Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 18.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема W211 E55AMG vs Carisma EVO 7  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано20.07.03 01:11



E tova ako ne go biah vidjal s ocite si njamase nikoga da go povjarvam........
Znaci tuka vaznikna edin spor mezdu sobstvwnika na edna diskoteka i negov priatel koja kola e po barza, edinia ima E55 AMG W211 2003god., drugia Carisma EVO 7 2002god.,.....ta se razbraha 4kilometra autoban s obrastane, t.e. 2km v ednata i 2 km v drugata posoka..........nie gledame seir ot edin most i zalozihme po njakoe euro...........
Az estestveno kazah,ce toja e EVOto e lud i njama nikakav sans srestu 476k.c., s negovoto motorce ot 2.0litra deto bilo 280k.c. .......da ama ne
Oste na starta EVOto drapna s 2-3metra.......i nakraja bjaha kam 20 metra prednina

Ebasi,az si misleh ce samo Porsche moze da se opane na AMGto
Samo zagubih 50euro

Abe kak e vazmozno tova be?
Teja ot Mitsubishi kakva e taja kola det sa napravili......Posle toja s EVOto vikase, ce i na Porsche moze da se opane

Vece nisto ne razbiram.........

Nur wer viele Wege erprobt, findet seinen eigenen


Тема Re: W211 E55AMG vs Carisma EVO 7нови [re: 4 Matic]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано20.07.03 01:58



E55 AMG:1/4 mile=12.5 sekundi
EVO VIII: 1/4mile=13.6 sekundi

teoritichno stock EVO VIII(tuk niamame VII) niama nikvi shansove pred stock E55 AMG, osobeno na 4 km, taka che tuk ima nesto neredno, ili toz s E55 AMG sa mu prosto tabelki po kolata i nisto pod kapaka ili toz s EVOto e napravil niakvi nevazmojni chudesa po kolata si.



Тема Re: W211 E55AMG vs Carisma EVO 7нови [re: c23O]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано20.07.03 10:06



Ami na teoria procetoh, ce 0-100 E55AMG 4.7..............EVO7 0-100 4.8cek., t.e. 0.01stotna ot sekundata e po barz v uskorenie Benza, ama na praktika se okazva drugo, tova EVO7 mai e 4x4 i oste na parvite 50metra drapna 2-3metra..........abe i az neznam....Benza e 200konja po-mosten!!!!!!! Ste se razrova dnes iz neta da vida kakvo e tova avtomobilce.....

Osven tova v gonkata imase 4 mnogo ostri zavoja kadeto EVOto drapna znacitelno.....Vremeto bese suho i toplo

A, i ne sa samo tabelki 100% si e 55AMG.....

Nur wer viele Wege erprobt, findet seinen eigenen


Тема Re: W211 E55AMG vs Carisma EVO 7нови [re: 4 Matic]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано20.07.03 12:05



Mitsobishito e normalno da drapne v nachaloto, no posle MBto bi triabvalo da go dogoni, no vij, tova che e imalo zavoi bi promenilo obstanovkata dosta. ako e rali teren, MBto niama nikvi shansove sresto tova Mitsobishi, no na prava otsechka pri takova raztoianie, MBto ste skasa Mitsobishito, pak i sam siguren che MBto ima dosta po goliam top speed.



Тема Re: W211 E55AMG vs Carisma EVO 7нови [re: 4 Matic]  
Автор V_A_N_K_A_T_A (Vav kluba)
Публикувано20.07.03 12:35



Ne znam ako e ot 4-o4kata az sam 4el 4e uskorqva 0-100 za 5,2secundi, no ako e ot novite ne znam.
A pak za top speeda si prav Mitsubishito vdiga samo 220km/h a za Mercedesa sam siguren 4e e ograni4en na 250.
A pak i Mitsubishito e sas manual demek ru4ni skorosti a AMGto e s tiptronic.

VOLVO for MY life
Haskovski dilari vav kluba...


Тема Re: W211 E55AMG vs Carisma EVO 7нови [re: V_A_N_K_A_T_A]  
Автор4Matic (Нерегистриран)
Публикувано20.07.03 13:31



Az se razrovih iz neta i se okaza,ce EVOto e po-barzo Vmax 253, a Benza e ogranicen na 250..........pise(ne e za vjarvane), ce EVO 7 bie absolutno vsicko na slalom !!! dori Ferrari i Porsche

Egati kolickata................

Predi da se varzvam sledvastia pat ste se osvedomjavam v neta





Тема Re: W211 E55AMG vs Carisma EVO 7нови [re: 4 Matic]  
АвторAMG (Нерегистриран)
Публикувано20.07.03 15:58



Ne mislite li 4e dosta zavisi ot samite shofiori...osobenno pri tezi mashini....



