Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 28.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Абе педераст глупав...нови [re: basta]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.08.03 09:56



...от всички лайна дето изказа, си прав само за едно: наистина колите са си каруци пвечето тука, обаче първо: не си ти тъпия нерегистрирам нещастник, който ще ми каже как да карам и къде, второ: от 3 години съм с книжка, карам от 8, и с този опит ще скъсам всеки въздухар като тебе, и трето: колата ми я карам яко постоянно, ама ПОСТОЯННО, за тези 3 години, от когато съм с нея, само 1 месец я карах по-умерено, за да видя колко ще ми гори, и като видях че почти няма разлика, продължих да си карам както си знам, така че не ми говори че за 3-4 часа щяла да се сдуха, сдухания си ти, и като си толкова отворен че ме наричаш провинциален бакшиш, ми да се срещнем, а?
На много отворени се барате повечето тука дееба...



Тема Pendela si ti VLADKOнови [re: Vlado-BENZ]  
Авторbasta (Нерегистриран)
Публикувано11.08.03 10:54



BE to biwa biwa prostotia ama 4ak tolkowa, iavno si natrupal dosta kompleksi Vlado. I ia mi kaji kolko kilometra navyrtash mese4no, stoto v twoia grad ot ednata tabela do drugata nadali ima powe4e ot 6 kilometra. Na mantaliteta ti nai otiwa da si slojish edna tabela taxi, tia kolata ti po cviat ste mine prez DAI. Ama nadali 3 godishnia ti opit zad volana ste e dostaty4en da zemesh ketapa za BAKSHISH.
Btw. toia lainian ligavnik, na koito iavno ti mu vikash brada ili katinar4e mnogo otiva na selskia ti nrav i harakter, sigurno si golem gazar u selo a ? :))))))))
I ve4erta praite kushii s karu4kite, e towa e to da si myj s merdjan u PLeven nisto, 4e na po 15 godinki i naftena pe4ka, vajnoto e da e merdjan.
I da ne sa nervish shoto e opasno za twoeto zdrawe, spoko ve pi4.




Тема Vladko mom4e Sladkoнови [re: Vlado-BENZ]  
Авторbasta (Нерегистриран)
Публикувано11.08.03 11:03



I oste nesto, ne se prai na golem shofior, az ry4kam edno VW Passat 1,8T 4istak byrsak 150 konia bukwalno na 2 mesetca ot unitrade-x, T za tebe zna4i turbo. Ste mina pokrai tebe i ste te zabrawia bez problem, dosega ne sym se hwalil ama ti me predizwika. I kogato se ka4ish na kakwato i da e kola sled 2000 godina ste razberesh sto za bokluk karash v momenta. Ne obi4am da karam byrzo, ama kogato vidia nikoi s vechtra, s golf i nai ve4e s merdjan na po 10 godini deto natiska gyzta do lamarinata i se prai na systezatel go izduhwam za nula vreme - prosto ei taka za kef. 4esto karam po pytia Sofia-Varna-Sofia i mi prai kef da karam bawno i kogato vidia niakoi v ogledaloto da kara baraka s pusnati farove, natiskam gyzta do 180 i da vidish toia kak mi stawa samo to4ka i go zabrawiam za nula vreme.
Ina4e si karam normalno s vkliu4en avtopilot na 130km/h.



Тема Абе олигофрен...нови [re: basta]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.08.03 11:24



аз такъв пасат, абсолютно същия, 1.8Т съм карал още преди 2 години и половина, сега тук в Сф се движа с на батко ми чисто новия Гранд Чероки, 4.7i, нещастник мазен, ти когато се качиш в кола за 280000 лева (говоря за CL55AMG, другата му кола) тогава ми се обади...нито знаеш какво представлявам като човек и като връзки, ми кво се обаждаш без да знаеш...аааа, нещастник, нали пита колко км минавам на ден? Ами ела да видиш по колко минавам, когато нямам работа извън града, минавам по 130 км минимум, а ти по колко минаваш а??????????????
Смешник!!!!!



Тема Vladko dete miloнови [re: Vlado-BENZ]  
Авторbasta (Нерегистриран)
Публикувано11.08.03 11:41



Mi pi4 az za da otida na rabota, sire4 ot Bistritca do centyra i da se vyrna na den lepia 50 km, towa e samo da otida i da se vyrna na rabota. I wsiaka sedmitsa pone edin pyt do Varna, btw. az ne kazwam kakwa kola kara brat mi ili niakoi drug az ti kazwam kakwa kola karam az !!! Bez da se hwalia. I az imam Dodge 6000 kubika ama ne go spomenawam imam i vechtra deto e 2,2 i na 2 mesetca i neia ne kazwam stoto mi se vodiat na firmata ne na mene, imam i Cheroki grand deto ve4e po4ti se sduha stoto e na 8 godini kupeno ot IDV-Auto 4istak byrsak.
I kogato si kupish nowa kola togawa kazwai kakwo karash.



Тема Абе педи, аз да не съм вчерашен???нови [re: basta]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.08.03 12:03



То ако си такъв, нема да седиш в чата и да се заяждаш бе, педерунгел!!!!!И вземи млъкни че ме ядоса, да не си направим срещичка!



Тема Vladko mom4e sladko - iavno si .....нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторbasta (Нерегистриран)
Публикувано11.08.03 13:00



Mislish 4e ste me uplashish li ? :))))))
I ne vijdam zasto da ne vlizam v foruma ? Po kakwi kriterii se opredelia dali mojesh da publikuwash menenia ili ne ?




Тема Zaijdam li se ?нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторbasta (Нерегистриран)
Публикувано11.08.03 13:03



Abe gotin, ako pro4etesh wsi4kite publikacii ot na4aloto do kraia - ste zabelejish koi se zaiajda, az ili ti ? Koi obijda spored tebe koi na kogo vika pedal ? Iawno si se spekal nesto ili si spe4en po rojdenie. Zеми си избиваи комплексите другаде не да се праиш на голям шофьор.



Тема Пич, може и да имам комплекси...нови [re: basta]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.08.03 13:13



...но те определено не са в областта на шофьорските ми умения...просто няма да се хваля, няма смисъл, то стила ми на каране само говори за мен, жалко че не ме познаваш, нямаше да говориш така!
Ааа, и айде PEACE, щото ми писна вече да се заяждаме, отдавна не бях с никой и ми беше интересно, ама вече ми писна!



Тема Re: Пич, може и да имам комплекси...нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторбacтa (Нерегистриран)
Публикувано11.08.03 13:22



Пи4 съгласен, нема смисъл да спорим, ако някой път имам време може да се отбия покрай Плевен, па да видиш дали те лъжа или не. И без това ми е на път за Варна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.