Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 02.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Byrz syvetнови  
Авторjubar (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 12:14



Imam MB190D, 2.0 na 232000km.ot koito 55000 navyrtjah sled kato go kupih predi 1.5 godina.Mnogo sym dovolen, smenil sym samo starter-drugoto e konsumativi.
Predi 2 dena vidjah BMW 524 TD,1989, 180000km v mnogo dobro vun6no systojanie. Kolata njama6e akumulator, zatova se opitahme da ja zapalim s kabeli, no ne uspjahme.
Ima li njakoj kojto da mi dade syvet dali si zaslyzava takava smjana?V kluba na BMW pro4etoh 4e BMW imali problemi s glavata. Bih se radval na syvet, bez da razvihrjam ve4nata vojna mezdu MB & BMW.
Cenata na BMW e systata kato na moja MB- govorim okolo 4500 leva.
predvaritelno blagodarja.
PS> bih se radval na komentari v sledvastite 2-3 dena.



Тема Re: Byrz syvetнови [re: jubar]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано23.09.03 12:25



Ami ti si znae6 sastoqnieto na tvoq , ako ima nqkvi seriozni kusuri/v smisal ,ako iska6 da se oturve6/ ,pogledni i onaq da ne e za oturvavane ot neiniq sobstvenik i razmenqi . No ako e vsi4ko normalno po tvoqta ne go pravi . Na BMW dizelite hi4 ne sa im qsna tema , ta nali se opitvat da prohojdat v taq nasoka /proveri ot koga/.

Vive la marque.

Тема Добре казано от колегата!нови [re: BUGATTl]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано23.09.03 15:14



Значи запомни едно: ако твоята в момента няма кусури, и е в техническо състояние перфектна, специално този модел, като моя е същия, но това го казвам субективно, е вечен, докато БМВ-то си е турбо дизел, а и тези старите имат дефектни глави, остранени чак при второто поколение при Е34, а именно 2.5ТД и 2.5ТДС...
Аз лично не бих рискувал ако колата ми е перфектна, както е моята в момента, да чукна на дърво, но ако примерно и има нещо, което да си наясно че няма оправия, прегледай набързо 5-цата и...бецален!!



Тема Re: Добре казано от колегата!нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторjubar (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 02:15



190 mi e perfektno-moze bi skoro samo predni diskove, ina4e i az da 4ukam na dyrvo, si e ok.



Тема Еми аз не бих го сменил...нови [re: jubar]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.09.03 09:27



...и другото което е:
1. Разхода на БМВ го знаеш, тва че е дизел, не променя много нещата, твоята, поне моята харчи толкова, ти харчи около 7 на 100 градско, бавареца по-малко от 9.5 ме съмнява да даде, не слушай другите кво ти говорят...
2. Мерцедеса, както си могъл да се увериш, не се троши, тва е една вечна машина, само нормалните работи свързани с доскорошните проблеми по българските пътища....а БМВ-то е дооооста по-чупливо, в това съм се уверил сам, като прибавим и по-скъпите части на баварците, и....

Ами тва от мен, аз бих си задържал 190-ката, ама нали знаеш, кво ли не правим за да се почувстваме гъзари, и аз бих сменил моята за 5-ца, но трябва да е перфектна и да е с новия дизел : 525TDS...не че някой ще се навие на такава размяна де...



Тема Re: Еми аз не бих го сменил...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор CARAT Duchatelet (350SE-V8)
Публикувано24.09.03 11:45



Emi i az ne bih go smenil ! Vlado & Bugatti sa pravi -ne si struva !



Тема За това си прав, но за едно нещо...нови [re: CARAT Duchatelet]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.09.03 11:51



...ми се иска да те убия!
Как може да си сложиш тази въртяща се звезда като аватар...тя си е мояяяяяяяяяяя

Я погледни в моя адрес тук:





Тема Re: За това си прав, но за едно нещо... [re: Vlado-BENZ]  
Автор CARAT Duchatelet (350SE-V8)
Публикувано24.09.03 15:56



Малеееееее Владо вярно е същата ама не е вазможно да си я свалил от там откадето и аз. Ама глеи бе 4овек твоята си се врътка на твоя саит а моиата представя марката тук в ДИР-а.

Der Sternschuppen.

Тема Re: Еми аз не бих го сменил...нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторjubar (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 23:41



Dnes go karah tva BMW i mnogo se razo4arovah.Dosta tromavo mi se vidja, vupreki 4e ima6e turbo....a dali vuobste to rabote6e? Maj ste si zapazja zvezdata-tja naistina e ve4na.Blagodarja za syvetite.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.