Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 25.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ti lud li si BEнови [re: BlondNigar]  
Авторasen (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 15:57



ti ili si im poznat,ili rabotis tam. Nedei obace da lazes horata.I na menmi gi preporacaha,no se okaza ce si niamat i haber. Stom dori niamat instrumentceto,s koeto se regulira inzekciona, ta se nalozi da karam "maistora " na 3 km do niakakv garaz da vzeme ot drugi, i posle reglaz na inzekciona se pravi "na ushe"- kolata stana 2- pati po zle i toi dori ne moza da varne staroto polozenie. Zabravil sam mu imeto na "maistora", no bese edin rusoliav okolo 25 godisen-100% bez neobhodimoto obrazovanie,stom smiata ce inzekciona se reguliara na ushe, za kakvo li vaobste sa izmisleni tia kompuitri. 3 meseca cakah edna klapa za 100 leva,i kogato doide, toi ia smeni, no niamase niakakav efekat,vapreki ce predi tova bese siguren.Popitah go zasto na starata nisto i niama - KRIVA E, NO NE SE VIZDA S PROSTO OKO...Taka ce ako ste hodite na tozi RADIAL, ne davaite da pipat nisto povece ot gumite :) ako ste i da e bezplatno, ako ste i te da vi plastat, inace ste sazalite



Тема viz otgoreнови [re: Бopянa]  
Авторasen (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 16:09



viz otgore, tia sa palni negramotnici, ako i da imat samocustvie, to e tolkova golo, ce prosto se izlagat pred horata...



Тема dai si telefona deнови [re: Ascona83]  
Авторasen (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 09:41



Udobno li e da si napises telefona da ti zvanna sled nova godina ce triabva da si kupia ventilator za parnoto. Moia tel e 713713,741177, Asen Tchernaev, asentchernaev@yahoo.com, asentchernaev@mbox.contact.bg , ako iskas i ti mi cukni da se ugovorim, ako razbira se ne te zatrudniavam.Predvaritelno ti blagodaria


P.s. ne polzvam ICQ, pak sega i da go sloza, ste si offline



Тема Re: Сервизи и авточастинови [re: Caмo Дизeл]  
Автор2OO D (Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 13:40



И скам и аз да се включа във форума и да подам малка информация тъй като колегата Само Дизел е много изчерпателен и компетентен по отношение на МВ .
Та миналата година ми се наложи да потърся сервиз за дизела .Имах теч на гориво от дифтунките и /О/пръстените на помпата.Търсейки такъв майстор ми препоръчаха едно момче зад зоологическата градина на прекия път от Симеоновско за към Хладилника през "Кака кала".Отидох записах си час и след около два дни мисля , че беше закарах автомобила.Човека точен и е на земята , а
и е в час пипа внимателно и има нужният инструмент смени посочените по горе части.И ми предложи да ми направи и диагностика на системата.Като започна се оказа,че имам нужда и от смяна на разпръсквачи.Така и така беше почнал ,/викам давай/,та човека си работи с "Авто плюс",обади се в магазина , след около 10 мин. Доиде чавек донесе необходимите части майстора ги регулира на стенда и ми ги постави на колата,направи центровка /искам да уточня,че работи с нужните каталози/не кара на изуст.Запалих и за мое учудване направо не си познах колата.Та ако някой го интересува телефона на човека е 0888/615-007 , Свилен Христов.За информация с частите и работата ми взе 200 лева.Каза ми след около седмица пак да мина за да види как е мотора и да се информира дали не са възникнали някъкви проблеми и да му кажа какъв е разхода на гориво.От тогава много приятели и колеги съм водил които също са доволни.



Тема Re: хич не съм луд , ве!!!нови [re: asen]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано21.02.05 20:56



извинявай, че чак сега ти виждам "отговора" на моето мнение!
пари от това , че съм препоръчал момчетата със сигурност няма да изкарам и не затова съм го писал. доволен съм от тях и пак при тях ще си правя колата. ти като не си - също имаш право на мнение , НО да ме наричаш луд...
хубаво е малко да си коригираш езика! не мислиш ли?
не че ми пука какво казва някой , който не познавам и не ме познава
бъди жив и здрав!

Редактирано от BlondNigger на 21.02.05 21:04.