Тема Re: W211 E55AMG vs Carisma EVO 7нови [re: 4Matic]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано20.07.03 19:47



Е то тогава щом е имало завои ясно...

VTEC POWER


Тема Re: W211 E55AMG vs Carisma EVO 7нови [re: 4Matic]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано20.07.03 21:18



ta az veche pochnah da se obarkvam za kvi koli tochno govorim, ta koe e EVO7, nai-novia model ili po-staria? tova ot snimkata li e?


sasto taka za koe E55 stava vapros, za tova ot snimkata li?

stoto ako sa tova kolite, se okazva che i dvete imat ednakav top speed
EVO=156mph(red line limited)=251km/h
E55=156mph(governed za USA, neznam za Evropa)
E55 ima po-dobro uskorenie, no na zavoi pochti niama koli koito mogat da se opanat na EVOto.



Тема Re: W211 E55AMG vs Carisma EVO 7нови [re: c23O]  
Автор4Matic (Нерегистриран)
Публикувано20.07.03 23:34



Tocno tova sa kolite..............
Abe kak e vazmozno teja ot Mitsubishi da napravat takava raketa?
Pocvam da gi priznavam..........
Egati Carismata....tja mai ste stane legenda kato Lancia Delta Integrale na vremeto



Тема Re: W211 E55AMG vs Carisma EVO 7нови [re: 4Matic]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано21.07.03 07:44



edin moi kolega sega tochno si vze takova EVO i razpravia che e barzo, no ne bi si i pomislil da se darpa s E55 na prava otsechka. inache az go karam s men da se darpa, e na men mi e predelno iasno che ste me skasa, no iskam da vidia s kolko koli raztoianie ste me bie , no ste vidim de, ste triabva i da mu iskam edno krakche da vidia za kvo stava vapros.



Тема Абе хора, вие в кой свят живеете бе?нови [re: AMG]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.07.03 10:16



Аз съм 100 % сигурен че в тва АМГ не е имало нищо АМГ...
Същото стана в плевен, некво умряло Сузуки ми би Ауди А8 2.5 ТDi, на което пишеше S8, и вече всички: японска резачка, японска резачка, големи резачки, само дето точно вчера с мойта печка на извънградско (на нанагорнище де..) направо пръснах една Хонда Акорд, от тези преди 3-4 години модела, може и дизел да е била, ма много ме грее нали е резачка, да ми се беше опънала, ма на баира се задъха нещо...аз съм карал Е500 от тези новите, и е ебати куршума, пък да ми дадеш тва АМГ 500 коня, да видим кое Ево ще ме скъса, може би Ево 12 след 7 години...



Тема Carisma EVO 7нови [re: c23O]  
Автор brabusGTl (новак)
Публикувано21.07.03 11:33



Vij na tozi link ima za EVO v USA

http://www.vwvortex.com/

v statiata ima6e to4no za slaloma





Тема Re: Абе хора, вие в кой свят живеете бе?нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторlachote (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 13:19



abe mom4e ako te hvana s moita mazda 6te te raznasjam kato praska4ka iz loze be hvani se skrii s tvoita pe4ka



Тема Ще ме разнасяш, ама друг път...нови [re: lachote]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.07.03 13:36



...най-много аз да те разнасям върху хуя ми!



Тема Re: Абе хора, вие в кой свят живеете бе?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано21.07.03 14:25



Ха, ха, ха...
Много нафта пиеш и за това ти се привиждат такива работи!
Можеби само си мислил, че тоя с Акорда се е състезавал с теб, а той човека си е карал спокойно.
Тия като теб са ми най смешни. Карам сивика верно 180 коня кола е, но го карам леко и само ми се пънат с разни голфове и т.н. и после сигурно разправат как са резали Сивици над 2 пъти по-мощни от голфа им например. Ама на Божурище където обичам да се изявявам не смеят да ми излезат.

VTEC POWER


Тема Не приемам съвети и мнения от човек...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.07.03 14:58



...който ми кара неква каруца, която като мине през дупка, и ти изтърва червата, пък като си такъв добър състезател, ела да те пробвам, а?
Истинска резачка мой човек, не сапунерка, е Ауди S4, и возията му возия, и е 100 пъти по-бързо от твойто, а за случая с Хондата нема кво да споря, такива тъпаци като теб нема кво да ги убеждавам!



Тема Re: Не приемам съвети и мнения от човек...нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторlachote (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 17:19



mi prosto otvori edin site za koli i vi6 tvoita baraka kolko e barza i edin civic i edna mazda 323f 1.8 16v gt i posle se pravi pak na seljani deba i otvorkoto s negovata izgorel;a pe4ka deto nito vozi dobre a e bavna kato na baba mi nalamite



Тема Eeeeeeeeeee................нови [re: lachote]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано21.07.03 17:44



Stiga si se zajazdal be Vlado........
FAKT e , ce tova EVO e edno ot nai-barzite nesta deto sa na 4kolela, i na men ne mi se vjarvase ama e taka , kakvo da pravis....deistvitelno e po-barz na trase s zavoi ot E55AMG....i to mnogo!

