Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:03 04.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Za E 500нови  
АвторJarJar (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 23:48



Vijte tova i daite nqkakvo mnnenie po vaprosa

, ta se 4udq za kakvo stava na vapros, 6toto do kokoto se se6tam dvigatelq na starata S-classe e 408 k.s, a na sledva6tata e 394 k.s., ili toq ne go e napisal kato horata ili si izmislq ne6to, a i ne6to ne mojah da shvana za max skorostta.



Тема Ami nauci nemski kolega :)нови [re: JarJar]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано10.12.03 00:23



Tova e E500 s dvigatel 6.0litra V8 na Firmata za tuning Vдth.....znaci normalnia dvigatel sa go razprobili do 6litra, ottam estestveno se vdiga mosnosta i Nm....samo, ce se skasjava zivota s mnooooogo.Az licno ne bih si kupil takava kola

Nur wer viele Wege erprobt, findet seinen eigenen


Тема Edno vaproscheнови [re: 4 Matic]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 09:38



Един познат ми разправяше, че са произведени около 200 Е500 с 8.3 литрови двигатели (един от тях е в БГ). Нещо да знаете?



Тема Re: Ami nauci nemski kolega :)нови [re: 4 Matic]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано10.12.03 10:22



Абсолютно си прав колега. Това не бих го пипнал.
Освен всичко друго, дето имам по принцип срещу тунинг-автомобилите, има и още нещо в този случай. Стената на цилиндрите на 5.0 V8 са оригинално покрити с някакви силициеви кристали. Това ги прави на практика вечни. Тази технология по онова време са я имали само Порше и Мерцедес. Изобщо не ми се вярва някаква тунинг фирма да са възтановили покритието след като са разпробивали цилиндрите.

Само Дизел


Тема Re: Ami nauci nemski kolega :)нови [re: Caмo Дизeл]  
Авторulavio (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 12:44



ja mi kajete na koi red pi6e 4e sa razprobivani cilindrite 4e ne 6to mai moja monitor ne go pokazva



Тема Re: Ami nauci nemski kolega :)нови [re: ulavio]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано10.12.03 13:15



Ами от 5 литра не стават 6 само с удължаване на хода на буталото.

Само Дизел


Тема Re: Ami nauci nemski kolega :)нови [re: Caмo Дизeл]  
Авторulavio (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 17:02



tam pi6e 4e toja motor e "eingebaut" koeto ozna4ava 4e e prisaden ili po kasno montiran. nicht wahr?



Тема Tam pise.............нови [re: ulavio]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано10.12.03 17:23



.............ce sa postavili STAR motor na tuning kastata Vaeth, kojato v Gemania ne se polzva s goljama populjarnost.......nai-verojatno ot njakoja udarena kola....

Nur wer viele Wege erprobt, findet seinen eigenen


Тема Re: Ami nauci nemski kolega :)нови [re: ulavio]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано10.12.03 17:27



И от къде са го взели тоя 6-литров осмак да го "присадят" според теб? Сигурно AMG им ги прави...

Само Дизел


Тема SamoDiesel [re: Caмo Дизeл]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано10.12.03 17:30



Ja kazi zasto V8 imat problemi s ohlazdaneto.....moita sega raboti na 78-80gradisa a 300-24 raboti na 82-83, znaci li , ce trjabva da smena termostata na 8cata ili si e taka?

Nur wer viele Wege erprobt, findet seinen eigenen



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.