-България има екип от над 130 човека в цялата страна и мисля че работи добре (разбира се винаги може още по-добре :)...

Вили (Вилхел Краус), управителят на Балкан Стар има същото име като на бившия ни транспортен министър, но това е всичкото общо помежду им. БС-шефа е немец от Блаущайн (близо до Улм, Южна Германия) и е на 63г.

Румен Вълка е собственика на фирмата ВОЛФ за сметосъбиране, сметоизвозване и т. н. Ако не се лъжа, съпругата му е немкиня, в борда на директорите на ДаймлерКрайслер. Но последното ми е разказвано от неофициален източник.

Хубавото вино се изпива, младата жена остарява, а гората вечно зелена остава.

Тема А така..нови [re: Бopивaн]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано17.12.03 10:14



сега и жена му била където трябва
в такъв случай на нея ще и изкат ли доказателство за парите за майбаха или тя ще го вземе на изплащане?

а сега като разгледай сайта се поочудих.. аз мислех че се занимавате само с машини.. а вие май печелите от скрепителна техника :))
какви лепила предлагате? и добавки за автомоблили? това го чувам за пръв път..
можеш ли да ми пратиш някакви такива оферти, ама с цени на

? Интересно ми е да видя.. може и с техниката - бормашини и т.н.



Тема За WUERTH...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Бopивaн (вечно зелен)
Публикувано17.12.03 11:43



Мерси за интереса към продуктите на ВЮРТ, Пламене. В началото на ноември празнувахме 10 год. откакто ВЮРТ е в БГ. Досега (така е и навсякъде по света) работехме само с директни продажби като контактите с клиентите стават чрез нашите търговски представители. От есента направихме в Бизнес Парк София в Младост за пръв път представителен магазин (шоу-рум). Там могат да се видят и повечето ни складови продукти (около 2000 артикула).

В края на ноември направихме и специален каталог с избрани продукти от авто-дивизията. Със сигурност ще ти е интересен - освен всичко друго на последната страница има и рентгенова снимка на сегашната S-класа.

Дай предложение как да се видим. Ако имаш път насам към Младост- винаги си добре дошъл! Работим от понеделник до петък от 8.00 до 17.00 часа.

За цените малко ме затрудняваш - имаме едни ценници, с които работим и практиката е да изготвяме оферти при интерес към конкретни продукти - в централата на ВЮРТ работят с над 70 000 продукта, при нас в БГ говорим за около 10 000.

Като разгледаш авто-каталога ще кажеш какво ти харесва и ще ти дам съответните цени.

Много поздрави

Иван

Хубавото вино се изпива, младата жена остарява, а гората вечно зелена остава.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.