Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 12.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Nokia 6310i--->Mercedesнови  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано03.12.03 11:52



ta chudia se dali da si vzema Nokia 6310i, tozi GSM ima vazmojnosta da se integrira sas radio sistemata na novite Mercedesi, teia det sa s optichni kabeli. ta na moia veche sam mu postaveni tez kabeli i sam sas jak 'D2B fiber optic loop'. do kolkoto znam za Evropa tova e opcia da imash takav telefon v MB-to, obache ne i za USA, ta naima ot kade da si nameria neobhodimite chasti. do kolkot znam mi triabvat:
the Nokia PSE
the cradle with clip
an adapter for the antenna
obache ne znam dali ne mi triabva i oste nesto. ako niakoi e svarzval takav telefon kam Mercedes s optichni kabeli na uzvochitelnata sistema, ako moje da mi kaje kakvo tochno mi tirabva i nai-veche razni part numbers, stoto iavno ste triabva da gi porachvam ot Evropa.
eto kam kakvo se celia, tova e snimka ot chovek koito veche e minal po patia:





Тема Re: Nokia 6310i--->Mercedesнови [re: c23O]  
Авторmb (Нерегистриран)
Публикувано03.12.03 12:54



trqbva da pita6 "4ernoglav' - pi6i mu LS.uspeh



Тема Re: Nokia 6310i--->Mercedesнови [re: c23O]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано04.12.03 09:58



za sega uspiah da otkria tezi charkalaci che mi triabvat(s part numbers ot Mercedes):
Cradle A 203 820 06 51
Clip A 203 820 05 51
PSE A 203 820 25 85
no ne sam siguren dali niama da mi triabvat i drugi chasti. ako niakoi ima dostap do Mercedes serviz, nezavisimo dali v BG ili v Germania, ste moje li da proveri kolko struvat tez chasti.
10x

Редактирано от c23O на 04.12.03 09:59.



Тема Работата е втасана...нови [re: c23O]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано04.12.03 11:51



аз имам едни ценови листи на бенц за БГ, в които цялостната телефония излизаше май към 2000 евро
Явно заради оптиките и т.н.

Мен ако питаш - ако искаш да имаш кар кит - вземи си един пълен оригинален комплект от някой ГСМ магазин - отиди да ти го монтират и си пей сърце. Аз това ще правя тия дни с моята колица. Моят струваше около 150-180 долара по сегашния курс. Имаш си вътре кабели - високоговорител -- микрофон и т.н. просот игнорираш на бенц кабелите и си теглиш твоите.. иначе става дебела работата.. ще се набуташ много и то за какво?



Тема Малко офтопикнови [re: Чepнorлaв]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано04.12.03 15:07



Абе Черноглав, нямаш ли някоя Нокия 6210, 6110 или 7110 за прилични пари.
Не знам дали не бъркам номерацията, ама всички би трябвало да пасват в един и същи адаптер на кар кита. Имам готов, монтиран такъв, доста добър, но е за Нокия, а си нямам Нокия.
Другия вариант е да търся адаптер за Сименс, ама това е по-сложно...

Само Дизел


Тема Чакай сега..нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано04.12.03 17:29



според мен имаше разлика между куплунга на 6110 и 6210. 7110 не ти го препоръчвам.. далеч е от нокия.. става ама..
Провери си нещата - ако става за 6210 ще става и за 6310 - 6310i. А това са вече супер сериозни телефони - същия като на снимката по-горе
6310 мога да ти го намеря за около 300лв. чисто нов.. има и втора ръка в прилично състояние. Даже супер прилично.. наполовина някъде. Ти просто си кажи какво ти трябва.. и как да ти го шипвам



Тема Re: Чакай сега..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано04.12.03 17:58



Трябва да погледна, то на закачалката си пише за кои модели става, но кита е малко стар вече, та 6310 със сигурност го няма...
Абе скоро ще си идвам в БГ, трябва да се видим, тъкмо ще може да се пробва на място

Само Дизел


Тема Re: Работата е втасана...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано04.12.03 21:10



poprincip i tuk opciata da imash telefon e $2000, no ti predlagat edinstveno sas Motorola V60(koito daje si ima emblemkata na Mercedes). obache men tova ne me redi. e Evropa ima opcia i da si slojish Nokia ta za tova se opitvam da si nameria chastite ot Evropa. men nai kara da si sloja takova chudo, stoto sichkite optichni kabeli sa veche v kolata, taka isvat sichki modeli za USA. i kat go napravia po kulturnia nachin, ste moga da si polzvam sichki kopcheta ot volana, kakto i samoto mi radio ima sichkite kopcheta neobhodimi za telefon, sasto cialata informacia ot telefona ste se poiavi na monitora na bordovia komputar i ste polzvam mikrofona i visokogovoritelite na kolata, sasto taka kat zvanne telfona i cialata muzika se izkluchva avtomanichno za da si govorish spokoino. ta ste si e goliama gazaria, no iskam da vidia dali si zaslujavat parite. za sega sam otkril telefona Nokia 6310i za $130. ostanalite chasti niakav moje da gi prati ot Holandia za $550, obache na men mi se struva che moga da mina i dosta po tanko. spisaka ot chasti koito sam nameril i razni spravki mi se struva che ste e okolo $350, obache nikoi ne moje da mi potvardi
eto snimka na kolata mi, vijdat se sichki kopcheta po radioto, sasto taka i kopchetata po volana za vdigane i zatvariane na tela, pak ot tam moje da si se rovish iz phone book i t.n., a sasto i chast ot bordovia komputar.





Тема Re: Работата е втасана...нови [re: c23O]  
Автор 5OOse (пура)
Публикувано04.12.03 21:28



Аз за моята кола съм направил следното: Взех си Nokia 8910i и си купих комплекта за кола на Nokia CARK-112, този комплект се монтира в колата и се слага скрит микрофон и говорител на практика няма стойка защото връзката се осъществява с технологията Bluetoth която е безжична и телефона ти стои в джоба докато говориш има само един бутон който се монтира където искаш в колата и тоx ти служи за отговаряне и за затваряне на разговор също и за сила на звука в купето, има и кабел за заглушаване на радиото, много е удобно, комплекта е около 450лв с монтажа, никакви стойки не се слагат, това устройство го поддържат Nokia 8910 и 6310 може и някои други които имат Bluetoth. Естествено че най готиното е ако си го направиш оритгинално да може да се интегрира с Command и да може да си набираш от копчетаат на таблото...



Тема Така ще е най-добре.. [re: Caмo Дизeл]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано05.12.03 10:15



ела тук пък пробата е най-лесна.
драсни си някъде тел. ми - 0888 72 29 14 и се предствавяй по ник, че иначе ще мигам на парцали
кога ще си насам? че аз от 25-29 ме няма и после от 31-2




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.