Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 19.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За Само Дизел  
Авторbugmaster (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 16:00



Аверче, кажи ми какъв може да е моя проблем.
След като ми шлаифаха главата и смених цял куп части, сега двигателя ми трака доста гадно. Преди който и да го чуеше ме питаше дали колата е бензин / нямам емблема отзад и беше много тиха /.
Сега като я запаля докато качи маслото / 3-4 сек. / се чува зверски шум, а после утихва, но пак работи доста по шумно от преди.
Може ли да е от хидравличните повдигачи или е от дюзите?



Тема Ами след като си го ремонтирал...нови [re: bugmaster]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано16.09.03 16:50



...най-възможната причина е да не си уцелил градусите на нафтовата помпа, и да не са ти в ред дюзите, ако са нови, регулирай помпата на ново.
Ние правихме основен ремонт на буса преди 4 месеца, докато нагодим помпата.....ама сега харчи по-малко, и като се запали, дори и студен, няма тва тресене и гаден шум като при теб, а при колата ми също се забелязва, малък е шума, но все пак го има, буса е песен!
Ааа, ако проблема е в помпата, отзад газовете трябва да са с кофти цвят, ако този показател е налице, регулирай по-бързо, хем е добре за двигателя, хем и разхода пада!

PS: Извинявай че се намесих в въпроса ти към Доктора!



Тема Re: Всичко е О.К. ...нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторbugmaster (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 16:57



Не се безпокой, че си се намесил във въпросчето ми към Само Дизел. А между другото, защо му викаш Доктора?
От ауспуха излиза белезникав пушек, но разхода като чели падна от както му направих ремонта.
Ще взема да отида да ми погледнат дюзите и после ще му мисля.



Тема Ами не знам, щом е такъв белезникав пушек...нови [re: bugmaster]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано16.09.03 17:26



...тва май означава че впръскването на горивото става със закъснение...което ще рече: ПОМПАТА!!!!!!
Ами що му викам доктора, ми и аз не знам, един видях така да му казват, и викам да започвам и аз!



Тема Re: Ами не знам, щом е такъв белезникав пушек...нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторbugmaster (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 17:35



Ясно! И ти не знаеш защо, но и на мен ми харесва и мисля и аз да го подкарам по този начин
Дали няма да си смени никнейма самичък? Вече си го представям с бяла пристилка и слушалки, как преслушва двигателя на Мерцедеса и казва " Ммм...Дааа..."



Тема Викат му доктора....нови [re: bugmaster]  
Автор kay_ ()
Публикувано16.09.03 17:41



... защото наскоро защити докторат в Германия по биоинжинерство или нещо подобно! Това е моята версия :)) От дизели не разбирам така че напускам :))

Кау



Тема Да, което си е истина, си е истина!!!нови [re: bugmaster]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано16.09.03 17:41



Много разбира човека, а и е страшен пич!
Аааа, и не на последно място, фен на най-добрите двигатели: дизелите на Мерцедес!
А колкото до твоя проблем, дюзите не дават такъв проблем, тва е само нафтовата помпа според мен, в крайна сметка, дизеловия двигател е ебати просто устроеното същество!
Много по-малко места има да създават проблеми, отколкото при неквите си там инжекциони!



Тема Евала!!!нови [re: kay_]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано16.09.03 17:44



Знаех си аз че поне от един фен на Мерцедес ***D ще стане човек!!!
...от мен не стана...



Тема Re: Викат му доктора....нови [re: kay_]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано16.09.03 18:27



Ха-ха, kay_, прав си
От известно време съм доктор и на тапия
Обаче си ми викат така още от казармата (не съм бил бацил!)

Само Дизел


Тема Re: За Само Дизелнови [re: bugmaster]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано16.09.03 19:05



Ами какво да ти кажа, няколко стотин неща поне могат да тракат...Повечето от тях могат да се отхвърлят, само като я чуе човек, ама да разбира...
Ако си от София, иди примерно в "Супер Дизел" на околовръстното, поне да я чуят и да кажат какво може да е. Там могат да ти оправят дюзите и помпата, АКО се наложи. Но ако е повдигачите, не знам дали правят такива ремонти.
Иначе сега можем да почнем да си изброяваме, ама все едно няма да решим така проблема. Просто много неща може да са...

Само Дизел



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.