Evala na Japoncite za taja kola!

Nur wer viele Wege erprobt, findet seinen eigenen


Тема Re: Eeeeeeeeeee................нови [re: 4 Matic]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано21.07.03 20:49



ta kav tochno e bil se pak terena, stoto v nachaloto beshe kazal 4 km na autobana, posle spomena niakolko zavoia, a pak sega kazvash teren sas zavoi, ta kav tochno e bil? mnogo zavoi li imash v tezi 4 km? stoto ako e imalo, to togaz e iasno che E55 e niamalo nikvi shansove.



Тема Re: Eeeeeeeeeee................нови [re: c23O]  
Автор4Matic (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 22:43



2km prava,posle desen dalag zavoi,posle 90% ljav,posle 90% ljav pak,posle dalag ljav,posle 2km prava.......t.e. autoban otivane do parvata otbivka zavartane pak na autobana final..........Carismata drapna na samia start s okolo 5metra AMGto posle ja nastigna no ne moza da ja izprevari do obrastaloto, na zavoite EVOto drapna se edno AMGto sprja izleze na autobana s 30metra prednina,AMGto si varna 10metra za 2ta kilometra ama EVOto zavarsi parvo...........i mote 50 euro otidoha na vjatara

Ami po barzo e..........pak i nikoi ne pravi sastezanie na prava otsecka....nali i zavoi trjabva da ima...na pravo i baba znae
Abe okaza se , ce Carismata e podcertano uzasno jak sporten avtomobil,AMGto e da se vozis..........



Тема Re: Eeeeeeeeeee................нови [re: 4Matic]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано21.07.03 22:51



abe na men mi e iasno kak EVOto e drapnalo s mnogo po zavoite, deto sa obrastali posokata na autobana, no ne mi e iasno kak taka AMGto ne e moglo da nastigne EVOto za parvite 2 km (prava otsechka), tova zvuchi mnogo nerealno



Тема Re: Не приемам съвети и мнения от човек...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано21.07.03 23:12



Ми аре бе!
Имам астра 1,7Д. Ще ти скъсам трътката! Кога идваш в София?
Тва че ти с твойта барака като минеш през някоя дупка червата ти слизат в краката не означава и че с Акорда е така. Ти някога возил ли си се на Акорд? Ако отговора ти е :да. На колко години беше? Аз съм се возил на 190 и мога да ти кажа че за мен това не е мерцедес и 124 е на светлини години напред! Тва е истината колкото и да те боли!!!

VTEC POWER


Тема Лелее, ти си бил много сдухан...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.07.03 09:27



...първо за возията на Мерцедес 190: ми явно нямаш абсолютно никакъв опит с 2-те машини: 190 и 124...а аз имам доста голям с точно тези 2, и не мога да твърдя същото, пък чак и да ме боли от твоята "истина"...хехехе
Няма за какво да ме боли, и на 230Е съм се накефил, и на 300Е, така че сам мога да преценя кое на колко години разлика е от 190...и не е на светлинни, това поне мога да ти го кажа...а колкото до твоята Астра 1.7 Д...ами не знам колко коня е, но с Вектра 1.7 Д съм се състезавал извънградско, с един от плевен с който се мразиме (имахме си проблеми), и той пушилка отзад, и аз......но ти казвам супер честно, че нямаше никакви шансове, ако твоята е турбо обаче, всичко се променя!



Тема Re: Лелее, ти си бил много сдухан...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано22.07.03 15:41



Ми не знам дали е турбо да ти кажа.
Отзад пише 1,7Д то и новите БМВ-та пише 320Д например.
Как мога да провера?
Верно, е че оня ден откъснах главата на една 320-ка с чип...

VTEC POWER


Тема Ами да ти кажа честно, явно...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.07.03 18:10



...е турбо, защото атмосферния е 57 коня, а турбото е 82...
Та за да ме биеш, и тва БМВ 320Д, срещу което аз като дам газ, все едно се движа назад......явно си турбото!
Да ти е честито!



Тема Re: Ами да ти кажа честно, явно...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано22.07.03 19:29



Ми не знам.
Пак ти казвам.
Не чувам да съска нещо е верно е че след 2500 оборота кточели почва да движи по-бързо, но това е субективно.
Пък и отпред гледах нищо не видях. А видях, че маслото не ми е мръднало от както го сипах (4000км).

