Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 08.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема 190e 2.3eнови  
АвторAMG (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 13:27



Xvashtam se na bas 4e imam nai dobria mercedes 190e v bg. Ako niakoi se interesuva da pita za pove4e info.....



Тема Ми пусни снимки [re: AMG]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано17.07.03 14:02



на двигател, на купе и т.н. като си толкова ербап



Тема vednaga shtom napraviaнови [re: Чepнorлaв]  
АвторAMG (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 14:29



Shte ima snimki no po kasno ne sam gotov oshte s tiax



Тема Може да е най-добрата 190Е 2.3...нови [re: AMG]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.07.03 16:28



...но не е най-добрата 190, ако не вярваш, върви до Пловдив и виж тамошната Evo II...502 бройки произведени, от които една е в Пловдив...



Тема Вярно ли е за 190?нови [re: AMG]  
Автор SACKS ()
Публикувано17.07.03 21:05



Сега не е сезона и май темата е друга обаче модела е същия.Един познат със 190 ми каза, че зимата много се въртял на завоите, задницата била лека, карал със каменни блокчета в багажника и т.н.Има ли нещо вярно това за слабата устойчивост на 190 на заснежен път? Или това важи за всички със задно...



Тема Вярно е...нови [re: SACKS]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.07.03 21:41



...но не бих казал че е слабост, ако знаеш какви кушии стават, просто не е истина, миналата зима например си карам с баща ми, бях малко се увлякъл, с 70-80 км на утъпкан сняг, и оная ми ти количка като застана напряко на пътя, едва я удържах на пътя напреко...
Но то се отнася за всички с задно, Мерцедеси и БМВ-та са си зле на сняг и лед, пък и тва с каменните блокчета...неее, и то не помага, само газ до ламарината, дееба неговата мама...
Не бе, бъзикам се, но истината е че задължително трябват вериги, и за 190, и за 124, и за БМВ 3-ка, и за БМВ 5-ца...



Тема Re: Вярно е...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано17.07.03 21:50



istinata e v hubavi zimni gumi. vapreki che az oste ne sam go karal na sniag moito, no hora det imat takova kazaha che s letni gumi hich i da ne si mislia da go izkarvam na snega, no sas zimni gumi bilo sasem druga istoria, nikvi problemi



Тема Re: Вярно е...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор SACKS ()
Публикувано17.07.03 21:55



Повече съм карал кола с предно и затова доста се учудих как става тоя номер с мерцедеса, уж е голям и т.н.Хубавото на 190 било, че е по-нисък, не се заклащал колкото 220 ама на мен не ми се вярва.Важното е да има возия



Тема Абе не знам, аз от опит ти казвам...нови [re: SACKS]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.07.03 22:16



...че 190-ката е супер стабилна, между 80 и 120 е много игрива, но над 120 яко се лепва за асфалта, при 140 мойта вече все едно е залепнала...но тя пък е с ниски пружини, може и тва да има значение, а колкото до гумите, наистина имат ОГРОМНО значение...



Тема Re: Абе не знам, аз от опит ти казвам...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор SACKS ()
Публикувано17.07.03 22:32



Абе май ще си трябват вериги както казваш защото, ако сложа всесезонни гуми пак увисвам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.