Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:54 15.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Аз никога не съм говорил глупости...нови [re: |Kuku|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.07.03 22:15



...тва че някои от вас са прекалено ограничени за да допуснат че има и такива случаи, каквито например аз съм ви разказвал, и прекалено тъпи за да си замълчат, си е лично ваш (техен) проблем!



Тема Re: Za Astra 1,7D i BMW320Dнови [re: AMG]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано22.07.03 22:39



Така...
Значи БМВ-то беше Е30 320и не 320Д. То е 130 коня без чип с чип към 140. Ако наистина имаше 140 коня под капака да ме беше издухало но според мен на тия бангии са им останали в най-добрия случай 2/3 от заводските им коне!
Междодругото резал съм се с коли ~110 коня (наистина релани) и ги духвам след 2-ра предавка.
Въпросният със тия 110 коня изяде Мазда 626 2.0и и един сеат толедо 2.0и.
Наистина много ми върви печката, но дано да не е за кратко !

VTEC POWER


Тема Ti se zasegna i prodaljavash da govorish gluposti!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано23.07.03 02:24



I az moga da razkaja, mnogo sluchki, koito sa stranni za men samia, no si malcha i ne se izlagam, zashtoto gledam na neshtata ot dvete strani, a ne samo ot sobstvenata si pozicia("az sum varha i nishto drugo niama znachenie")!!!
Prosto ne moga da znam, kakvo se sluchva v drugata kola do men, za da si pravia izvodi za shofiora i sastoianieto na avtomobila!!!

A ti, ako si se durpal s 300D, tova ne oznachava, che 300D se e durpal s teb, nali
Pogledni malko po-dalech ot emblemata na kapaka si (posle, koi bil ogranichen)!!!
Ima i drugi marki avtomobili, osven "Mercedes Benz", ne go zabraviai!!!

P.S.
A dali shte si malcha, ne si ti choveka, koito shte mi kaje


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Ами да ти кажа честно, явно...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано23.07.03 08:56



Такова 320Д не съм виждал никога, виждал съм 324Д и 324ТД!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Ами да ти кажа честно, явно...нови [re: Ascona83]  
Автор AMG (непознат )
Публикувано23.07.03 13:58



Govorim za BMW 320D 1999-2000g 136k.c i vi kazvam 4e kolata varvi kato luda



Тема Da, 320d varvi mnogo!!!нови [re: AMG]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано23.07.03 14:42



No "Vlado_Benz", koito e iszvesten ot Pleven do Sofia s negovite izkluchitelni umenia zad volana i shofiorski maistorluk, moje da bie vsichko!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Спокойно шефее....нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано25.07.03 09:25



...то тва ни е силата на наште печки: живота!!!
А иначе и аз съм се дърпал с Мазда 626 2.0i, но тя май беше 90 коня, ма както и да е, на 2 старта поред и дръпнах, вярно, с много малко, но все пак съм 18 коня по-надолу и 250-260 кила по-нагоре, не знам как стана, но щом стана 2 пъти, ще стане и трети...



Тема Ха Ха Ха...нови [re: |Kuku|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано25.07.03 09:29



...много си умен...
Виж бе, пич, не знам на къв се правиш, но ти казвам за последно, нямам намерение да ти давам обяснение за нищо, мисли си квото щеш, такива като теб са ми през ***, първо да ти кажа за 300Д: този ни е семеен приятел и когато се ръпахме, и той натискаше, а повярвай ми: той знае как да натиска, а за БМВ 320Д: ми да, и с тва съм се пробвал, ми кво да ти кажа, то тръгна пред мен все едно че имаше нитро, де*ба наговата мама!



Тема Taka li?!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано25.07.03 11:19



"Takiva, kato men" sa ti prez onaia rabota!!!
A takiva, kato teb, prez koe sa mi, a
I ne znam, koi, na k'uv se pravi s tezi izkazvania


Fiat Bravo 2.0-20v


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.