Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 21.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ?нови  
Автормб19O (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 15:51



някой знае ли от къде мога да си намеря стопове за 190-ка,бели или тъмни,защото моите с това оранжевото нещо вече не ме кефят



Тема Ха Ха Ха [re: мб19O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано28.09.03 16:10



..с това оранжевото нещо...
Тебе съм те признал за фен, максимално ме кефиш!!!!!!
Ами и аз така ги направих, бели мигачи отпред, те се продават, по 20 кинта парчето, а отзад, човек, не ти препоръчвам да си купуваш оригинални тунинговани, много са скъпи, аз си взех спрейче за 10 кинта, и ги боядисах, целите отзад са ми червени, бели не могат да станат, пък и е грозно, а тъмни...мой човек, модата на тъмните стопове е минала отдавна!
Червени си ги направи, ако питаш мен, на моята бялата ако знаеш как тичат!



Тема Re: Ха Ха Ханови [re: Vlado-BENZ]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано28.09.03 22:32



А какво ще кажеш за черен металик с бели мигачи отзад? Или пък сини?
Червени не са лоши...


DOHC VTEC


Тема Ами да...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано28.09.03 22:40



...но аз нали съдя по моята бялата...
А иначе в един адрес за собственици на Мерцедес, не знам точно кога и къде беше, попаднах на една 500SEL от старите пурите, беше златен металик цвета, и и беше сложил бели стопове...нещо велико!!!!!!



Тема Re: ?нови [re: мб19O]  
Авторmb19O (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 12:05



kolata mi e 4erna i otpred sum s beli miga4i ,trjabvat mi za otzat.Za spreja ne sum siguren kolko dobre 6te go napravja,a i prez denja ne se vijda koe sveti i koe ne.



Тема Вижда се, вече новите спрейове...нови [re: mb19O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано29.09.03 12:30



...са пропускливи...а на черната ти красавица ги боядисай червени...абе виж сега, аз знам че има хора, дето за тях само оригиналното е хубаво...ама не е баш така, опре ли до тунинг на кола, в смисъл то е така, но разликата в цените е огромна, сам си прави сметката:
В България бели стопове не знам откъде може да си поръчаш, за фабрични червени цената на комплекта е 240 лева...а спрейа е 10 лева...така че сам си прави сметката, аз съм доволен, даже сега ако знаеш как ще направя задните светлини.......



Тема Re: ?нови [re: мб19O]  
Авторmb19O (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 13:17



kak 6te gi pravi6,spodeli s nas.Kato bjah Germania vsi4ki golfove i bmw-ta bjaha sus stopove kato na Lexus.Nikude po magazinite oba4e njamashe za MB ,sigurno ne stojat dobre



Тема Аааааа, ама ти говориш за...нови [re: mb19O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано29.09.03 13:41



...кристални стопове...ми естествено че не седи добре
Мерцедеса е по-консервативна кола...
А аз искам както е целия червен стоп, като този тук:

Да му сложа две допълнителни бели напречни линии на задните светлини, да стане като на стария SL, сещаш ли се?




Тема Re: ?нови [re: мб19O]  
Авторmb19O (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 13:50



na tvojata bjala moje i da stane ,no mi se struva malko ciganijka



Тема Re: ?нови [re: mb19O]  
Авторmb 19O (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 13:51



kato gi napravi6 prati snimka




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.