Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:32 21.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Продавам си 200 СЕ-то...  
АвторHиkoлa (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 21:32



Здравейте! Може би някои от вас си спомнят, че преди около месец исках съвети за покупката на 200 СЕ от Италия. Е, взех го, направих го муцунка, само че...не е за мене тая кола, много ми е голяма, не става за гъчкан град като Милано и за неопитен шофьор като мен. Кръв ми капе от сърцето, ама няма как - продавам я...
Та...200 СЕ, 122 к.с., април 1992. Графит май се води цветът, металикаво такова...Всички екстри без кожа - автоматичен климатик, ел. стъкла, самоподаващи се колани, шибедах, лети джанти и т.н. Гумите са чисто нови, на 150 км са. Стереото е SONY, последен модел - CD/MP3, 4x50 вата, дистанционно и т.н., и то е чисто ново. Елипсите също са нови, JVC 2x240. Газовата уредба е оригинална, монтирана в Италия. Колата е в АБСОЛЮТНО ПЕРФЕКТНО СЪСТОЯНИЕ!!! Няма нищо за пипане по нея, нищичко - все пак за мене си я гласях, направих я слънчице...Карал съм я точно 150 км.
На 204000 км е, реални - купих я от приятел.
Цялата тази прелест срещу скромните 11 000 лв., ама ми е спешно, заминавам след 20 дни...

За контакт - Никола, 0888 308 602.

А, и ПП - в София е.



Тема Ееее, Никола, Николаааа...нови [re: Hиkoлa]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.08.03 21:37



...какви ги писахме по и-мейлите мама му стара, каква стана тя!!!!!!!
Колата въобще не е голяма, човече, не прави грешката да се разделяш с Мечо, ще съжаляваш...



Тема Re: Ееее, Никола, Николаааа...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор AMG (новак)
Публикувано21.08.03 22:23



Az se interesuvam ot MB CE no mi se iska da e 220 300 ili pone 230 no ako si sklonen na barter za 190 2.3E plus doplashtane niakakvo......



Тема Re: Ееее, Никола, Николаааа...нови [re: AMG]  
АвторHиkoлa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 01:23



Ех, Владо, Владоооо....И на мен хич не ми се иска, ама няма как...То не е само големината...Основната болежка ми е застраховката - нали ще я карам с български номер в Италия, та валутно каско и зелена карта ми идват 800 и кусур евро в Алианц и 1000 евро в Булинс...Нема начин, мислех че ще е по-малко...А не мога да не я застраховам, щото тва означава да спя в нея :) Другото кофти нещо е, че в Италия не пускат в закритите паркинги автомобили с газова уредба (и това го разбрах наскоро). Та излиза, че хем не мога в паркинг, хем и на улицата не мога, щото нямам пари за застраховка, пък и толкова голямо място наистина просто няма в моя квартал :) Иначе много се привързах към колицата, наистина хич, ама ХИЧ не ми се иска да я продавам...Обаче като седнах днеска и помислих трезво и си погледнах финансовия баланс, много бързо ми се изпари еуфорията....Не е за беден студент тая кола, и туйто...:)

Нищо, сега ще покарам 1-2 годинки някое голфче или подобно, пък като се върна за постоянно в България ще си взема пак такова купе, щото нема друга такава кола просто....Нема!


AMG: Мммм не, не искам бартер, защото като се прибера сега в Италия искам да си намеря някое Голфче 3 1.9 ТДИ да си пръцкам из града с него...Иначе за СЕ-то - 200 си е напълно достатъчно, ама напълно!! 122 коня на мен поне ми стигат чудесно, а и за какво са ти повече? Да се потрошиш някъде? Мойто 200 СЕ, хем и на газ, си върви, та пушек се вдига! И аз преди да го взема, си мислех че 2.0 му е малко - нема такова нещо! 1350 кила ли беше, 1360 ли - нещо такова...Ама си бръмчи кат пич! Яд ме е само, че нямаше кога да го опъна на магистралата някъде да видя дали тия 195 kmh по книжка ги може наистина :)

Та така...ако знаете някой да си търси такова - свиркайте, щото няма за кога...:(((((( А пък и цената е супер, за състоянието, в което е :)



Тема Добре, приятел, ще разпитам...нови [re: Hиkoлa]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.08.03 09:32



...и се надявам да не минеш на друга марка автомобили, след като веднъж си видял какво е Мерцедес!
А ти иначе какво правиш в Италия, учиш или работиш? Ако можеш отговори ми на и-мейла vlado_benz@abv.bg , за да не занимаваме хората!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.