Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 21.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Колеги помогнете ако можете...  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано26.10.03 19:25



Значи има си един проблем мойто 190, като го паля оборотите падат много, чак се разтриса цялата кола, и веднага след това се вдигат от самосебеси и заспиват.
Та мисълта ми е ако някой знае сервиз където могат да ми направят диагностика и да кажат какъв е проблема нека драсне някой ред, щото бях в един и ми казаха че тази кола не може да се закачи на компютър и да се тества и трябвало всичко едно по едно да мерят и ми искаха 75 кинта за диагностика, пък аз гледам че си има букса за закачане на компютър, двигателя е 910 1.8 с KE-Jetronic.
В балкан старт не правели диагностика на коли с газова, а проблема си го имаше и преди да сложа газова само дето не ме дразнеше толкова...

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Колеги помогнете ако можете...нови [re: Ascona83]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 11:06



Otidi v serviz MOTOMAN. Na garba na 2-ro uchilishte. No imay predvid che se chaka okolo edna sedmica za red. Inache e 20 kinta diagnostikata.
Dobri sa. Serviz na BOSCH sa.

Posle razkaji ot kakvo e problema, che i moyta po edno vreme praveshe taka, ama se opravi sama.



Тема Re: Колеги помогнете ако можете...нови [re: MB]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано27.10.03 11:22



Колега може ли да ме светнеш само къде е това 2-ро уилище, първо го знам къде е, ама второ не се сещам?!?!?!?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Колеги помогнете ако можете...нови [re: Ascona83]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 12:19



Karash po ul. T. Kableshkov ot Avtorara Ovcha Kupel (aka "Zapad") kam Borovo. Na pryakada do rekata (no predi rekata) zavivash nadyasno (do edin visok blok). Podminavash uchilishteto, zavivash nadayasno po ul. Pirin. Sled tova v parvata pryaka otnovo zavivash nadyasno (tya e bez izhod) i sled 20 m. si tam. Ima dve Porsche 928 otpred. Edno opraveno i edno nasipno. Uspeh



Тема Otkri li problemaнови [re: Ascona83]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 10:44



Ya kaji otkri li problema?



Тема Re: Колеги помогнете ако можете...нови [re: Ascona83]  
АвторKR@NK (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 11:53



a na kvo palish na gaz ili na benzin???

shtoto i moita kato e stideno i mokro prekusva i chat pat gasne daje,
no pri mene nai veroiatno e ot kabeli i distributorna kapachka
(nadali niakoga sa smeniani a kolata e na 186k km.)



Тема Re: Otkri li problemaнови [re: MB]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано03.11.03 09:40



Не на 11 имам час в сервиз, като мине ще пиша

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Otkri li problemaнови [re: Ascona83]  
Авторbega4 (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 18:08



Ima edin serviz na ul."Bratja Miladinovi",mnogo sa dobri pravjat samo MB i BMW,diagnostika na motora e 20-25lv.Az sum mnogo dovolen ot tjah



Тема Re: Otkri li problemaнови [re: bega4]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано07.11.03 11:53



ООО бях там видях ги колко са добри, щом мойта кола не може да се закачи за компютър според тех и за да ми намерят проблема ми искаха 74 лева за труд щото требвало да разглобят всичко и да мерят датчиците един по един и щом на мойта кола нямала компютър, който да седи в нишата зад акомулатора и щом мерят датчиците дин поедин, ясни са ми колко са добри!!!
Датчиците и сам мога да си ги премеря, да не говорим че имам описание кой какви показания требва да дава, най-учудващото беше че според тех можело да е заминало това малко черно нещо на шофьорскиа калник дето е, което си е блока за електронно запалване и според мен ако то не работи колата нема как да я запалиш!!!

Мерси за инфото колега ама ми се струват пръжки тия там, още повече че сервиза е на бащата на една позната и отидох с препоръка и пак ме пържат!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Otkri li problemaнови [re: Ascona83]  
Авторbega4 (Нерегистриран)
Публикувано08.11.03 11:49



ne znam az sum hodil njakolko puti pri Vasko tozi koito e na diagnostikata,pra6tal i prijateli i vsi4ki sa bili dovolni




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.