Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 18.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Тема otkradnaha mi Mercedes-aнови  
АвторPesho (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 05:51



CLK 500 Cabriolet, samo na 3 meseca. Sega samo deto hich ne mi se razpravia sus zastrahovatelite, ma niama kak.



Тема Re: otkradnaha mi Mercedes-aнови [re: Pesho]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано26.11.03 08:23



ot kade sa ti go otkradnali?



Тема Re: otkradnaha mi Mercedes-aнови [re: Pesho]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано26.11.03 15:24



Съжалявам колега.
Лоша работа с тия автомобили. Вземеш си нещо хубаво да му се радваш, после пък му трепериш, а накрая наистина вземат, че ти го откраднат, ръцете им да изсъхнат...
Дано да си с добра застраховка поне.

Само Дизел


Тема Да ме прощава модератора! [re: Pesho]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано26.11.03 19:35



Бате Пешо, ти знаеш ли, колко струва тая кола?????
А знаеш ли, колко такива има в България?!?!?!??!?!
Как баровец, като теб не познава нито един застраховател и няма нищо общо с групировки, които да му открият или опазят колата?!?!?!?!?!?
Тази кола, няма кой да я открадне тук, освен това дори да я гепят, то познай от три пъти, кой я е гепил!!!!!!!!!


П.П.
Остава въпроса, ти ли си глупав, или много лъжеш, но и в двата случая картинката е ясна?!


Fiat Bravo 2.0-20v

Редактирано от |Kyky| на 26.11.03 19:37.



Тема Re: Да ме прощава модератора!нови [re: |Kyky|]  
АвторPesho (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 21:00



Niama maitap be pich. Samo che ne sum v Bulgaria. Kolata mi ya otkradnaha subota vecherta ot parking na restorant v Orlando, Florida. Zastrahovana e ma pak shte izgubiza pari ako reka da vzema sushtata, inache triabva da se zadovolia s po evtina, tia mejdu drugoto ne e moia mi e na bankata, az samo ia izplashtam, ma pak prekarania sum az. Samo edno ne mi stana iasno kak sa uspeli da mi izmuknat klucha ot djoba na sakoto.



Тема Re: Да ме прощава модератора!нови [re: Pesho]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано26.11.03 22:15



kam koia zastrahovatelna kompania si, ako si kam Alstate ili StateFarm, te sa dobri i bi triabvalo da ti dadat dostatachno pari za da si vzemesh druga taka. no vav vsichki sluchai, kat di dadat parite, ako ne sa dostatachno, otidi do dealera na Mercedes i im prerevi sas sluchaia ti, te ste ti smaknat cenata do tova koeto sa ti dali(nadiavam se che ste ti dadat realna cena) za da te napraviat stattliv. inache mi e chudno kvo ste ia praviat sega taz tvoita kola. tuk nai chesto se kradat koli za da gi polzvat za niakoe prestaplenie i posle ti ia namirat, ili pak za da ia prodadat za chasti(t.e. niama da ia vidish veche) ili pak ako si zaslujava kolata ia iznasiat v konteiner na koram za Iujna Afrika ili Rusia(koeto v tvoia sluchai sasto e vazmojno)
ta vav vsichki sluchai ti si precakania, dori i da ti dadat dostatachno pari, se si ti ostaviat glavoboliata . ta uspeh se pak de. a kak sa ti izmaknali klucha, samo ti mojesh da ni kajesh.



Тема Така, може!нови [re: Pesho]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано27.11.03 19:00



Мъкар, че си мислех да няма толкова престъпност по света


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Абе кофти е...нови [re: |Kyky|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано27.11.03 20:02



...ама някой път се случват такива работи...пич, не се ядосвай, кахърите с нищо никога не помагат....




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.