Тема Re: ti lud li si BEнови [re: asen]  
АвторBlack_Elf (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 12:44



Awe pi4..Mnogo e lesno da se oplue nqkoi - hele puk tuk...No poneje mnogo vnimatlno pro4etoh vsi4kite ti postove-bih si pozvolil da te osvetlq po nqkoi vuprosi..Dokolkoto razbrah stava duma za MB s Inj.Sistema mehani4en tip...taka nare4enata K-Jetronic...Ako oporata na klapata na debitomera-a ne samata klapa-e bila izkrivena v sledstvie detonaciq na LPG,to...avtomobilut nikoga nqma da moje da bude reguliran normalno...vinagi ili svobodniqt [prazen hod] ili srednite i visoki oboroti,nqma da sa v parametri....Obqsnenieto e mnogo prosto-cqlata rabota na tozi tip Inj. se bazira na suosieto i tegloto na vuprosnata klapa i oporeata i...Nqma nikakuv na4in da se ostanovi koe to4no ot dvete e-ako ne se podmeni ediniqt detail s 4isto nov..A po otno6enie na reglaja,taka iztuknatoto ot teb [na u6e] bih otbelqzal,4e v tvoqt slu4ai-bez Lambda Sonda-kude to4no e trqbvalo da se zaka4i komputara i kakvo to4no da meri?Cituram:[za kakvo togava sa izmisleni komputrite]!Gas Analizatorite-i ot nai-visok klas da sa-vinagi imat procent gre6ka,koito v pove4eto slu4ai nadhvurlq 10 procenta...I v tvoqt slu4ai s kriva klapa ili opora,na kakuvto i pribor da e bila zaka4ena-efekta e 6tql da e absolutno su6tiqt-prosto za6toto normalna korekciq[taka nare4eniqt reglaj],ne e bilo vuzmojno da se izvur6i bez podmqna na klapa i opora!Lo6oto e 4e opori ne se prodavat kato rezervna 4ast..Cqla glava na razpredelitel na gorivoto e bilo,tvoeto re6enie na problema..Moje bi-ako be6e potursil pomo6t ot otoriziran serviz-Balkan Star primerno,nqma6e da Ti se naloji da pi6e6 smehotvorni ne6ta tuk,nqma6e da opluva6 hora,koito ne poznava6 i 6te6e da si kara6 veselo i spokoino mehani4nata si injeciika-e...sre6tu okolo 1500lv. primerno[kolkoto e cenata na glavata]-[koito edva li 6te6e da plati6]Ili 6te kaje6 ,4e i v Balkan Star nqmat nujnoto obrazovanie...Ako i tam kolata Ti ne be6e zaka4ena na komputar...deto primerno nqma kude da bude zaka4en za diagnostica-ama karai...!
Ta s drugi dumi-iskah da Ti kaja,4e predi da se izkazva6 nqkude po technicheski vuprosi nepodgotven-pone si napravi truda da pro4ete6 malko ot malko ne6ti4ko i ne napadai nepoznati za Teb hora,nai-malkoto za6toto ne e eti4no i e mnogo lesno-osobeno tuk...da ne govorim, 4e ima slu4ai,v koito ne e i osobeno zdravoslovno...Bez lo6i 4uvstva-dano si si re6il problema s kolata!



Тема Re: viz otgoreнови [re: asen]  
АвторBlack_Elf (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 19:22



Asenchoooo.....Asenchooo.....I sestra Ti e K...A....ako da kara MB,ama tva ne q pravi po-malko K...А!
Ха сега обясняваи моето момче,че нямаш сестра!



Тема Re: Сервизи и авточастинови [re: 2OO D]  
Автор kkkolio ((Бай Кольо))
Публикувано06.03.05 17:19



Здравейте,
От скоро съм собственик на дизел - 1,8 ескорт. Та разгледах форума търсейки някакво инфо за кадърни майстори и сервизи да ми го прегледат и малко ограмотят. Специални благодарности на на 200 D. Обадих се на Свилен Христов-0888/615-007 и отидох. Много съм доволен от човека, разбира, изслушва, обяснява, търпелив и коректен. Майстор който си обича работата, кефи се да го направи перфектно. Много полезно място е този форум и се надявам да си остане такъв. Имам опит с предишните си автомобили, колко време, пари ядове и унижения ти струва ходенето по мърляви и неграмотни специалисти и колко по-малко са свестните.
Благодаря на всички

Всичко е възможно


Тема Re: Сервизи и авточастинови [re: kkkolio]  
Автор 2OOD (непознат )
Публикувано16.03.05 18:05



Радвам се , че съм помогнал.Затова сме колеги да си помагаме.



Тема Re: nakladki?нови [re: BlondNigar]  
Авторzlatadama (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 23:17



Kolega ti mai si injener,zawoda na Ate e ot 7-8 godini w Italia,ima mnogo razli4ni ka4estwa nakladki,a towa koeto wliza w Balgaria ne e ot nai-dobroto.Otnosno AUTO+ xa mi 4e te pazaruwat ot men na EDRO !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.