Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 18.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Еб@си фена... Еб@си съседа...  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано27.09.03 20:55



Тва е...
Тоя е ненормален!
Има Ес 55 АМГ, МЛ 55 АМГ, а сега новата му придобивка е познайте?
124 Е500 АМГ!!! Туко що прясно внесен от чужбина. Познах го по мнооого издутите предни калници. Отидох до нас да зема цифровото фото да го снимам и слизам и кво да вида? Прибира го... ! Изпуснах го . Беше супер запазен. Все едно туко що купен от магазина.
Най-красивата Е класа за мен е 124 Е500!


DOHC VTEC


Тема Евала на този пич!!!нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано28.09.03 10:15



Фен абсолютен!!! А евала и на теб, твоето мнение за най-красивата Е-класа съвпада с моето, новите не могат да и стъпят на малкия пръст!!!
Абе кво да си говорим, то си е призната тази Е500 за произведение на изкуството!



Тема Re: Евала на този пич!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано28.09.03 17:07



Evala be ,kak ina4e. Ei toq si e vqrno fen ,6tom gi sabira qkite MB-ta.

www.bugatti-cars.de

Тема Re: Евала на този пич!!!нови [re: BUGATTl]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано28.09.03 22:30



Яките АМГ-та...


DOHC VTEC


Тема Re: Еб@си фена... Еб@си съседа...нови [re: PARADOX_sf]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 09:27



Siguren li si che e E500, a ne E55?



Тема Е какво Е55 си виждал...нови [re: MB]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано29.09.03 10:03



...което да е 124-ка, аз поне не съм...



Тема Re: Е какво Е55 си виждал...нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 14:47



Vijdal sam, ama nali znaesh kak e - moje da e lepenka... Varti se edno cherno, mnogo razduto iz sofeto... Sega razrovih i ne popadnah na takova...



Тема Лепенка е...нови [re: MB]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано29.09.03 14:56



...иначе наистина има AMG тунинг на Е500, но той е 5956 кубика, 381 коня...абе ето ти адреса на 500Е:





Тема Re: Е какво Е55 си виждал...нови [re: MB]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано29.09.03 14:57



I az sam go vijdal ima znak E55 otzad ,4isto 4erno ne 4e e razduto a to si e taka E500-te !



Тема Re: Е какво Е55 си виждал...нови [re: BUGATTl]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 16:50



Po-razduto e ot klasicheskite - vij snimki v mobile.de na E500. Onova e po-razduto..



Тема Re: Е какво Е55 си виждал...нови [re: MB]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано29.09.03 17:11



Да вазможно е и така да е . Наистина прави впе4атление , зна4и е така !



Тема Re: Еб@си фена... Еб@си съседа...нови [re: MB]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано29.09.03 21:59



Отзад няма лепенки. Просто му видях издутите калничета. Изглежда точно като E500 LIMITED.




DOHC VTEC


Тема Re: Еб@си фена... Еб@си съседа...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано30.09.03 14:42



Ne, ne nie ne govorim za tozi E500 na suseda ti . A onq deto sam go vijdal v Sf. vqrno 4e e po razdut ot tozi koito pokazva6 na snimkite !



Тема Re: Еб@си фена... Еб@си съседа...нови [re: BUGATTl]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано01.10.03 22:03



Вече сигурно ще ме помислите за лъжец...
Преди 1-2 дена излизам до гаража за малко и кво да вида... Паднаха ми дзъркелите. В другата кооперация (на около 50м) един от живущите там беше растворил вратите на гаража и бавничко вкарваше суперлъскав черен CL вътре! Едвам го побра в тоя гараж...
Ако някой ме попита къде живея... Квартал Изток ул. МБ ЛАНД!
Ако си спомняте бях написал и една друга тема дето писах и кви други МБ-та има на 50м от кооперацията в която живея...


DOHC VTEC


Тема Еми кво да ти кажа...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.10.03 08:46



...този пич е пълно копие на мен, само където има пари!



Тема Re: Еб@си фена... Еб@си съседа...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано02.10.03 15:39



Haaaaaaaa mi ti taka kaji be ,IZTOK , ta to nqma ni6to 4udno togava .



