Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 21.09.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: По стечение на обстоятелствата...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано02.10.03 10:06



Парадоксе, като си гризнал дървото с този Орел, сега не си го изкарвай на всички дизели
Мога да ти кажа за доста дизели, които не чуват за нито един от проблемите ти поне до 500 000 км

Само Дизел


Тема Ами да...аз също мога да дам...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.10.03 11:41



...за пример един такъв двигател...сетете се кой.



Тема Развитие до момента..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано02.10.03 12:12



Значи ей до сега ги гледахме с печен майстор колите.
За майка ми си избрахме едно Голфче 3 - много прилично.. е подпирано е отзад, но е оправено и е ок.

Сега вече за моята бъдеща кола
Значи сериозно ги огледахме, палихме и т.н. - 525тдс, комби. Сериозна си е машината - не е духанала турбо, не и е сваляна главата. Откъм двигател е ок - само помпата е ръчкана за да докара повече мощност. С едни гуми и джанти е - 17 цола, 10-ки и с гуми 234/45 .. мамата си трака. Сигурно ще вози като каруца.

Другото което на майстора повече му хареса е Ауди А6 - старата 6-ца - 96г. с 1.9тди 110коня. Явно е на 220 000 и не са му пипани ремъци и т.н. щото попушва, но каза, че няма нищо страшно и ще го спретнем за нула време.

Като цяло за поддръжка за БМВ-то ще отиват доста повече пари.. окачването му било лигавко - много щанги и т.н., само че не е като на мерцедес бетон ами си е мазня (само да не ме чуят БМВ-жийте ). Аудито било върхъ - немало трошене.

И двете са с климатици и т.н. Ауди - 16000лв, БМВ - 15000лв.

А кажете са какво да взема?? явно е че с това БМВ ще се ръчкам, а за него това е противопоказно. Единственото май което ме притеснява на пустото Ауди е че е със маломощен двигател.. което май върви де...

Хелп моля.. дайте съвети



Тема Re: Развитие до момента..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано02.10.03 14:28



От тези двете, ако са в сходно състояние, бих взел БМВ-то без никакво съмнение.
На Аудито просто му е изключително дървено окачването. Все едно на каруца. Ама не само като возия, ами и като контрукция. Какво да му се троши, то има 5-6 части...
Абе напрви едно кръгче и с двете, да усетиш разликата, пък после избирай...

Само Дизел


Тема E да денови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано02.10.03 14:52



като ги гледаме за после - остатъчна стойност и т.н. като тръгна да го шиткам след две години БМВ-то ще е затрило 3-4-5 хил. само от цена.. недай си боже нещо главата..
пъки подръжката ще му е поне двойна сравнение с аудито..
пък и аудито е голямо бре..



Тема Абе, Владо!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано02.10.03 14:59



Ти, как разбра, че твоя мотор е на 500'000км. или повече и че не му е правен основен ремонт толкова време, а????????
Да нямаш гаранция от такси компанията в Германия

Имаш крайно, критично мнение по някои въпроси, което е необосновано с факти и лежи на безпочвени твърдения!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Не съм 100% сигурен!!!нови [re: Чepнorлaв]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано02.10.03 15:03



Но, ако си намериш "Ауди А6 2.5ТДИ", за тази сума, май ще направиш правилния избор
А за джантите на БМВ-то не се притеснявай, вози нормално, но не като лимузина


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема sam si otgovori 4ernoglavнови [re: |Kyky|]  
Автор deliveryman (минаващ)
Публикувано02.10.03 15:11



sam si otgovori na vaprosa ....sled 3-4 god bmw-to njama da mozesh da go prodadesh,dokato audito ke go shitnesh bezgrizno(i to na dobra cena) no pak bmw -to ima drugi predimstva....



Тема Re: 4ernoglav [re: deliveryman]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано02.10.03 15:41



Dobre de, nqmat li tam MB-ta v taq avtoku6ta be 4ovek ?



Тема Абе, Куку!!! [re: |Kyky|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.10.03 15:48



Тва че не давам факти тук, не значи, че не ги знам, за да твърдя, че мотора ми е над 400.000 км и няма никакво износване, ясно?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.