Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 11.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема kajete zashto bihte izbrali mercedes pred BMW???нови  
Автор RoYaLe (непознат )
Публикувано06.10.03 22:32



az li4no bih izbral vseki model na MB pred BMW



Тема Re: kajete zashto bihte izbrali mercedes pred BMW???нови [re: RoYaLe]  
Автор ADH-Honda (Honda-Манияк)
Публикувано06.10.03 23:45



БМВ НЯМАТ мерници !!! А мерника си е много яка работа - прицелваш се към някое кошле и ГАЗ* - издухваш го като цигане сопол

ГАЗ* - мисълта ми е че - повечето Мерцедеси имат СУПЕР сгоди за ремонтиране, човъркане по тях и демонтиране. Едно от тях е - слагането на капачката за ГАЗ-та (ако се прокара АГУ) - не е нужно да режеш броня, ламарина и т.н. да загрозява. Хората са го направили - отваряш вратичката и до капачката за бензина стои място за евентуален "винтил" за ГАЗ да се сипва СГОДААА Абе Мерцедес



Тема Re: kajete zashto bihte izbrali mercedes pred BMW???нови [re: RoYaLe]  
Автор 5OOse (пура)
Публикувано07.10.03 01:54



Защото БМВ са много дървени коли, казвам от опит карал съм 3-ка, 5-ца, 7-ца - новата и старата, и Х5 и всички бяха много скапани, особено 3-ката(новата), наложи ми се да карам една такава до морето и обратно и направо се изкривих в тая гадна кола, да не говорим че вози страшно гадно ! Ако направим класация най добър от скапаните ще се окаже че най добрата е старата седмица, 750il V12, тая кола набира много готино, като куршум е и вози много стабилно, но харчи страшно много ! Освен това никога в друга кола особено в мерцедес с изключение на Авангард не ми е прилошавало от собственото ми каране... Това ми е мнението

Редактирано от 5OOse на 07.10.03 01:59.



Тема Re: kajete zashto bihte izbrali mercedes pred BMW???нови [re: 5OOse]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано07.10.03 09:42



Имам наблюдения че БМВ-тата се скапват доста по често от мерцедесите!
Особенно дизелите!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: kajete zashto bihte izbrali mercedes pred BMW???нови [re: 5OOse]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 10:00



Az karah naskoro 520i 2001g. i dosta mi haresa. verno che beshe palna s extri...

Spored men e super kola. Na 5000 oborota se chuva samo leko jujene v kupete. Ima sporten duh (170 konya e).

Az lichno se kefa yako na BMW. I ako imashe BMW, koeto da mi haresa kato zi zimah 124-kata shtyah da si zema BMW.



Тема Re: kajete zashto bihte izbrali mercedes pred BMW???нови [re: RoYaLe]  
Автор c23O (Шоп)
Публикувано07.10.03 10:17



po skoro vaprosa e zasto bih predpochel M3 pred C32AMG ili M5 pred E55AMG, ta ot tam i na vaprosa ot kav zor niama AMG modeli sas skorosti ???



Тема Re: kajete zashto bihte izbrali mercedes pred BMW???нови [re: RoYaLe]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано07.10.03 13:32



Абееее .

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от BUGATTl на 07.10.03 13:33.</EM></FONT></P>

Редактирано от BUGATTl на 07.10.03 13:42.



Тема Re: kajete zashto bihte izbrali mercedes pred BMW???нови [re: RoYaLe]  
Автор CARAT Duchatelet (350SE)
Публикувано07.10.03 14:36



Za6toto sam sviknal .

Mercedes Benz by



Тема Re: kajete zashto bihte izbrali mercedes pred BMW???нови [re: CARAT Duchatelet]  
Автор AMG (минаващ)
Публикувано07.10.03 15:52



Abe poniakoga mnogo me prevli4at tezi BMW-ta osobenno na gonkite kato gi gledam i dosta se zamisliam ot vreme na vreme dali da ne pokaram 1-2godini BMW ama ako go napravia to shte e za da mi mine meraka ina4e MB e istinata kolkoto pove4e go karash tolkova pove4e se vlubvash v nego tova e.



Тема Re: kajete zashto bihte izbrali mercedes pred BMW??? [re: RoYaLe]  
Авторmercedes (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 16:48



Защото са най-добрите автомобили в света.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.