VTEC POWER


Тема Re: Za Astra 1,7D i BMW320Dнови [re: PARADOX_sf]  
АвторAMG (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 20:42



Abe saobraziavaite se malko stiga gluposti , ne 4e sam BMW fen daje naprotiv no imate li predstava vaobshte kolko e barzo 320D a?.... V pati pove4e ot taia ASTRA ta bila tia i s turbo i s kakvoto i da e drugo to e smeshno da go kajesh daje 4e si go minal



Тема Абе човече, ние с парадокса се сдърпахме...нови [re: AMG]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.07.03 21:17



...но сега съм на неговата страна, аз също съм изяждал коли които не са в моята категория, и като се похваля, всички срещу мен...аз му вярвам, щото аз срещу 300Д един път градско (по-точно селско ) доста добре се справих, но мисълта ми е друга: може да съм 72 коня, но с уменията компенсирам още малко, и така кола до 90-100 коня е нормално да ми види задницата!



Тема I ti li.............нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано22.07.03 22:06



............pak zapochna da govorish gluposti!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Аз никога не съм говорил глупости...нови [re: |Kuku|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.07.03 22:15



...тва че някои от вас са прекалено ограничени за да допуснат че има и такива случаи, каквито например аз съм ви разказвал, и прекалено тъпи за да си замълчат, си е лично ваш (техен) проблем!



Тема Re: Za Astra 1,7D i BMW320Dнови [re: AMG]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано22.07.03 22:39



Така...
Значи БМВ-то беше Е30 320и не 320Д. То е 130 коня без чип с чип към 140. Ако наистина имаше 140 коня под капака да ме беше издухало но според мен на тия бангии са им останали в най-добрия случай 2/3 от заводските им коне!
Междодругото резал съм се с коли ~110 коня (наистина релани) и ги духвам след 2-ра предавка.
Въпросният със тия 110 коня изяде Мазда 626 2.0и и един сеат толедо 2.0и.
Наистина много ми върви печката, но дано да не е за кратко !

VTEC POWER


Тема Ti se zasegna i prodaljavash da govorish gluposti!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано23.07.03 02:24



I az moga da razkaja, mnogo sluchki, koito sa stranni za men samia, no si malcha i ne se izlagam, zashtoto gledam na neshtata ot dvete strani, a ne samo ot sobstvenata si pozicia("az sum varha i nishto drugo niama znachenie")!!!
Prosto ne moga da znam, kakvo se sluchva v drugata kola do men, za da si pravia izvodi za shofiora i sastoianieto na avtomobila!!!

A ti, ako si se durpal s 300D, tova ne oznachava, che 300D se e durpal s teb, nali
Pogledni malko po-dalech ot emblemata na kapaka si (posle, koi bil ogranichen)!!!
Ima i drugi marki avtomobili, osven "Mercedes Benz", ne go zabraviai!!!

P.S.
A dali shte si malcha, ne si ti choveka, koito shte mi kaje


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Ами да ти кажа честно, явно...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано23.07.03 08:56



Такова 320Д не съм виждал никога, виждал съм 324Д и 324ТД!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Ами да ти кажа честно, явно...нови [re: Ascona83]  
Автор AMG (непознат )
Публикувано23.07.03 13:58



Govorim za BMW 320D 1999-2000g 136k.c i vi kazvam 4e kolata varvi kato luda



Тема Da, 320d varvi mnogo!!!нови [re: AMG]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано23.07.03 14:42



No "Vlado_Benz", koito e iszvesten ot Pleven do Sofia s negovite izkluchitelni umenia zad volana i shofiorski maistorluk, moje da bie vsichko!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Спокойно шефее....нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано25.07.03 09:25



...то тва ни е силата на наште печки: живота!!!
А иначе и аз съм се дърпал с Мазда 626 2.0i, но тя май беше 90 коня, ма както и да е, на 2 старта поред и дръпнах, вярно, с много малко, но все пак съм 18 коня по-надолу и 250-260 кила по-нагоре, не знам как стана, но щом стана 2 пъти, ще стане и трети...



Тема Ха Ха Ха...нови [re: |Kuku|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано25.07.03 09:29



...много си умен...
Виж бе, пич, не знам на къв се правиш, но ти казвам за последно, нямам намерение да ти давам обяснение за нищо, мисли си квото щеш, такива като теб са ми през ***, първо да ти кажа за 300Д: този ни е семеен приятел и когато се ръпахме, и той натискаше, а повярвай ми: той знае как да натиска, а за БМВ 320Д: ми да, и с тва съм се пробвал, ми кво да ти кажа, то тръгна пред мен все едно че имаше нитро, де*ба наговата мама!



Тема Taka li?!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано25.07.03 11:19



"Takiva, kato men" sa ti prez onaia rabota!!!
A takiva, kato teb, prez koe sa mi, a
I ne znam, koi, na k'uv se pravi s tezi izkazvania


Fiat Bravo 2.0-20v


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.