Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:06 01.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема E 500....KOITO TARSI NAMIRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано05.12.03 21:32



E, nai nakraja go namerih................E 500 !!!!!!!!!!!!!!

Eto za sega samo parvite danni :

1sobstvennik - pilot ot LUFTHANSA
200.000km s palna servizna knizka pri AMG

Ekstri:
AMG paket-okacvane i djanti
el.nastroivast se volan, stora, sibedah, podlkatnik, otoplenie na sedalkite,BOSE ton koloni,kozen salon.......drugoto e seriino pri taja kola

Vednaga stom si vzema nova digitalna kamera puskam snimki na CUDOVISTETO!!!
ama i kombito si e hubavo....ste si go ostava i nego,problema e,ce kakto se sestate malko dosta skapicko izleze....plateno e v broi, ne e lizing...ta ste trjabva da ja karame taja NovaGodina savseeeeeem ikonomicno

ama koito e FEN e taka!!!

Nur wer viele Wege erprobt, findet seinen eigenen

Редактирано от 4 Matic на 05.12.03 22:28.



Тема Re: E 500....KOITO TARSI NAMIRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: 4 Matic]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано06.12.03 10:30



o6te edin koito niama pari za camera....ama ima za E 500...
az mislia 4e tozi posting mi e poslednia...umoriava6to e da slu6a6 puberteti koito zad klaviaturata sa muje.....4ao na SAMO DIZEL,4ERNOGLAV,C230 I 500SE...ako moga da pomogna s ne6to pi6ete na icq-to mi,uspehi v jivota.

V 8-ka gali mujkoto uho


Тема Хмммммм, а на мен не казваш чао....нови [re: analogbox]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано06.12.03 16:21



И шо така?



Тема Re: E 500....KOITO TARSI NAMIRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: analogbox]  
Автор CARAT Duchatelet (high level)
Публикувано06.12.03 18:48



Analogbox ne si mnogo prav, v izbroenite mom4eta ima izklu4enie az go kazvam za6toto imam li4no dokazatelstvo .
Kolegata c230 e edin istinski мъж i priatel ,vapreki 4e se poznavam s nego samo ot tozi Club i sam go vijdal samo na snimka .

Predi dva meseca mi izprati edna kniga ot USA (50 $ cena) bez da mi pozvoli da mu dam i 1-in cent za tova.
Ami ot men,--HVALA na takiva Bulgari i мъже .



Тема Za analbox!!!!!!!!!!!!!нови [re: analogbox]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано06.12.03 19:30



Ami anal vmesto da zlobees i zavizdas vzemi da otides da rabotis i si spesti pari i ti za E 500 ili nesto po-dobro........Osven tova E 500 ne struva koi znae kolko mnogo, za 10-11000euro se namirat prilicni s tarsene.Ako za tebe tova sa mnogo pari........ami , sorry, ce zivees v BG.......iznesi se v stranstvo, parvite 2godini se radvai ako imas pari za jadene i naem, i posle kato zabravis , ce idvas ot WC-to i pocnes da mislis normalno, sto da ne si kupis E500...zaplatata tuk e okolo 2000euro

Nur wer viele Wege erprobt, findet seinen eigenen


Тема Братле прав си....нови [re: 4 Matic]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано06.12.03 19:50



...ама айде не се прехласвай сега, и тука може да се изкарват много пари...така че стига, БГ не е клозета на света...



Тема Re: Братле прав си.... [re: Vlado-BENZ]  
Авторkarlkani (Нерегистриран)
Публикувано06.12.03 21:16



Vlado-Benz, napulno sum suglasen s teb! 4-matic,kupil,ne kupil E-500, hubavo,ama ne iztukvai fakta che si go napravil,samo zashtoto si nekude na mainata si...vsichkite mi priateli edin po edin se vurnaha tuk, v bg..evala na tiah! puk haide da vidim koi e po-golem muj-niakoi koito se e boril tuk i si e kupil E-500(s chestno razvit biznes,ili ti, koito 2 godini si mil chinii i si spal na vestnici nekude!



Тема Re: Братле прав си.... [re: Vlado-BENZ]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано06.12.03 21:46



men ako pitash pod WC ima vpredvid parvite 2 godini v stranstvo(i e prav), a ne pod BG.
ta gledam temata preliva dosta interestno v tova koi kakvo moje da si pozvoli
ta trudno moje da me ubedite che seki v BG s chesten trud moje da si kupi E500, pak dori i na staro. ne kazvam che e nevazmojno, no kaji rechi granichi s nevazmojnoto. ne znam vie kak ste v BG, no az do kat biah tam niamah i 2 leva v djoba da si kupia kola(odarenieto na o) kat sednem v zavedenie .



Тема Re: E 500....KOITO TARSI NAMIRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! [re: 4 Matic]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано06.12.03 22:55





Е нямам думи колега....
Тва е автомобилът. Да не си посмял да го продаваш!!!
Малеее, ще взема да ти дойда на гости да го видя....

Само Дизел


Тема Re: E 500....KOITO TARSI NAMIRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: analogbox]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано06.12.03 23:09



Analogbox, стига бе! По-така го давай, не се хаби.
Айде почини пък пак ела, че ми е интересно да те чета

Само Дизел



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.