Тема Re: Mdaa...нови [re: BUGATTl]  
Авторkarlkani (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 16:51



kv.Iztok kazvash, znachi...interesen vid prase e bulgarina-kara CL, obache se e svrial kato mishka v panelka, dvustaina 50 kvadrata, sutrin zakusva kiselo mleko i kifli ot sumnitelni magazincheta, na benzinostanciata broi stotinki i zarejda samo po 10-15 leva...obache e naredil mercedesite, abe mizerna rabota, nema kvo da mi go hvalish toia!



Тема Re: Mdaa...нови [re: karlkani]  
Автор brabusGTl (минаващ)
Публикувано02.10.03 17:06



Малко встрани от темата, какво имаш против жк.Изток(ако изобщо знаеш къде е!). Аз живея в Лозенец и мога да ти кажа, че Изток в момента е много по-добър вариант. Там се опитвам да се сетя, но май няма панелки!!!!!!



Тема Re: Mdaa...нови [re: brabusGTl]  
Авторkarlkani (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 17:28



znam kade e, govoria po princip...a iztok e ok, niamam protiv, zad hotel moskva ima dovolni kooperaciiki..
ps:a panelki ima navsiakade.



Тема Re: Mdaa...нови [re: karlkani]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано02.10.03 17:51



Кой тука е от Изток бре?
Парадокса разбрах, ама той ми е далеч от набора, та едва ли се познаваме...
Някой да е учил в 119-то предии...хмм...20-тина години ?

Баси офтопика, уж съм модератор

Само Дизел


Тема Re: Mdaa...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано02.10.03 20:45



Баща ми бе брато!
Я си дай ЕГН-то, кажи ся и за майчиното мляко?
Шега!
Как се казваш? Може и да се познавате? Прати го на бележка ако искаш.

Ама и ти с МБ... Да не си и ти на улица МБ ЛАНД?


DOHC VTEC


Тема Re: Mdaa...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор 5OOse (пура)
Публикувано02.10.03 21:00



Аз съм учил в 119-то но до 1998г. после завърших...



Тема Re: Mdaa...нови [re: 5OOse]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано02.10.03 21:09



Подсети ме...
И леля ми е учила там! Преди около 8-10 години го завърши.


DOHC VTEC


Тема Re: Mdaa...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор 5OOse (пура)
Публикувано02.10.03 21:13



От тая тъпа сендовска система по която учих в началните класове още не мога да спра да пиша с печатни букви...



Тема Re: Mdaa...нови [re: 5OOse]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано02.10.03 21:17



Ха, ха, ха...
Да ти имам проблемите!
Аз пък не мога да спра да пиша ръкописно...
Я ся кажи какво стана с МБ-тата? С пурите...


DOHC VTEC


Тема Re: Mdaa...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор 5OOse (пура)
Публикувано02.10.03 21:46



Ами сивата пура я правя малко по малко, досега съм и сменил: Въздушен филтър, маслен филтър, горивен филтър, свещите, маслата...,смених и джантите и гумите, смених и предната решетка заедно с лайсните, поръчах и едното моторче на чистачката на фаровете + чистачките, купих и нов касетофон и смених всичките и колони с нови и още куп малки подобрения, само не мога да намеря една част, тая която я счупих, за регулиране на нивото на амортисьорите, поръчах я но пристигна не точно такава, казаха ми че бил сменен номера и сега трябва да я разглобя от таблото и да и видя нейния номер... Колата сега вече върви много по добре от както смених маслото (Aral 15w40- минерално) на двигателя и свещите, работят и всичките цилиндри и двигателя работи по равномерно, и не пуши до 4000 оборота, сега ми пристигна нов термостат и казанче за антифриза, още не съм сложил термостата, защото за съжаление незнам къде се намира и трябва да почна да разглобявам всичко докато не открия нещо подобно на часта която имам...Днес ходих да купя дискове за спирачките, но имаше само задни и сега трябва да намеря и предни. Също търся и броня от 126, но след 1985, защото искам да я сменя моята с по новата. И така малко по малко се занимавам, е има още много за ремонтиране, но съм решил да оправя всичко ! S класата ми (w140) нещо се е разтропала и волана ми трепери като вдигна 80, оправя се чак като вдигна над 130, но ми се струва че не са само джантите изкривени, защото отдолу цялата потропва и ми e много неприятно да я карам, освен всичко това и автоматика ми нещо се ебава понякога, кото имам време мисля да я закарам на майстор да я види. Черната ми пура си е най добре, само има един проблем който не съм и оправил, не може да завива докрай на ляво, колелото се показва съвсем малко от калника като завъртя волана на ляво до край, иначе на дясно няма никакъв проблем, колелото си се извърта и се накланя и е много маневрена на дясно, ходих на реглаж на предницата, но това не помогна, само волана ми се оправи да не е изкривен като карам на право...



