Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:48 09.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сутринта един паяк...нови  
Автор Sev ()
Публикувано22.07.03 09:21



...доста се поизмъчи и ни можа да вдигне един МЛ 430
а по едно време шефа им много се хвалеше, че можели да вдигат каквото си искат.



Тема Хааааааанови [re: Sev]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.07.03 09:28



голям цирк, братооооооооо!
Представям си къв зор са видели и как са се изпотили....ми то като гледам, трябва всички с такива коли да се екипираме!



Тема Re: Хааааааанови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Sev ()
Публикувано22.07.03 10:29



да ти кажа честно доста се пооплашиха тия с паяка
първо 5 мин го гледаха докато се решат да го закачат.



Тема Ми много ясно... [re: Sev]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.07.03 11:21



...че ще се уплашат, я си представи да го одраскат, и той да има номер С 8888...




Тема Re: Ми много ясно...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Sev ()
Публикувано22.07.03 12:03



почти такъв беше номера



Тема Re: Ми много ясно...нови [re: Sev]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано22.07.03 21:01



i v kraina smetka kachiha li go ML-a na paiaka? a ako beshe G klasa, togava kvo stava?



Тема Ако беше G-класа...нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.07.03 21:20



...хората на Жоро Илиев щяха да дойдат преди онези от трафика да се усетят, и щяха да вдигнат паяка на ръце!




Тема Re: Сутринта един паяк...нови [re: Sev]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано22.07.03 22:41



Така видях как се беше скъсала веригата или въжето не знам точно какво беше на паяка и беше изтървал една чистонова седмица от около 1.5-2м!!!
Тия с тия паяци са неспасяеми. Баси зора да вдигнат някой!

VTEC POWER


Тема Re: Сутринта един паяк...нови [re: Sev]  
Автор 5OOse (пура)
Публикувано23.07.03 01:44



Мен досега никога не ме е вдигал паяк, спирам си където искам, по витошка си правя редовно втора лента и си я оставям на аварийни, също и по раковска, след славянска, там 100 процента вдигат, аз без проблем си паркирам и отивам на зъболекар... Проблема е че колата (w140-300sel)ми е доста широка и доста дълга и тежи 2.5 тона и паяка въобще не се и опитва да се пробва. Веднъж се наложи да закарам една Е класа до Балкан Стар, защото и се беше счупил ключа (от тия целите капсулованите) и не можеше да запали, само физически се отключваше ръчно...и се бях уговорил с паяка да им платя а те да я вдигнат от паркинга и да я закарат, на сутринта като видяха Е класата въобще не искаха да се наемат да я вдигат, казаха че е много голяма и може да не издържи хидравликата на паяка, все пак се навиха с уговорки...и наистина трудно я вдигнаха, дори и аз се изплаших че ще я изпусне в един момент...затова извода е че трябва да се карат големи и тежки коли. :)



Тема Re: Сутринта един паяк...нови [re: 5OOse]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано23.07.03 07:55



dobre de, sto izpolzvat paiaci iz Sofia, az tuk nikoga ne sam vijdal paiaci. izpoolzvat edni kamionetki(toll truck) deto zakachat samo prednite ili zadnite kolela i ia vlachat taka kolata. mogat da ti vdignat kolata za sekundi i izchezvat, tova za BG bi triabvalo da e dosta po-praktichno i predpolagam samia kamion e po-evtin ot paiaka, se pak ne triabva da vdiga cialata kola, ami samo prednicata i.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.