Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:20 15.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Eeeeeeeeeee................нови [re: c23O]  
Автор4Matic (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 22:43



2km prava,posle desen dalag zavoi,posle 90% ljav,posle 90% ljav pak,posle dalag ljav,posle 2km prava.......t.e. autoban otivane do parvata otbivka zavartane pak na autobana final..........Carismata drapna na samia start s okolo 5metra AMGto posle ja nastigna no ne moza da ja izprevari do obrastaloto, na zavoite EVOto drapna se edno AMGto sprja izleze na autobana s 30metra prednina,AMGto si varna 10metra za 2ta kilometra ama EVOto zavarsi parvo...........i mote 50 euro otidoha na vjatara

Ami po barzo e..........pak i nikoi ne pravi sastezanie na prava otsecka....nali i zavoi trjabva da ima...na pravo i baba znae
Abe okaza se , ce Carismata e podcertano uzasno jak sporten avtomobil,AMGto e da se vozis..........



Тема Re: Eeeeeeeeeee................нови [re: 4Matic]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано21.07.03 22:51



abe na men mi e iasno kak EVOto e drapnalo s mnogo po zavoite, deto sa obrastali posokata na autobana, no ne mi e iasno kak taka AMGto ne e moglo da nastigne EVOto za parvite 2 km (prava otsechka), tova zvuchi mnogo nerealno



Тема Re: Не приемам съвети и мнения от човек...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано21.07.03 23:12



Ми аре бе!
Имам астра 1,7Д. Ще ти скъсам трътката! Кога идваш в София?
Тва че ти с твойта барака като минеш през някоя дупка червата ти слизат в краката не означава и че с Акорда е така. Ти някога возил ли си се на Акорд? Ако отговора ти е :да. На колко години беше? Аз съм се возил на 190 и мога да ти кажа че за мен това не е мерцедес и 124 е на светлини години напред! Тва е истината колкото и да те боли!!!

VTEC POWER


Тема Лелее, ти си бил много сдухан...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.07.03 09:27



...първо за возията на Мерцедес 190: ми явно нямаш абсолютно никакъв опит с 2-те машини: 190 и 124...а аз имам доста голям с точно тези 2, и не мога да твърдя същото, пък чак и да ме боли от твоята "истина"...хехехе
Няма за какво да ме боли, и на 230Е съм се накефил, и на 300Е, така че сам мога да преценя кое на колко години разлика е от 190...и не е на светлинни, това поне мога да ти го кажа...а колкото до твоята Астра 1.7 Д...ами не знам колко коня е, но с Вектра 1.7 Д съм се състезавал извънградско, с един от плевен с който се мразиме (имахме си проблеми), и той пушилка отзад, и аз......но ти казвам супер честно, че нямаше никакви шансове, ако твоята е турбо обаче, всичко се променя!



Тема Re: Лелее, ти си бил много сдухан...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано22.07.03 15:41



Ми не знам дали е турбо да ти кажа.
Отзад пише 1,7Д то и новите БМВ-та пише 320Д например.
Как мога да провера?
Верно, е че оня ден откъснах главата на една 320-ка с чип...

VTEC POWER


Тема Ами да ти кажа честно, явно...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.07.03 18:10



...е турбо, защото атмосферния е 57 коня, а турбото е 82...
Та за да ме биеш, и тва БМВ 320Д, срещу което аз като дам газ, все едно се движа назад......явно си турбото!
Да ти е честито!



Тема Re: Ами да ти кажа честно, явно...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано22.07.03 19:29



Ми не знам.
Пак ти казвам.
Не чувам да съска нещо е верно е че след 2500 оборота кточели почва да движи по-бързо, но това е субективно.
Пък и отпред гледах нищо не видях. А видях, че маслото не ми е мръднало от както го сипах (4000км).

VTEC POWER


Тема Re: Za Astra 1,7D i BMW320Dнови [re: PARADOX_sf]  
АвторAMG (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 20:42



Abe saobraziavaite se malko stiga gluposti , ne 4e sam BMW fen daje naprotiv no imate li predstava vaobshte kolko e barzo 320D a?.... V pati pove4e ot taia ASTRA ta bila tia i s turbo i s kakvoto i da e drugo to e smeshno da go kajesh daje 4e si go minal



Тема Абе човече, ние с парадокса се сдърпахме...нови [re: AMG]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.07.03 21:17



...но сега съм на неговата страна, аз също съм изяждал коли които не са в моята категория, и като се похваля, всички срещу мен...аз му вярвам, щото аз срещу 300Д един път градско (по-точно селско ) доста добре се справих, но мисълта ми е друга: може да съм 72 коня, но с уменията компенсирам още малко, и така кола до 90-100 коня е нормално да ми види задницата!



Тема I ti li.............нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано22.07.03 22:06



............pak zapochna da govorish gluposti!!!


Fiat Bravo 2.0-20v


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.