Тема Извинявай че се включвам така...нови [re: 5OOse]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.10.03 22:05



...ни в клин, ни в ръкав, но при мен имаше същия проблем, при 80 захлопва волана, при 120-130 се оправя, при мен проблема беше сходимоста и на двете оси, оправих ги, и заспа, но преди да оправяш каквато и да е сходимост, смени там некви втулки долу са, на щангите...



Тема Re: Извинявай че се включвам така...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор 5OOse (пура)
Публикувано02.10.03 22:10



Това ще си го запиша за сходимоста на двете оси, и като я карам на ремонт ще ги питам за втулките на щангите, много ми се иска да е само това, защото не ми се сменят тампони, носачи, щанги и други глупости. Скъпи ли са втулките ?



Тема Ти луд ли си бееееее?нови [re: 5OOse]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.10.03 22:21



Какви носачи, глупости бе, тва е Мерцедес!!!
А моите (на 190) втулките, са по 20 кинта на колело, тънкана, при теб не знам, S-класа е все пак!
А иначе да те попитам, ти сега подиграваш ли ми се: "Това ще си го запиша..." ми прозвуча много саркастично, аз просто се опитвам да помогна!



Тема Re: Ти луд ли си бееееее?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор 5OOse (пура)
Публикувано02.10.03 22:28



Не ти се подигравам, просто има толкова термини че се бъркам, наистина си го записах и утре ще си го оставя в колата, като отида при майсторите да им кажа.



Тема Re: Mdaa...нови [re: 5OOse]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано03.10.03 07:28



Ама ти тая бялата ще фанеш да я направиш кола...
А оправи ли тва дето се беше разцепила предницата? Ходи ли при ония хидравлиците? Кво стана там?
Със завиването е работа за официалния сериз на МБ мисля... Имаш нещо изкривено според мен.


DOHC VTEC


Тема ei 500se...imam predna bronia...нови [re: 5OOse]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано04.10.03 11:15



za 126....9898893....dai da si napravim sre6ta da si vidim ma6inite..?



Тема Re: ei 500se...imam predna bronia...нови [re: analogbox]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано04.10.03 14:28



Абе какво е това МБ на снимката?

Днес кво ми се случи... Карам си аз из София и гледам едно розово-лилав металик 124. Поглеждам калничетата издути като на АМГ ама не баш... Джантите не му бяха такива. Гледам отзад отляво пише CS 6.0l и т.н. викам си тоя пък кви лепени лепи по хубавото АМГ. Минавам до него (тва става на Сливница) и познайте кво пишеше на калника (мястото дето имат табелки опелите като например ЦД, ЦДХ и т.н.). Каралсон 6,0литра! Физиономията ми придоби такова изражение:! Бах го и мерджана. Такова не бях виждал до ся!


DOHC VTEC


Тема Re: Еб@si Еб@синови [re: PARADOX_sf]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано04.10.03 16:51



Daaaa, mi ti ne si li vijdal onq Carlson ,det stoe6e/baq vreme/ predi godini v dvora na pe4atnicata "Na Carigradsko", edin svetlo zelen ,otzad pi6e6e/poneje be6e parkiran s zadnica kum lokalnoto/ C 70 !!! Ta tova si e to Carlsona .Maniq .
Ta neka nqkoi dade info za tova 4udovi6te s 7000cm.3 ,6toto i az ne gi znam to4no !!!
Toq na "analogbox" e super , tova sa Americanskite farove ,bronqta mu e druga/ne standartnata / ,re6etkata su6to !!!
Bravo "analogbox" super e .

