Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:23 01.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема 190 1.8 и газ...нови  
Автор 19OE 1.8 (непознат )
Публикувано27.07.03 11:39



Здравейте пичове,
Оня ден сложих газова уредба на машината. Избрах РЕНЦО, беше най скъпата при мойте хора, разбира се не е инжекционна, ами си е изпарителна. Много ми се искаше да си сложа инжекционна ама 1800 лева да дам за колата дето съм взел за 5К ми се видя неоправдано.
Та имам значи проблем с оборотите на празен ход, като я пусна по инерция и скоростта е над 80 км/ч колата ми гасне. Много моля ако някой се е сблусквал с подобен проблем да каже как се решава, щото слагахме маркучи да не му духа ама пак гасне и много се дразня, да не говорим че в завой като изгасне с такава скорост и сервото на волана спира е доста опасно.
10х предварително за помощта.
Имам книга на хайнес за 190, мисля да я скенирам и да я пусна, ама кажете има ли интерс та да се занимавам, разгледани са моделите без тия спортлайн ево Х мисля.



Тема Ха Ха Ханови [re: 19OE 1.8]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано27.07.03 12:09



ти ме разби, имало ли интерес към книгата на Хайнес...
А колкото до тва с газовата уредба, не знам човече, не мога да ти помогна, извинявай много!



Тема Re:Shte 4erpish liнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор AMG (непознат )
Публикувано27.07.03 15:23



Ako ti resha problema? Sheguvam se zna4i vadish marku4a na vazdushnia filtar ot vazduxozabornika deto vzima vazdux otpred i go naso4vash nastrani i ve4e niamash problem



Тема И какво ще промени тва?нови [re: AMG]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано27.07.03 15:25



Ако не е тайна де...



Тема Re: И какво ще промени тва?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор AMG (непознат )
Публикувано27.07.03 15:41



Ami prosto vazduxa ne vliza prinuditelno a dvigatalia si zasmukva sam ,na benzin niama problem zashtoto debitomera go ot4ita tozi vazdux no na gaz smesta obedniava i kolata gasne.Po opisania na4in se peshava 100% problema



Тема Re:Shte 4erpish liнови [re: AMG]  
Автор 19OE 1.8 (непознат )
Публикувано28.07.03 09:16



Не решава проблема преместването на маркуча от въздухозаборника, първо го вързах за АБС-а настрани и продължи да гасне, после му сложих удължение и сега смуче въздух откъм фара от шофьорската страна и пак гасне, на бензин си бачка екстра, обаче сутрин като я запаля на бензин оборотите падат много, чак ми светват за момент лампите по таблото и чак след това се нормализират и отиват на 1000, като загрее колата си падат под 1000.
На газ обаче нещо си ебава мамата
Да не би да има некъв регулатор на празниа ход и той да се ебава?



Тема Пак с риск да се изкажа...нови [re: 19OE 1.8]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано28.07.03 09:57



...супер ама суууупер неподготвен, мисля че изпарителя нещо не е регулиран, ние поне преди много години имахме лада, и все по изпарителя баща ми пипаше нещо, ама не помня, щото беше преди 7-8 години, а колкото до тва с маркуча, еми доколкото разбирам, целта на тази операция е да се вкарва по-малко въздух, така че пробвай да го извъртиш към купето отвора...



Тема Re:Shte 4erpish liнови [re: 19OE 1.8]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано28.07.03 11:22



С тая газова нямаш такъв регулатор!

VTEC POWER


Тема Re:Shte 4erpish liнови [re: PARADOX_sf]  
АвторJijo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 12:35



изпарителя трябва да е сложен успоредно на посоката на движение (с тясната страна напред).Ако е с широката - гасне при по висока скорост



Тема Re:Shte 4erpish liнови [re: PARADOX_sf]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано28.07.03 12:36



С газовата ясно че нямам, ама на колата явно има щото като паднат много оборотите и колата си ги вдига сама за момент и после пак падат ниско и не ги закача повече

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.