Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 20.09.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Do c230 & drugi v USA.нови  
Автор BUGATTl 57 ( Veyron-1001ps.)
Публикувано11.09.03 12:26



c230/ili nqkoi ot USA/ iskam da te/vi pomolq za edna usluga ako e po vazmojnostite ti/vi . Na www.motorbooks.com ima edna kniga koqto iskam da si kupq , iskah 4rez teb da vidim dali moje6 da q poru4a6 i da q izprati6 v BG/razbira se pla6tam si za vsi4ko/. Ili ako moje6 porazgledai tam v motorbooks.com dali ima na4in da si q poru4am ottuk i da mi q dostavqt ? Ne sam mnogo naqsno s English-a. Thanks predvaritelno.

16.4 Veyron-КРАСАВЕЦА & ЗВЯРА.

Редактирано от BUGATTl 57 на 11.09.03 12:27.



Тема Re: Do c230 & drugi v USA.нови [re: BUGATTl 57]  
Автор c23O (Шоп)
Публикувано11.09.03 21:35



ta gledam che imat i opcia da pazaruvash ot BG, no ne znam kolko pari ste ti vzemat za shipping. a sasto triabva da imash VISA, MasterCard, AmericanExpress, ili DISCOVER za da mojesh da si platish. ta ako niamash, kaji koia e knigata i ste vidia kakvo moga da napravia za teb
btw, za kvo ti e knigata kat ne se spraviash s English-a.?



Тема Re: Do c230 & drugi v USA.нови [re: c23O]  
Автор BUGATTl 57 ( Veyron-1001ps.)
Публикувано12.09.03 13:07



Ami da tova e -nqmam "kredit kard" . c230 knigata e /Haynes Mercedes-Benz 350/450 1971-80 Shop Manual/ ,dokolkoto razbiram tova e remonten katalog, vij i ti dali e tova . A ina4e tuk 6te namerq koi da mi prevejda ot angliiski . Men po me ustroiva6e da e na nemski no nqma koi da turssi v Germaniq i da q izprati , na men ne mi se o4ertava putuvane do tam i taka... Mersi .

16.4 Veyron-КРАСАВЕЦА & ЗВЯРА.


Тема Re: Do c230 & drugi v USA.нови [re: BUGATTl 57]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано12.09.03 13:55



Аз съм в Германия, ако искаш да видя за немска книга? Няма да е по-лоша от Хайнеса. Кажи точно за кой модел и година те интересува.

Само Дизел


Тема Re: Do c230 & drugi v USA.нови [re: BUGATTl 57]  
Автор c23O (Шоп)
Публикувано12.09.03 21:44



ami az tazi kniga nemoga da ia vidia na stranicata det si mi dal, no pak ste tarsia(vij ako mojesh da mi napishesh tochen link). inache na Haynes gi prodavat tuk i po-magazinite. te ne sa koi znae kvo, no pak sa evtini, sigurno v poriadaka na $20. sasto taka neka vidim Само Дизел dali ste ti nameri nesto na nemski.



Тема Re: Do c230 & drugi v USA.нови [re: BUGATTl 57]  
Автор c23O (Шоп)
Публикувано12.09.03 22:16



namerih ia vaprosnata kniga
eto linka


eto i snimka na knigata

ta vij dali ste otkriesh nesto na nemski, ako ne, ste ti vzema edna ot tuk



Тема Re: Do c230 & drugi v USA.нови [re: c23O]  
Автор BUGATTl 57 ( Veyron-1001ps.)
Публикувано13.09.03 11:23



O'k" Camo Diesel" predvaritelni blagodarnosti i na c230 haide ako moje6 v Germaniq vij dali ima ne6to po taka za W116/350se ako li ne c230 6te deistvame s teb . Spored teb /to4no taq na snimkata e/ dali e dobra/podrobna/ ? Ako imate ne6to drugo pod raka davaite ....

16.4 Veyron-КРАСАВЕЦА & ЗВЯРА.


Тема Re: Do c230 & drugi v USA.нови [re: BUGATTl 57]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано13.09.03 22:04



ОК, ще видя какво има за W116, ако намеря ще се разберем.

Само Дизел


Тема Re: Do c230 & drugi v USA.нови [re: BUGATTl 57]  
Автор c23O (Шоп)
Публикувано14.09.03 09:08



ami az ne e kato da imam koi znae kakav opit s tazi kniga, no ima razni informacii, problema e che vsichko ste e v tukastni merni edinici, naprimer tiagata na niakoi bolt predpolagam che e dadena v foot/lb, a ne v Nm, no moje i da sa v dvete, ste triabva da vidia ako ia ima tazi kniga v niakoi ot avto magazinite da i hvarlia edno oko. ta ako Само Дизел ne nameri nisto podhodiasto, az ste ti pratia edna. v kraina smetka za tukasnite sandarti nemoje da se ochakva nisto osobeno srestu $20. samo ste ti dam za primer che za starata mi kola(Audi), knigata struvashe $350, no az si vzeh CD za $100, taka che $20 kvot da e se ste e polezno(za tuk)



Тема Re: O'K ...нови [re: BUGATTl 57]  
Автор CARAT DUCHATELET (350SE-V8/200ps.)
Публикувано14.09.03 14:19



Aaaa pi6a i ot imeto na" bugatti 57" .Ami" Samo Diesel "6te iz4akame teb parvo za ne6to ot D. , tukmo ti c230 6te moje6/eventualno/ da q pregleda6 taq kniga/kakto kazva6 tq moje da e za USA/ , dali vaob6te 6te ni svar6i nqkva rabota . A ina4e po princip tursim ne6to s bogata/cqlata technical info. Thanks i ot men za sudeistvieto.

V8 oder nichts.

Редактирано от CARAT DUCHATELET на 14.09.03 14:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.