Редактирано от BUGATTl на 04.10.03 16:53.



Тема Re: ei 500se...imam predna bronia...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор 5OOse (пура)
Публикувано04.10.03 19:03



Може и да говоря за същия мерцедес, защото преди в Капитолия имаше един такъв същия цвят и беше Карлсон нещо 60 пишеше на него, бях го карал, добре набираше, но возеше като каруца, двигателя му беше боядисан в синьо ? Преди това е бил на някаква банка, но са го продали, помня че струваше към 55000лв.



Тема Re: ei 500se...imam predna bronia...нови [re: analogbox]  
Автор 5OOse (пура)
Публикувано04.10.03 19:13



OK, Кога и къде ? Между другото, това на предния капак на твоята кола какво е ?



Тема Re: Mdaa...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор 5OOse (пура)
Публикувано04.10.03 19:38



Още не съм оправил калника и разпореното отпред, все още не съм се отказал от идеята да отида при хидравличните специалисти от ТУ, но не ми се иска да им карам цялата кола а искам да им занеса само амортисьорите, естествено проблема е че няма как да ги сваля от колата, ще трябва като я закарам на тенекеджиите да ги помоля докато я боядисват и закърпват да ми свалят амортисьорите, но при тях проблема е че нямат свободно време и клетка, защото от два месеца правят Е класата на майка ми и чакат да им занеса новите Air Bag-ове...Много е сложно Иначе вчера успях сам да сложа казанчето на антифриза и най накрая успях да разбера къде се намира термостата, борил съм се три часа докато го сложа ! оказа се че въобще е нямало стар термостат просто там където е трябвало да бъде беше кухо и аз сложих новия Трябваше да махам сто неща и дори ми изтече всичкия антифриз та сипах нов и сега на колата не и трябват вече два часа за да качи температурата до под 80...а само няколко минути и температурата става към 85-90 градуса и не се мърда от това ниво Днес свалих пласмасата на която се намираше копчето за пускане на фаровете и до него ръчката за регулиране на нивото, не се оказа сложно. В понеделник ще поръчам нова пласмаса, защото вече и знам номера !



Тема Re: Mdaa...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано04.10.03 21:45



Баща ти ли
Еее, не бе, по-малък съм

Само Дизел


Тема Re: Mdaa...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано05.10.03 09:52



Е може с леля ми да се познавате :))
Кажи имена и години ще почна да душа !


DOHC VTEC


Тема Re: Еб@si Еб@синови [re: BUGATTl]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано05.10.03 10:12



mersi BUGATI....no o6te e neglije,triabva boia drugite raboti sum gi napravil po4ti....vuzduhosbornika ve4e e drug....4e prednia be6e maluk i zadu6ava6e filtura...a i go otkradnaha kakto e na kolata,... onzi 116 V8...tvoi li e...?
P.S.500 SE ..az sum na linia kogato moje6..

Редактирано от analogbox на 05.10.03 10:13.



Тема Re: Еб@si Еб@синови [re: analogbox]  
Автор CARAT Duchatelet (350SE-V8)
Публикувано05.10.03 16:31



Ami "Analogbox" ne se sumnqvam 4e 6tom si stignal do tuk ,6te dovede6 ne6tata do pulen zavur6ek,ostanali sa ti dovar6itelni raboti .
Neznam ,no tam kadeto si snimal Merca ,mqstoto mi e mnogo poznato !/ne mi davai adresi i ulici/ !!! Nqkoga ako se sre6tnem 6te govorim !
W116 -to e moe, no ima pove4e rabota po nego otkolkoto po tvoq ,no i az sum turpeliv,leka- poleka .
Iiii haide ,ima6 malko rabota,svur6vai i izkarvai ma6inata 4e da i se poradvame i nie !!!

Der Sternschuppen

Тема Re: Еб@si Еб@синови [re: analogbox]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано05.10.03 16:37



Vsi4koto tova go komentirame zaedno s "CARAT " ,ei tuk si sedim dvamata na vod4ica i se kefim !
Moq e 4erniq, a 116-to e na nego !

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от BUGATTl на 05.10.03 16:53.</EM></FONT></P>

Редактирано от BUGATTl на 05.10.03 16:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.