Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 01.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема The best 190 2.3E.........нови  
Автор AMG (непознат )
Публикувано26.07.03 15:29



Понеже оште не мога да си направя страница ако ви се ходи в www.mobile.bg там можете да видите моята машина мислиа че ште ви хареса.....Които иска нека го търси при последните 190 заштото ги подреждат по цени а тои си е скъп :))) черен е с рег.номер Х 74 94 АВ на снимките се вижда



Тема Супер е колата, просто върха!!!нови [re: AMG]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано26.07.03 16:08



Обаче сега си длъжен да ми разкажеш туй онуй...
Както знаеш и аз съм с 190, дизел, гледам ти седалките и се чудя, има ли няква философия, как са станали точно за 190-ката, колко пари струват, защото и без това моите са за смяна...
И понеже като ще има Рекаро, трябва да сложа бели циферблати, и тва което ми направи впечатление, е че и това на лоста също е бяло...откъде си ги купил, батка? Айде моля те дай инфо...



Тема Re: Супер е колата, просто върха!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор AMG (непознат )
Публикувано26.07.03 16:51



Mersi mnogo Vlado cenia mnenieto ti mnogo,a i biax siguren 4e shte ti xaresa.Za sedalkite,te si biaxa tezi kato ia kupix no kojata mi ia slagaxa dopalnitelno tova na skorostite i to e koja samite sedalki iavno sa ot dvuvrat mercedes zashtoto imat kop4eta na oblegalkite za da padat napred a zaxvashtaneto e edno kam edno samo ima pusnat kabel za zadvijvaneto zashtoto sa el. Ciferblatite gi pravix az sas bratov4ed mi koito e grafi4en dizainer sashtia cviat sa kato kojata a samite cifri sa svetlootrajavashti vaobshte mnogo sa po dobri ot tezi koito prodavat a i sa unikalni.Ako te interesuva drugo pitai



Тема Re:bravo za tova 190 2.3E.........нови [re: AMG]  
Автор CARAT DUCHATELET (350SE-V8/200ps.)
Публикувано26.07.03 18:36



Naistina si go biva i kolko extri....abe super !Ami za6to go prodava6 be 4ovek ?

V8 oder nichts.


Тема Re:bravo za tova 190 2.3E.........нови [re: CARAT DUCHATELET]  
Автор AMG (непознат )
Публикувано26.07.03 18:50



Da napravo sam si vluben v tova 190 2.3E i ako go prodavam to e zashtoto mi se iska neshto kato 220CE ili 320CE daje shte se poizrasia dosta otgore no mislia 4e shte si zaslujava a i moiata makar da ima strashno mnogo extri za jalost niama klima i vse pak ne barzam mnogo da se razdeliam s neia



Тема Re:bravo za tova 190 2.3E.........нови [re: AMG]  
Автор BUGATTl 57 ( Veyron/1001ps.)
Публикувано26.07.03 20:23



Bravo i ot men.Na tvoe miasto s tezi pari deto 6te dodava6 za po nov Merc. 6te go pottdarjam tova 190 vinagi v perfektno sastoqnie , i ako sega e v perfektno s-nie 6te mu napravq edin pulen /+ opti4en / tuning i 6te stane ubiec.No vse pak ti si re6ava6.

Sternschuppen.

Тема Re:bravo za tova 190 2.3E.........нови [re: BUGATTl 57]  
Автор AMG (непознат )
Публикувано26.07.03 21:28



Ami az go karam po4ti 2 godini ve4e i mislia 4e go potdarjam pove4e ot dobre daje vmania4avam se dori poniakoga no pak mislia 4e kolata si go zaslujava.Za opti4en tuning ne mislia zashtoto ne sam ubeden dali bi se polu4ilo po dobre sega samo za edin zaden spoiler se 4udia no iskam da e neshto koeto da pasne dobre ne si padam po neshta koito stoiat kato 4ujdi na kolata



Тема Ти си човек, който разбира...нови [re: AMG]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано27.07.03 12:05



...от коли, това го виждам, и затова ти казвам: не я продавай, за 12-13 хиляди ще вземеш некое купе, което ще си бъде серийно, а твоята се забелязва, а колкото до оптичен тунинг на твоята, това е просто ЗАДЪЛЖИТЕЛНООООООО!!!
Защото отвътре е половин порше...
На за тунинг мога да говоря години наред...просто изчакай, след 10 минути пак ще напиша един отговор с готови снимки на мерцедес 190 тунинг, ще паднеш, брато!!!



Тема Ето ги...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано27.07.03 12:23



...само 3 снимки можах да намеря, нямам напредстава всички други къде съм ги сложил, но и те стигат, аз е така искам да си направя дизела, ама нямам пари, още не съм започнал да си изкарвам пари сам...е, бачкам де, ама то между другото...







Е, какво ще кажеш...



Тема Re:Super zdravi saнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор AMG (непознат )
Публикувано27.07.03 13:04



Parvata snimka mi xaresva mnogo no mislish li 4e v bg niakoi moje da napravi podobno neshto i za kolko pari?.... a i ne sam siguren dali ne e prekaleno agresiven tozi vid za 2.3 motor ne 4e e slab ama tazi kola vse edno e sliazla ot pistata....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.