Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:29 01.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Mdaa...нови [re: 5OOse]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано03.10.03 07:28



Ама ти тая бялата ще фанеш да я направиш кола...
А оправи ли тва дето се беше разцепила предницата? Ходи ли при ония хидравлиците? Кво стана там?
Със завиването е работа за официалния сериз на МБ мисля... Имаш нещо изкривено според мен.


DOHC VTEC


Тема ei 500se...imam predna bronia...нови [re: 5OOse]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано04.10.03 11:15



za 126....9898893....dai da si napravim sre6ta da si vidim ma6inite..?



Тема Re: ei 500se...imam predna bronia...нови [re: analogbox]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано04.10.03 14:28



Абе какво е това МБ на снимката?

Днес кво ми се случи... Карам си аз из София и гледам едно розово-лилав металик 124. Поглеждам калничетата издути като на АМГ ама не баш... Джантите не му бяха такива. Гледам отзад отляво пише CS 6.0l и т.н. викам си тоя пък кви лепени лепи по хубавото АМГ. Минавам до него (тва става на Сливница) и познайте кво пишеше на калника (мястото дето имат табелки опелите като например ЦД, ЦДХ и т.н.). Каралсон 6,0литра! Физиономията ми придоби такова изражение:! Бах го и мерджана. Такова не бях виждал до ся!


DOHC VTEC


Тема Re: Еб@si Еб@синови [re: PARADOX_sf]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано04.10.03 16:51



Daaaa, mi ti ne si li vijdal onq Carlson ,det stoe6e/baq vreme/ predi godini v dvora na pe4atnicata "Na Carigradsko", edin svetlo zelen ,otzad pi6e6e/poneje be6e parkiran s zadnica kum lokalnoto/ C 70 !!! Ta tova si e to Carlsona .Maniq .
Ta neka nqkoi dade info za tova 4udovi6te s 7000cm.3 ,6toto i az ne gi znam to4no !!!
Toq na "analogbox" e super , tova sa Americanskite farove ,bronqta mu e druga/ne standartnata / ,re6etkata su6to !!!
Bravo "analogbox" super e .

Редактирано от BUGATTl на 04.10.03 16:53.



Тема Re: ei 500se...imam predna bronia...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор 5OOse (пура)
Публикувано04.10.03 19:03



Може и да говоря за същия мерцедес, защото преди в Капитолия имаше един такъв същия цвят и беше Карлсон нещо 60 пишеше на него, бях го карал, добре набираше, но возеше като каруца, двигателя му беше боядисан в синьо ? Преди това е бил на някаква банка, но са го продали, помня че струваше към 55000лв.



Тема Re: ei 500se...imam predna bronia...нови [re: analogbox]  
Автор 5OOse (пура)
Публикувано04.10.03 19:13



OK, Кога и къде ? Между другото, това на предния капак на твоята кола какво е ?



Тема Re: Mdaa...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор 5OOse (пура)
Публикувано04.10.03 19:38



Още не съм оправил калника и разпореното отпред, все още не съм се отказал от идеята да отида при хидравличните специалисти от ТУ, но не ми се иска да им карам цялата кола а искам да им занеса само амортисьорите, естествено проблема е че няма как да ги сваля от колата, ще трябва като я закарам на тенекеджиите да ги помоля докато я боядисват и закърпват да ми свалят амортисьорите, но при тях проблема е че нямат свободно време и клетка, защото от два месеца правят Е класата на майка ми и чакат да им занеса новите Air Bag-ове...Много е сложно Иначе вчера успях сам да сложа казанчето на антифриза и най накрая успях да разбера къде се намира термостата, борил съм се три часа докато го сложа ! оказа се че въобще е нямало стар термостат просто там където е трябвало да бъде беше кухо и аз сложих новия Трябваше да махам сто неща и дори ми изтече всичкия антифриз та сипах нов и сега на колата не и трябват вече два часа за да качи температурата до под 80...а само няколко минути и температурата става към 85-90 градуса и не се мърда от това ниво Днес свалих пласмасата на която се намираше копчето за пускане на фаровете и до него ръчката за регулиране на нивото, не се оказа сложно. В понеделник ще поръчам нова пласмаса, защото вече и знам номера !



Тема Re: Mdaa...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано04.10.03 21:45



Баща ти ли
Еее, не бе, по-малък съм

Само Дизел


Тема Re: Mdaa...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано05.10.03 09:52



Е може с леля ми да се познавате :))
Кажи имена и години ще почна да душа !


DOHC VTEC


Тема Re: Еб@si Еб@синови [re: BUGATTl]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано05.10.03 10:12



mersi BUGATI....no o6te e neglije,triabva boia drugite raboti sum gi napravil po4ti....vuzduhosbornika ve4e e drug....4e prednia be6e maluk i zadu6ava6e filtura...a i go otkradnaha kakto e na kolata,... onzi 116 V8...tvoi li e...?
P.S.500 SE ..az sum na linia kogato moje6..

Редактирано от analogbox на 05.10.03 10:13.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.