Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:06 01.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема mnenia za S 350 TDнови  
Авторkandidat kopuvach (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 17:04



Kakvo vi e mnenieto za starata S klasa s dizelov dvigatel. Pitam poneje predi vreme biah chel niakude che tochno tozi model ne e mnogo za preporuchane, puk sum haresal edna S klasa prodavat ya v SofAvto za 21900 leva kato cenata podleji na komentar. Sega az bih predpochel ako e S klasa da e benzinova, no mai shte mi doide malko debela poddrujkata i, ta neznam dali dori da ne se orientiram kum 124 ot po novite modifikacii (93-94 godina) hem daje shte mi ostane niakoi lev, puk dori da e benzinova po niama da imam problemi da ya poddurjam i izhranvam s gorivo.
Mersi predvaritelno.



Тема Re: mnenia za S 350 TDнови [re: kandidat kopuvach]  
Автор 5OOse (пура)
Публикувано28.08.03 22:18



Ако успееш да си намериш последния брой на Авто Труд ще прочетеш за слабите страни на тази кола има отделена цяла страница на точно този модел в рубриката за купуване коли на старо, има за подръжката, цени на части, най чести проблеми, какво да се гледа... Аз като го четох не останах впечатлен от тази кола, казват че правела проблеми и препоръчват да се взима по новия мотор S300 при него всичко било наред, но мисля че е почти двойно по скъпа. По добре си вземи бензин, най хубавата е S500, ако е запазена няма да се налага почти нищо да сменяш а и освен това е много хубав двигател.



Тема Re: mnenia za S 350 TDнови [re: kandidat kopuvach]  
Автор213 (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 22:22



Бях чел преди около година няъкде тук едно мнение за тези автомобили - извода беше, че бензионвите са по-добри, а дизелите изпушват яко. Порови се, може да го намериш. Така че - не си взимай такава печка, какво като е ЕС. И друго - защо не си потърсиш някой, който да ти докара търсената кола отвън, аз лично в автокъща не стъпвам. Това важи за кола за 2000 лева, така и за 20 000, а също и за повече. Има хора, все ще ти препоръчат някой, търсиш по обяви в мобиле.де даже, и ти я докарват. Лично мнение, но се надявам да ти е от полза.



Тема Re: mnenia za S 350 TDнови [re: 213]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано31.08.03 19:26



Преди време баща ми имаше 350 ТД на 124 купе, как се е озовал мотора в това купе не е ясно, обаче на няколко от големите купета, S-класа, дефектира гарнитурата на главата при първи цилиндър, където има заборник за турбото и налягането на маслото е много високо пробива и почва да вкарва масло в 1-ви цлиндър от което следва маслен удар, спукано бутало и покривена мотовила, клапани разбира се и прочие но само по 1-ви цилиндър!!!
Лично аз съм отварял 3 двигатела с този дефект.
Решенението:
Смяна на гарнитурата на главата с една специална дето е като мрежа с некакъв пълнеж, смяна на всички дефектирали елементи на 1-ви цил. и нищо повече никога!!!
На 124-ката на баща ми никакви проблеми с мотор или каквото и да било друго в продължение на 1 година, единственото сменено крупно нещо е заден джам щот фръкна камък и го счупи!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: mnenia za S 350 TDнови [re: kandidat kopuvach]  
АвторJARJAR (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 01:07



Az sam varl fen na MB, oba4e ot kadeto kakvoto sam do4ul : gore dolu go sravnqvat s PALNA TOQGA!!! Oba4e za S 300 e unikalen!!!



Тема Re: mnenia za S 350 TDнови [re: kandidat kopuvach]  
Автор Zevs (непознат )
Публикувано10.09.03 06:32



Moiat e takav ,no ne e dizel:Struva si



Тема A zashto S-class???нови [re: kandidat kopuvach]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано10.09.03 12:33



Sled kato mojesh da otdelish nad 20000lv. za kola i iskash MB, zashto ne se orientirash kum po-nov model E-class!!!
Tochno takuv E 300-24v TD mislia, che moje da se nameri za snosna suma i sum siguren, che shte ostanesh dovolen!!!

Inache za S 350 TD, moga da kaja che i toi, kakto povecheto dizeli na MB darji mnogo, ako se poddurja!!!
Moga da posocha za primer kolata na moi mnogo blizak priatel:
MB S 350 TD - 1992g. - 630000km.!!!
Edinstvenoto neshto smeneno po tazi kola e turboto, zashtoto na OMV biaha zaredili benzin, vmesto navta i neznam si kakvo e stanalo, za se schupi turbinata!!!
Ako triabva da kupuvash S 300 TD, predpolagam, che toi shte e po-skup, no pone znaesh, che si zaslujava!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: A zashto S-class???нови [re: |Kyky|]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано10.09.03 13:17



Кики, приятно съм изненадан от това ти мнение.

Само Дизел


Тема Радвам се!нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано10.09.03 15:19



Ако мога да помогна с друго, моля

Имам приятели и с двата дизелови мотора (300-24v-TD; 350-TD), общо на три коли(2xS-class; 1xE-class)!!!
Единият от тях кара предимно дизели, така че се надявам да съм полезен


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Радвам се!нови [re: |Kyky|]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (6-цилиндров)
Публикувано10.09.03 16:19



За 300 TD 24v какви са отзивите?

Само Дизел



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.