Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:03 18.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Koia ot dvete ???нови  
Автор del_sol_fen (Zagorka)
Публикувано09.12.03 05:49



Znachi, predlagat vi dve koli, bez da plashtate za tiah, prosto triabva da si izberete ednata ot slednite koli. No poluchavate samo kola, i shte si a karate kadeto ziveete, stava vupros ne poluchavate kushta na hawaii. hehe
ta kolite sa

2004 Mercedes E55 AMG Sedan

OR

2004 Audi RS6 Quattro Sedan

kato imate napredvid che MB-to e okolo 0.2sec po-burzo (na suho )

Gotovi....pishte

p.s. moiat izbor e audi RS6, zaradi quattroto, po-diviat mu vid, i kato cialo koeto kolata doprinasia kato paket.



Тема Мерцедес-а естественонови [re: del_sol_fen]  
Автор Marko van Totev (Flying Dutchman)
Публикувано09.12.03 06:51



Аз пък 11 месеца в годината карам на включен климатик (както и днес по обяд), само че при ограничение 65-70 мили в час и Е 320 ме задоволява.



Тема Re: Koia ot dvete ???нови [re: del_sol_fen]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано09.12.03 08:08



dosta truden izbor, se pak Quattro-to si e Quattro, no za zadadenia klas bih predpochel E55AMG, mai izglejda malko po-zlovesto

obache ako slezesh edin klas po nadolu, kadeto sa C32AMG, M3 i S4, tam e po drugo, i C32 ste otpadne za men, poradi tova che ne se predlaga s rachni skorosti. obache sega kato se poiavi C55AMG, moje da promeni nestata, pak i znam li, niakoi den moje da resha che veche ne mi se rachka po skorostite, no mai niama da e skoro



Тема Re: Koia ot dvete ???нови [re: del_sol_fen]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано09.12.03 11:13



Ами гледай сега, ако живеех в гората и 6 месеца в годината вали сняг, щях да си взема 4х4, само, че тогава нямаше да е quattro, а G-класа.
По принцип системата (quattro) ми харесва. Само, че по и отива да е на някое дизелово комби, което да си ти върши работа, даже и да навали повечко сняг. Но дори и заради това, пак бих премислил сто пъти преди да взема Ауди.
От двата автомобила, които си дал обаче, смятам, че изобщо няма нищо за чудене. Е55 AMG е далеч напред


Само Дизел


Тема Re: Koia ot dvete ???нови [re: del_sol_fen]  
АвторJarJar (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 12:13



E tuk moje da izglejdam malko kato zaslepen fen ama na vaprosa: Prosto MERCEDES E55AMG E AVTOMOBILAT; A AUDITO E PROSTO PREVOZNO SREDSTVO sravnenie s nego, a pak ako moje6e MB-to da e kombi ehe.......



Тема Re: Koia ot dvete ???нови [re: JarJar]  
Автор brabusGTl (член)
Публикувано09.12.03 13:08



Ами може да е комби, защо да не може - Mercedes-Benz E 55 T AMG Kompressor Може би ще пуснат и 4Matic.




Редактирано от brabusGTl на 09.12.03 13:21.



Тема Re: Koia ot dvete ???нови [re: brabusGTl]  
АвторQQ (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 00:29



Moje li da mi obqsnite za6to predpo4itate kombi pred sedan, ako moga izbiram izob6to nqma da se zamislq ami ste vzema sedan-a, mnogo po-krasiv e spored men, kombito daje mi e malko sme6no.



Тема Re: Koia ot dvete ???нови [re: QQ]  
Автор Marko van Totev (Flying Dutchman)
Публикувано10.12.03 00:50



Да бе и аз това се чудя защо някои предпочитат комбито. От ония дни се бях нещо зачел в Клуба на Ауди и там гледам че някои пишеха за предпочитания на А4 или А6 да са комби, та ми е интересно защо го педпочитат. И мен седан по ме кефи някак си. Иначе ако става въпрос за каране на повече багаж или по семейна кола бих предпочел SUV да речем ML 350 не че и Е- класата седан не става особено за семейство с едно дете.



Тема Re: Koia ot dvete ???нови [re: Marko van Totev]  
Автор del_sol_fen (Zagorka)
Публикувано10.12.03 04:07



abe hora, neznam ama kato go vidiah ot na putia, napravo mi ostanaha ochite po nego. Quattro-to, mu e maikata hora. znam che moze da zvucha kato fen na audi koito ne moze da pogledne daden vupros ot razlichna gledna tochka, a samo ot negovata, no ne sum takuv. i men mnogo me kefi E55 AMG , no prosto, sled kato gi vidiah i dvete, prosto audito izglezda mnooogo, po-zlobno i agressivno. Znam che mnogo ot vas ne misiat taka no tova sa pone moite vpechatlenia ot tezi dve super-mashini. Tova deto go vidiah az beshe cherveno i sus tezi chrome ogledala, abe super izglezda, az uspiah da go snimam ama mai ne beshe mito mnogo vreme i neznam kolko dobre shte se vizda, no kato go proiavia shte gi post-vam. Prednite kalnici i ne samo te, sa strasno izduti, prosto nemoze chovek da ne gi zabelezi!
tova e moeto mennie.

BTW, niakoi ot vas vizdal li e RS6 na zivo? a E55 AMG?? stava vupros za posledniat model na E55 AMG?



Тема Re: Koia ot dvete ???нови [re: QQ]  
Автор brabusGTl (член)
Публикувано10.12.03 09:51



Не знам защо, но го предпочитам. Просто ми харесват всички комбита с много малки изключения (въпрос на вкус). Особенно ако е спортно - това е звяр в овча кожа. Така де, до скоро комбито се възприемаше като типичен семеен автомобил, но този стереотип вече май не съществува.
Пример е AUDI RS2 (В4) и RS4 и двете са само комби вариант.
Пак казвам въпрос на вкус.
А по въпроса "Кое от двете бихте предпочели?" - аз залагам на AMG, нищо че не 4х4.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.